صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 98

موضوع: مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

پیش فرض پاسخ : مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط Atriya نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ سریعتون. ممکنه به من بگید که برای مراجعه حضوری چه مدارکی باید با خودم داشته باشم و آیا باید پول رو قبلش به حساب ریخته باشم یا همونجا تحویل می گیرن؟
    لطفا آدرسشون رو هم که باید رفت به من بگید. در ضمن رتبه کنکورم رو واسه سال 84 می خوام و کارنامه و شماره داوطلبی هم ندارم. امکانش هست اینجوری؟
    خواهش میکنم
    هیچ مدرکی نمیخواد پول رو هم همونجا کارت میکشید!
    شماره داوطلبی و غیره هم نمیخواد فقط یه اطلاعات کلی مثل سال ازمون،سهمیه ..این چیزای کلی
    به همون ادرس سازمان سنجش کریمخان باید برید . واحد ارتباطات مردمی یه چنین چیزی بود (برید سنجش متوجه میشید)
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

سلام دوستان،

یک دانشگاهی از من proof of your professional titles (order, association, etc.), if applicable; خواسته. این یعنی چی؟ یعنی مثلا اگر گفتم رتبه ی ... کنکور شدم یا شاگرد چندم بودم باید براشون مدارک بفرستم؟

در ضمن، من مقالات کنفرانسی فارسی که توی روزمم آوردم، لازمه گواهیشون رو ترجمه کنم براشون بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Soil Science

دوستان مدارکه دبیرستان و قبل از ترجمه باید جایی تایید کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan Zarrin نمایش پست ها
    بله اموزش و پرورش
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Junior Member robabe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    zanjan uni organic chemistry

سلام به همه دوستان .
    یه دانشگاه تو نیوزیلند ازم خواسته یه توضیح مختصری راجه به وضعیت اقتصادیم بنویسم که هیچ جا نمونشو پیدا نکردم منم اینو نوشتم .ممکنه نظراتتون رو بگید خیلی ممنون میشم.به نظرتون اون پاراگراف آخر که راجع به پول ایران نوشتم بده؟؟؟
    A statement about financial circumstances
    I wouldn’t be able to be self-funded student while studying at the University of Waikato. I will move with my family (my husband and my daughter). As you probably know there is a limit to jobs offered to new-immigrated people. So we consider that my husband might remain unemployed for at least three months ( He has Master in electrical engineering) and one of our taskس is that to make sure that we would be able to secure possible opportunities for our child simultaneously.
    Presumably, materials just mentioned and the declining value of our country´s money, make us realize how challenging it would be to manipulate life there. However I would be capable to teach given subjects but this doesn’t necessarily mean that I would be given such opportunity in there.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

از دوستان کسی هس بدونه میشه این مدرک رو با سایر مدارک ترجمه شده اعم از مدرک بین المللی نرم افزار فرستاد واسه دانشگاهها؟
    جریانش چه جوریاس؟
    قرمز باشین

دوستان، من توي دوره ارشد تو سه نفر هم رشته اي شاگرد اول شدم. اينو تو سي وي آوردم. اما يه گواهي ام دارم. حالا ضايع نيست اينم ترجمه كنم به عنوان ساير مدارك بفرستم؟ نمي گن سه نفر چيه كه شاگرد اوليش چي باشه؟ بار منفي نداره؟ يا به همون بيان در سي وي قناعت كنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan Zarrin نمایش پست ها
    فقط ميدونم ديپلم بايد بره آموزش پررورش كل ممهور شه. قديم و جديدش و نميدونم در مورد قديم مطمئنم. زمان زياديم نميبره. در غير اينصورت دارالترجمه قبول نميكنه. قبل از ترجمه بيبينيد جايي ميخواد يا نه خيلي از دانشگاه ها براي Graduate ‌اصلا ديپلم نميخوان. 2-3 تا رو ديدم كه براي ايران ميخواستن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام بر دوستان

برای دانشگاه Texasاز جمله مدارک مورد نیاز Bacterial Meningitis Vaccination Requirement می باشد میدونید باید چه کاری برای این مورد انجام داد؟
    http://admissions.tamu.edu/meningitis
    ممنون از با هم بودنتان

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال فوری داشتم. یکی از دانشگاه های آمریکا از من کپی نمره امتحان تافل میخواد.

You should upload a copy of your score sheet on the Upload page. Screen shots from the web page are not valid. They cannot be used for review purposes.

در حالیکه من قبلا از طریق خود سایت ETS نمره مو براشون فرستادم. مشکل اینجاست که من اصلا نمی دونم Score sheet از کجا باید بگیرم. مگه نمره ها برای همه روی سایت نمیاد؟ باید از همون پرینت بگیرم بفرستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)