صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98

موضوع: مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

پیش فرض پاسخ : مدارک اضافه بر مدارک در خواستی و اهمیت آنها

سلام دوستان ... من میخوام برای دانشگاه تورنتو اقدام کنم ... در قسمت مدارک لازم نوشته که Sample of Writing هم نیاز هست که اپلود کنید با شرایط زیر:
    Applicants must submit one to two samples of writing electronically. These should demonstrate academic communication skills and be from previous university courses if available and should not exceed approximately 20 pages. For mature students or those who do not have writing samples from previous educational courses, please submit a published or professional writing.

حالا میخواستم بدونم چی باید من بفرستم براشون؟ من پایان نامه ارشدم به انگلیسی بوده میتونم از اون استفاده کنم اما نمیدونم باید برای اینکه 20 صفحه بیشتر نشه یه بخشش رو بفرستم ؟ راهنمایی میخواستم که چه کنم.
    ممنونم

سلام برای دانشگاههای امریکایی پایان نامه ارشد و کارشناسی (فارسی) رو می خوان؟

من پایان نامه کارشناسی مو ندارم و پایان نامه ارشدم فونت اش بهم ریخته
    میشه راهنمایی کنید؟
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

سلام دوستان،یه جایی میخواستم آنلاین اپلیکیشن پر کنم ازم اینو خواست
    Certificate (authenticated copy) that qualifies for university admission in your home country together with a German or English translation of the document
    کسی میدونه چیه دقیقا؟پیشاپیش ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    سلام دوستان،یه جایی میخواستم آنلاین اپلیکیشن پر کنم ازم اینو خواست
    Certificate (authenticated copy) that qualifies for university admission in your home country together with a German or English translation of the document
    کسی میدونه چیه دقیقا؟پیشاپیش ممنونم
    همون گواهی قبولی کنکور سنجشو میگه که ترجمه رسمیش کنی

دوستان اطلاع دارین residence certificate رو از کجا میشه تهیه کرد؟ گویا مدرکی هست مبنی بر تایید رسمی آدرس محل سکونت. به پلیس+10 مراجعه کردم ولی اطلاعی نداشت.

دوستان کسی اطلاع داره این مدرک چیه و باید از کجا گرفت؟ explanation of the grading system

Junior Member

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم GRE برای دانشگاه های آمریکا خواسته میشه نه اروپا. حالا یه سری دانشگاه های اروپا مثل توئنته به من توصیه کرده ن که GRE داشته باشم تاثیر مثبت میذاره در رزومه م. اما خب چون جزو requirement ها نبوده، طبعا می‌نی‌مم هم نگذاشته ن براش.
    من GRE رو به تازگی گرفتم و 296 شدم، که به نظرم نمره خوبی نیست؛ حالا اگه به رزومه م اضافه ش کنم، تاثیر منفی نداره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

قرار نیست صرف داشتنش تاثیر مثبت بزاره. قراره داشتنش با شرط نمره خوب و عالی تاثیر مثبت بگذاره و کاستی ها رو جبران کنه. تصمیم با شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط eliotore نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم GRE برای دانشگاه های آمریکا خواسته میشه نه اروپا. حالا یه سری دانشگاه های اروپا مثل توئنته به من توصیه کرده ن که GRE داشته باشم تاثیر مثبت میذاره در رزومه م. اما خب چون جزو requirement ها نبوده، طبعا می‌نی‌مم هم نگذاشته ن براش.
    من GRE رو به تازگی گرفتم و 296 شدم، که به نظرم نمره خوبی نیست؛ حالا اگه به رزومه م اضافه ش کنم، تاثیر منفی نداره؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام
    دوستان می خواستم برای یک پوزیشن اپلای کنم جزو مدارک diploma supplement یا مدرک مشابه رو خواسته. تو توضیحاتیم که لینک داده بود خیلی محتوای زیادی داشت. به نظرتون چطور باید اینو تهیه کرد. توی سوالات دیدم بقیه هم پرسیدن ولی جواب دقیقی رو پیدا نکردم.

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام.

آیا برای اثبات دستیار آموزشی بودن ( TA بودن)،باید ترجمه ی "گواهی دستیار آموزشی" برای هر یک از دروسی که در آنها TA بودیم همراه دیگر مدارک برای دانشگاهی که می خواهیم اپلای کنیم بفرستیم ؟آیا می توانم گواهی دستیار آموزشی برای درسی که 3 سال پیش TA بودم از آموزش یا استادم بگیرم ؟ اگر گرفتن این مدرک ضروری نیست آیا تاثیر مثبت خواهد داشت؟ و همچنین اگر لازم نیست پس چگونه از سابقه ی TA بودن مطمین می شوند؟مثلا اگر من 5 تا درس TA بود، آیا به ازای هر درس به تک تک اساتید ایمیل چک کردن می فرستند حتی درسی که 3 سال پیش TA بودم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)