صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

سلام دوستان من یه مشکلی تو ترجمه مدارک دارم که کسی پاسخ دقیقی بهم نداده ممنون میشم کمک کنید
    من رشتم معماری هست و چندتا مدرک نرم افزار از آموزشگاههای مختلف مثل مجتمع فنی و مرکز معماری دارم یه سری از این مدارک داخلی هست که من ترجمه کردم و مهر دادگستری هم خورده و یه سری دیگه به گفته آموزشگاه مدرک بین المللی هست و به زبان انگلیسی ارائه شده من میخام این مدارک رو به عنوان رزومه برای دانشگاه (آلمان) بفرستم حالا دوتا سوال اینجا مطرحه :
    اول اینکه کپی که من از روی مدارک ترجمه شده گرفتم چطور برابر با اصل میشه؟ (چون سفارت فقط کپی مدارک تحصیلی رو تایید میکنه)
    دوم آیا مدارک بین المللی که به زبان انگلیسی هست نیاز به مهر دارالترجمه و دادگستری داره؟ آیا دادگستری این مدارک رو تایید میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    سلام.

آیا برای اثبات دستیار آموزشی بودن ( TA بودن)،باید ترجمه ی "گواهی دستیار آموزشی" برای هر یک از دروسی که در آنها TA بودیم همراه دیگر مدارک برای دانشگاهی که می خواهیم اپلای کنیم بفرستیم ؟آیا می توانم گواهی دستیار آموزشی برای درسی که 3 سال پیش TA بودم از آموزش یا استادم بگیرم ؟ اگر گرفتن این مدرک ضروری نیست آیا تاثیر مثبت خواهد داشت؟ و همچنین اگر لازم نیست پس چگونه از سابقه ی TA بودن مطمین می شوند؟مثلا اگر من 5 تا درس TA بود، آیا به ازای هر درس به تک تک اساتید ایمیل چک کردن می فرستند حتی درسی که 3 سال پیش TA بودم ؟
    جواب اینو میشه یکی بده؟؟
    اصلا خوبه همچین مدرکی فرستادن؟ یا چیپه؟
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member

سلام دوستان
    من کلی گواهینامه آموزشی مربوط به شغلم بعنوان مدیرکنترل کیفیت دارم. دوره هایی مثل ایزو 22000 یا 9001 . اینا تاثیری داره که بدم برای ترجمه؟ رشته م شیمی بوده و برای دکترا میخوام اقدام کنم. و همچنین پروانه مدیری کنترل کیفیت از اداره استاندارد و مسئول فنی از اداره نظارت بر مواد غذایی

ممنون از پاسختون

Junior Member

دوستان من ورودی 92 هستم منتهی سال 91 جای دیگه درس میخوندم و دانشگاه دوم یک سری از درس هایی که دانشگاه اول گذرونده بودم رو قبول کرده حالا که میخوام فرم اپلای داسگاه رو پر کنم باید بنویسم مهر 92 یا بهمن 91، با توجه به اینکه توی ریزنمرات واحدای تطبیقی به صورت بهمن 91 وارد شده و یونی اسیست ازم گواهی قبولی کنکور میخواد که خوب میشه سال 92

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

دوستان کسی نمونه ترجمه شده به انگلیسی گواهی رتبه معدل کل داره؟ دانشگاه ازم خواسته نمونه انگلیسی آماده کنم رو سربرگ خودشون برام صادر کنن. ممنون میشم راهنماییم کنید.

اینو خودم اماده کردم اگه ایرادی داره ممنون میشم بفرمایید:

To whom it may concern,
    It is hereby confirmed that Mr. -, son of -, born in -, with a national ID -, has been educated at this institute of higher education and has passed 142 credits in Bachelor of Architecture with 18.59/20 overall GPA in May 16, 2017 and graduated from this institute of higher education ranked 2nd among all 70 graduates class of 2011.

Deputy Dean for Education

Banned

این grading scheme explanation رو از کجا پیدا کنیم اپلود کنیم؟

ApplyAbroad Superstar

ببینید اینجا کمکی میکند؟

https://www.msrt.ir/fa/service/189/%...8C%D9%84%DB%8C

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. آیا مدارک فنی و حرفه ای رو علاوه بر تمامی مدارک، ترجمه کنیم، تاثیر مثبتی در روند اخذ ویزای تحصیلی برای یه کشوری مثل اسلوواکی داره یا خیر؟

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)