صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

سلام، وقت بخیر
    ميخوام بدونم:
    1. عضویت در سازمان نخبگان بخش هنری
    2. داشتن رتبه های برتر هنری در جشنواره های مختلف کشوري
    در بورسیه ی کامل گرفتن در مقطع ارشد و دکتری براي رشته ی ریاضیات و یا رشته ی هنر در دانشگاه های معتبر و دارای رتبه های بالا چه تاثیری داره? و باید کجا ذکر داده بشه? ممنون و متشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mofi نمایش پست ها
    سلام، وقت بخیر
    ميخوام بدونم:
    1. عضویت در سازمان نخبگان بخش هنری
    2. داشتن رتبه های برتر هنری در جشنواره های مختلف کشوري
    در بورسیه ی کامل گرفتن در مقطع ارشد و دکتری براي رشته ی ریاضیات و یا رشته ی هنر در دانشگاه های معتبر و دارای رتبه های بالا چه تاثیری داره? و باید کجا ذکر داده بشه? ممنون و متشکر
    سلام

اولی خیر..
    ولی دومی در صورتی که با portfolio همراه باشه می تونه براتون کارساز باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

بچه ها اینکه توی مسابقه اول شدیم و مدرکش رو بهمون دادن (تقدیرنامه) رو باید جایی ذکر کرد و خود مدرک رو هم ضمیمه کرد؟ کجا؟
    اینکه در دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه مقصد اسکالرشیپ داشتیم رو خوبه ذکر کنیم؟ کجا؟

ممنونم

اگه یک مقام مسابقه داخلی داشتیم و تو CV زدیم باید مردکشو ترجمه کنیم بفرستیم؟ اصلا لوح و مقام فارسی رو ترجمه می کنن؟
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    اگه یک مقام مسابقه داخلی داشتیم و تو CV زدیم باید مردکشو ترجمه کنیم بفرستیم؟ اصلا لوح و مقام فارسی رو ترجمه می کنن؟
    سلام

خیر.. تا مدرکی نخواستند نیازی به ارائه چیزی نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    بچه ها اینکه توی مسابقه اول شدیم و مدرکش رو بهمون دادن (تقدیرنامه) رو باید جایی ذکر کرد و خود مدرک رو هم ضمیمه کرد؟ کجا؟
    اینکه در دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه مقصد اسکالرشیپ داشتیم رو خوبه ذکر کنیم؟ کجا؟

ممنونم
    سلام

1- ذکر کفایت می کنه... اگر مدرک رو خواستند ارائه می کنید...

2- بله... در بخش honors...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- ذکر کفایت می کنه... اگر مدرک رو خواستند ارائه می کنید...

2- بله... در بخش honors...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون ... میشه بگید دقیقا چی باید بنویسم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    ممنون ... میشه بگید دقیقا چی باید بنویسم؟
    سلام

مثلا:
    Winner of the SSS scholarship for YYY years, granted by UUU university

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

دوستان عزیز چند سوال، البته دیگرون مشابه سوال اولمو پرسیدن ولی من واسه لوح افتخار دوره راهنمایی و دبیرستان میخواستم بدونم، که خوب کسی نپرسیده بود. و باقی سوالا هم هیچ جوابی براشون پیدا نکردم.

1. آیا باید لوح های رتبه اولی مسابقات (مرتبط با رشته دانشگاهی) که در دوران نوجوانی (راهنمایی و دبیرستان) کسب کردیم ترجمه کنیم؟ اینکه نشون بده همیشه تو همین هدف بودم. یا تنها اشاره کنم تو سی وی که مقام کسب کردم؟

2. من در دوران نوجوانی کتاب چاپ کردم به فارسی، آیا تنها اسم ببرم با شماره شابک؟! یا اون گواهی اجازه چاپ رو که گرفتم از اداره ارشاد و چاپ و نشر ترجمه کنم؟!

3. آیا چاپ مقاله در مجله دانشجویی دانشگاه رو تنها در سی وی نام ببرم؟ یا مقاله رو ترجمه کنم و بفرستم؟

4. سوال آخر اینکه من در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بزرگراه کردستان کلاس زبان تخصصی رفتم و گواهی گرفتم، آیا این گواهی رو باید ببرم وزارت علوم مهر بزنه و بعد ترجمه کنم؟ (اینکه میگم وزارت علوم به این دلیله که خود پژوهشگاه میگفت مدرکشون زیر نظر وزارت علومه و معتبر)

البته مدرک گواهی رتبه و استعداد درخشان و گواهی تدریس دانشگاهی رو هم میخوام بفرستم، زیاد نمیشن این همه؟!
    از فرستادن مقام های ورزشی و هنری اجتناب میکنم چون به نظرم دیگه بی ربطه به رشتم.

ممنون میشم جواب بگیرم چون باید سریعتر اقدام کنم واسه این مدارک، هر کدومو از یک جا باید بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

دوستان عزیز ممنون میشم هرکی اطلاعاتی داره کمک کنه، چون من میخوام هفته آینده واسه مدارک ارشد و گواهی رتبه سنجش بیام تهران و میخوام ببینم اگه مدارکم مهری کم و کسری داره قبل بردن به وزارت علوم همینجا کاملش کنم.
    من گواهی رتبه و استعداد درخشان دوره کارشناسی رو گرفتم، تنها اینکه گواهی استعدادهای درخشان مهر خود دفتر استعدادهای درخشانو داره که البته داخل مهر اسم دانشگاه هم ذکر شده. دوستانی که این گواهی رو گرفتن، آیا با همین مهر دفتر استعدادهای درخشان، وزارت علوم مهر میزنه و تاییدش میکنه، یا کار دیگه ای باید قبلش بکنم؟؟!
    شایان ذکر که من مشمول استعدادهای درخشان میشدم ولی از سهمیه ام استفاده نکردم چون کنکور ارشد رتبه تک آوردم و دانشگاهمو عوض کردم، از سهمیه م استفاده نکردم. آیا وزارت علوم نمیگه پس اینو واسه چی میخوای تو که استفاده نکردی؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)