صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 169

موضوع: تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند و مسائل مرتبط

با سلام
    در قسمت Information and application در بخش Academic jobs
    بیان شده است:
    a detailed CV, a letter of application and the names and contact details of two referees
    منظور از a letter of application چیست؟
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی/ ارشد صنعتی امیرکبیر
    معدل: کارشناسی 17/ ارشد 18.68
    رشته: کارشناسی مهندسی IT / ارشد مهندسی IT گرایش تجارت الکترونیک
    تعداد مقاله و نوع: 1 مقاله ISI با ایمپکت پایین
    شرایط خاص: نزدیک به سه سال سابقه کار مرتبط
    تافل: 88

دوستان سوالم این هست که
    1. آیا با این شرایط برای پی اچ دی این دانشگاه شانسی دارم یا خیر؟!
    در صورتیکه به نظرتون شانس معقولی دارم اگر هم که نه که هیچی:
    2. الان کلا یه پوزیشن پی اچ دی هست اما به صورت تخصصی نزدیک به من نیست، آیا منتظر بمونم واسه یه پوزیشن دیگه؟ کار دیگه ای نمیشه کرد؟
    3. بدون اینکه پوزیشنی بخوام بگردم باید چیکار کنم؟! استاد بیابم؟!

بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

کسی از دوستان مسافر هلند و دانشگاه Delft نیست توی سه ماه آینده؟ :|

سلام
    حدود چند ماه پیش برای یک پوزیشن در دلفت درخواست دادم. کلی میل رد و بدل شد با استاد و بعدش باهام مصاحبه کرد وگفت بهت خبر میدم. بعد یک ماه میل زد که ما دانشجوی PhD رو انتخاب کردیم و متاسفانه شما رو نگرفتیم و ازین حرفا. من دیگه کلا دلفت رو بیخیال شدم تا اینکه بعد از حدود 3،4 ماه دوباره همون استاد میل زد و گفت اگه هنوز دنبال پوزیشن هستی من دارم واسه یک پوزیشن جدید پروپوزال مینویسم و منتظر فاند از دولت هلند هستم اگر اوکی شد به تو پیشنهاد میدم .
    دوباره میل زدیم چند بار به هم. بعد یه مدت که خبری نشد بهش میل زدم که من هنوز منتظر و علاقه مند به پوزیشنم و ازین حرفا و ازش خواستم چند تا از مقاله های مرتبط با پوزیشن رو واسم بفرسته ((چون آشنایی زیادی با پوزیشن ندارم و فقط بیسیکشو میدونم. پوزیشن قبلی اشنا بودم و خونده بودمش ولی این یکی خیلی نه)).
    این هم آخریم میلش: I wrote the proposal for a PhD scholarship and submitted it. Now I have to wait for the response, I will let you know as soon as possible! و چند تا مقاله واسم فرستاد تا بخونم.این میل آخری حدود 48 روز پیش (1 june) زد بهم.

حالا من واسم سواله ایا من سرکارم یا نه؟!! آیا کسی دیگرو مدنظر داره یا واقعا میخواد پوزیشن رو به من بده؟ میخوام دوباره بهش میل بدم چی بگم؟ کسی تجربه ای داره؟
    میترسم اگه زیاد بهش میل بزنم کارجالبی نباشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad17666 نمایش پست ها
    سلام
    حدود چند ماه پیش برای یک پوزیشن در دلفت درخواست دادم. کلی میل رد و بدل شد با استاد و بعدش باهام مصاحبه کرد وگفت بهت خبر میدم. بعد یک ماه میل زد که ما دانشجوی PhD رو انتخاب کردیم و متاسفانه شما رو نگرفتیم و ازین حرفا. من دیگه کلا دلفت رو بیخیال شدم تا اینکه بعد از حدود 3،4 ماه دوباره همون استاد میل زد و گفت اگه هنوز دنبال پوزیشن هستی من دارم واسه یک پوزیشن جدید پروپوزال مینویسم و منتظر فاند از دولت هلند هستم اگر اوکی شد به تو پیشنهاد میدم .
    دوباره میل زدیم چند بار به هم. بعد یه مدت که خبری نشد بهش میل زدم که من هنوز منتظر و علاقه مند به پوزیشنم و ازین حرفا و ازش خواستم چند تا از مقاله های مرتبط با پوزیشن رو واسم بفرسته ((چون آشنایی زیادی با پوزیشن ندارم و فقط بیسیکشو میدونم. پوزیشن قبلی اشنا بودم و خونده بودمش ولی این یکی خیلی نه)).
    این هم آخریم میلش: I wrote the proposal for a PhD scholarship and submitted it. Now I have to wait for the response, I will let you know as soon as possible! و چند تا مقاله واسم فرستاد تا بخونم.این میل آخری حدود 48 روز پیش (1 june) زد بهم.

