صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 98

موضوع: مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط sohre نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال فوری داشتم. یکی از دانشگاه های آمریکا از من کپی نمره امتحان تافل میخواد.

You should upload a copy of your score sheet on the Upload page. Screen shots from the web page are not valid. They cannot be used for review purposes.

در حالیکه من قبلا از طریق خود سایت ETS نمره مو براشون فرستادم. مشکل اینجاست که من اصلا نمی دونم Score sheet از کجا باید بگیرم. مگه نمره ها برای همه روی سایت نمیاد؟ باید از همون پرینت بگیرم بفرستم؟
    سلام
    خير اينها كپي از كارنامه كه به منزل پست ميشه ميخوان. نه تصوير از پروفايلتون . شما اون قسمت پروفايل كه نوشته به داشنگاه اينها در تاريخ فلان ريپورت شده براشون ارسال كنيد و بگيد پس اين نمهر كه هزينه دادم براتون فرستادم مگه دستتون نرسيده؟ پس چرا در پروفايلم ثبت نشده. درخواست مجدد كارنامه 1 ماه طول ميكشه به ادرستون بياد.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان. من یه سوال فوری داشتم. یکی از دانشگاه های آمریکا از من کپی نمره امتحان تافل میخواد. You should upload a copy of your score sheet on the Upload page. Screen shots from the web page are not valid. They cannot be used for review purposes.در حالیکه من قبلا از طریق خود سایت ETS نمره مو براشون فرستادم. مشکل اینجاست که من اصلا نمی دونم Score sheet از کجا باید بگیرم. مگه نمره ها برای همه روی سایت نمیاد؟ باید از همون پرینت بگیرم بفرستم؟
    اسكن كارنامه كاغذي كه با پست اومده خونه تون يا سنجش و بايد بفرستي.
    creativity is the residue of time wasted

Junior Member

ممنون از پاسختون. متاسفانه هیچ کارنامه ای به خونمون نیومده. و وقتی بهشون میل زدم که نمیتونم براتون کارنامه ای بفرستم و چیکار باید بکنم؟ اینطور بهم جواب دادن:
    You can upload screen shots of your test scores.

در حالیکه تو خود پروسه اپلای کردن تاکید کرده بودن که
    Screen shots from the web page are not valid. !!!!

حالا نمی دونم چیکار کنم؟ و اینکه آیا این screen shot همون عکس از نمره ام تو سایت ای تی اس ِ ؟

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

ممنون از پاسختون. متاسفانه هیچ کارنامه ای به خونمون نیومده. و وقتی بهشون میل زدم که نمیتونم براتون کارنامه ای بفرستم و چیکار باید بکنم؟ اینطور بهم جواب دادن:
    You can upload screen shots of your test scores.

در حالیکه تو خود پروسه اپلای کردن تاکید کرده بودن که
    Screen shots from the web page are not valid. !!!!

حالا نمی دونم چیکار کنم؟ و اینکه آیا این screen shot همون عکس از نمره ام تو سایت ای تی اس ِ ؟
    بله دوست عزیز. وقتی خودشون گفتن هیچ مشکلی نداره.خاطرتون جمع باشه.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

سلام دوستان .کسی می دونه research outlineچطوری نوشته میشه؟میشه یکی از مقالاتمو با این عنوان بفرستم؟
    ممنون میشم زود جوابمو بدین.(البته برای دانشگاهی تو آلمان میخوام)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

وقتی یک دانشگاه ازمون این موارد رو اجبارا توی فرم اپلی به طور مجزا خواسته چی باید بنویسیم؟

List below any academic awards, achievements, honours or other distinctions you have received

من تمام تحصیلاتم رو توی ایران بودم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

سلام. ايا تهيه يك فايلي به صورت EXTRA Information و توضيح برخي مسايل مثلا دليل نداشتن دانشنامه، يا نداشتن پاسپورت يا توضيح يه موارد ديگر خوب هست يا نه، يعني كمك خواهد كرد يا اون رو دليل تراشي بيخودي (اتفاقي كه تو ايران ميوفته و اين توضيحات 99% مواقع قابل قبول نيست) ميدونن؟

Junior Member

سلام

موقع ارسال ریز نمرات ، توی یک سری از دانشگاه ها بند زیر اومده:

A transcript of records/grade report which indicates also the grading system of the institution of higher education

منظورش اینه که باید در ترجمه ریز نمره نوشته شده باشه که سیستم نمره دهی در ایران به چه صورت هست ، مثلا از 0 تا 20 نمره و حداقل قبولی یک درس ، نمره 10 هست یا معادل 0 تا 20 به A+ و B غیره ، در ریزنمره من که از دانشگاه غیر انتفاعی هست همچین توضیحاتی نیست و تهران هم که برای تائید فرستادمش چیزی بهش اضافه نکردن. دارالترجمه هم تا اونجا که فهمیدم از طرف خودش چیزی اضافه نمی کنه و عین ریز نمرات رو ترجمه میکنه. اگر این برگه توضیحات نباشه هم مدارک ناقص هست.
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند ، برای دریافت گواهی که Grading System دانشگاه های ایران رو توضیح بده باید به کجا مراجعه بشه؟
    آیا دوستان گواهی برای سیستم نمره دهی تهیه کردن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط matin_sa نمایش پست ها
    سلام

موقع ارسال ریز نمرات ، توی یک سری از دانشگاه ها بند زیر اومده:

A transcript of records/grade report which indicates also the grading system of the institution of higher education

منظورش اینه که باید در ترجمه ریز نمره نوشته شده باشه که سیستم نمره دهی در ایران به چه صورت هست ، مثلا از 0 تا 20 نمره و حداقل قبولی یک درس ، نمره 10 هست یا معادل 0 تا 20 به A+ و B غیره ، در ریزنمره من که از دانشگاه غیر انتفاعی هست همچین توضیحاتی نیست و تهران هم که برای تائید فرستادمش چیزی بهش اضافه نکردن. دارالترجمه هم تا اونجا که فهمیدم از طرف خودش چیزی اضافه نمی کنه و عین ریز نمرات رو ترجمه میکنه. اگر این برگه توضیحات نباشه هم مدارک ناقص هست.
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند ، برای دریافت گواهی که Grading System دانشگاه های ایران رو توضیح بده باید به کجا مراجعه بشه؟
    آیا دوستان گواهی برای سیستم نمره دهی تهیه کردن؟
    it would be ok:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Academic_grading_in_Iran

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

سلام دوستان
    برای یک بورسیه ای نوشته شده :

Student must belong to the best 10 percent of their Bachelor’s programme.
    یعنی دانشجو باید جزو 10٪ کلاس خودش باشه! این رو از کجا باید پیدا کنم؟ چون معدلم خوبه ولی چون تعداد ورودیمون زیاده نمیدونم جزو این 10٪ هستم یا نه!
    من جای دیگه ای برای پرسیدن این سوال پیدا نکردم. لطفا راهنماییم کنید.

پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)