حالا من واسم سواله ایا من سرکارم یا نه؟!! آیا کسی دیگرو مدنظر داره یا واقعا میخواد پوزیشن رو به من بده؟ میخوام دوباره بهش میل بدم چی بگم؟ کسی تجربه ای داره؟
    میترسم اگه زیاد بهش میل بزنم کارجالبی نباشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

دوست عزیز
    من تجربه شخصی خودمو میگم..
    اول اینکه امیدوارم ایشالا کارت درست شه حتما چون واقعا درک میکنم وضعیتت رو
    دوم اینکه اگه اکی نشد اصلا غم به دلت راه نده و مطمئن باش شما که برای یه پوزیشن دلف کوالیفای بودی برای خیلی دیگه از پوزیشن ها هم اکی هستی

در مورد اتفاقاتی که افتاده:
    منم یکی از دوستام دقیقا وضعیتی مشابه شما رو برای دانشگاه اینهوون داشته و داره هنوزم
    اونم استاده کلی ایمیل زده بهش و بعد پوزیشن رو داد به یکی دیگه و بعد دوباره ایمیل زد و پوزیشن جدیدی رو معرفی کرد و آخرشم گفت که دنیال فانده و خبر میده در نهایت

هنوز به دوستم خبری نداده گفته که اواسط اگوست خبر میده
    ببینید اون استاد شما هم داره کارای فاند و پروژه رو پیش میبره. حتی اگه هم بخواد شخصا که پوزیشن رو به شما بده الان کاری ازش بر نمیاد چون باید پول اون پوزیشن از سازمان مربوطه تامین بشه و بعد استاده بتونه دانشجو بگیره و ساپورت کنه
    در کل منظورم اینه که شما با استاده در ارتباط باشید
    دورادور
    مقاله هایی رو که فرستاده بخونید و بهش ایمیل بزنید و بگید که خوندید و نظراتتون رو بهش بدید و خلاصه اپدیت نگهس دارید و بهش بفهمونید که علاقه مند هستید. بازم ازش مطلب بگیرید و بخونید و نظراتتون رو بدید و کامنت هاتون رو بهش بدید و نشون بدید که هنوز هستید

به نظرم ایمیل بازی خیلی زیادی نمیخواد. شاید دو هفته یه بار در ارتباط باشید یا هفته ای یه بار.....

میتونید ازش یه ددلاین هم بگیرید
    خیلی محترمانه بگید که شما پوزیشن های دیگه ای هم دارید ولی دلف اپشن اولتون خواهد بود و محترمانه ازش بخوایید که اگه امکان داره یه ددلاین بهتون بده که منتظر بمونید

از طرفی هم انتظارتون رو بیارید پایین که اگه خدایی نکرده کنسل شد ناراحت نشید. پوزیشن های دیگه ای هم اگه دارید حتما حتما پیگیری کنید
    بالاخره این یا میشه یا نمیشه
    اگه شد که چه یهتر اگه هم نشد شما حداقل وقت و شانستون رو نسوزوندید
    به نظرم حتی اگه قبول کنیم که استاد شما رو میخواد(که من فکر میکنم واقعا میخواد) ولی الان باید منتظر تایید شدن پوزیشن باشیم که از دست استاد خارجه تقریبا

ایشالا که هم کار شما هم اون یکی دوست خودم درست میشه

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics-amirkabir

سلام
    من هفته قبل دانشگاه دلفت مصاحبه با اسکایپ دادم واسه دکتری.
    استاد پروپوزالش رو بهم داد که بخونم و بگم که در کجای پروژه می تونم مفید باشم. منم بعد از مطالعه و تحقیق دوشنبه براش یه چیزی فرستادم.
    از دوستایی که تجربه دارن در این زمینه ، می خواستم بپرسم که به نظر شما چند روز طول میکشه که جواب بدن؟ البته 10 نفر رو به مصاحبه دعوت کردن. در ضمن یه استاد هم ایرانی هستن. به نظرتون میتونه تاثیر داشته باشه؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید

Junior Member adelarch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpb نمایش پست ها

دوستان سوالم این هست که
    2. الان کلا یه پوزیشن پی اچ دی هست اما به صورت تخصصی نزدیک به من نیست، آیا منتظر بمونم واسه یه پوزیشن دیگه؟ کار دیگه ای نمیشه کرد؟

بسیار ممنون
    نمره زبان شما برای این دانشگاه تقریبا درحد متوسطه. اگر دنبال همچی جایی میگردین به نظر من دوباره تافل بدین برای نمره بالاتر
    چرا آلمان رو امتحان نمی کنید؟ اشتوتگارت ، مونیخ ، کالسروهه و ... تو رشته شما دست کمی از دلفت ندارن.
    سری به سایت DAAD بزنین
    با توجه به تجربیات و اطلاعاتم ، این نظر منه و ممکنه لزوما با آنچه شما می دانید یکی نباشه.
    با دادن امتیاز ، کسانی را که اطلاعات خود را با ما به اشتراک می گذارند تشویق کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. برای دکتری توی سایت دلف مینیمم نمره تافل 100 خواسته شده. خواستم بدونم ایا به ظنرتون نمره 97 قبول میشه یا خیلی سختگیر هستن؟کسی اطلاعی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sana02 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای دکتری توی سایت دلف مینیمم نمره تافل 100 خواسته شده. خواستم بدونم ایا به ظنرتون نمره 97 قبول میشه یا خیلی سختگیر هستن؟کسی اطلاعی داره؟

دوست عزیز،
    اگه دارید برای وکنسی اپلای میکنید Vacancy که فاعدتا هم همینطوره، شما نیازی به نمره زبان ندارید!
    مگه اینکه توی متن وکنسی خودشون اعلام کرده باشن و نمره ای رو مینیمم گذاشته باشن در غیر این صورت شما باید توی مصاحبه احتمالی خوب باشی (در موارد خیلی خاص ممکنه ازتون نمره هم بخوان ولی معمولا نمیخوان). البته در هر حال داشتن نمره توی رزومه تون میتونه خیلی مهم باشه و وزن رزومه رو بالا ببره
    داستان وکنسی با اپلای رسمی برای دکترا فرق داره
    امیدوارم منظورمو متوجه دشه باشید

درضمن من اینجا هستم که دارم بهت میگم
    خبالت راحت پس رفیق

موفق باشی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpb نمایش پست ها

دوستان سوالم این هست که

بسیار ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط adelarch نمایش پست ها
    نمره زبان شما برای این دانشگاه تقریبا درحد متوسطه. اگر دنبال همچی جایی میگردین به نظر من دوباره تافل بدین برای نمره بالاتر
    چرا آلمان رو امتحان نمی کنید؟ اشتوتگارت ، مونیخ ، کالسروهه و ... تو رشته شما دست کمی از دلفت ندارن.
    سری به سایت DAAD بزنین

دوست عزیز
    با احترام به نظر دوستمون،

من نظر خودمو میدم:
    شما کاملا شانس دارید و اصلا شانستون کم نیست!!!!
    پوزیشن های پی اچ دی به صورت Vacancy احتیاج به نمره زبان ندارن مگه اینکه توی خود متن پوزیشن اشاره شده باشه بهش! این پوزیشن ها با اپلای رسمی دانشگاه فرق داره و شما کافیه نظر استاد رو جلب کنید
    درضمن همین الان توی دلف کسی هست که فقط و فقط دو تا کنفرانس فارسی داشته و نمره زبان هم نداشته و داره دکترای دلف میخونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اینو من با چشام هر روز دارم میبینمش پس شک نکنید که شانس دارید
    هرچند اگه تعداد مقاله هاتون بالاتر باشه شانستون بیشتره و به هر حال بحث رقابتیه و شما باید ببینید رقیب هاتون چه رزومه ای دارن و شما چقدر شانس خواهید داشت

پوزیشن ها رو هر روز و شب چک کنید باقی دانشگاه های هلند رو هم چک کنید یه دانشگاه دلف نیست فقط!!
    ایشالا پوزیشن نزدیک تر بهتون پیدا میشه و براش اپلای میکنید

ارتباط با استادها هم میشه ولی معمولا اونا اگه پوزیشنی باشه توی همون وکنسی ها پیداشون میکنید

موفق باشید