نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 91 از 204 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط negarpouyanfar نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه لطفا بگید شانس من برای گرفتن پذیرش همراه با فاند (حقوق دکترا) با این شرایط از دانشگاه های هلند چه قدره؟ با تشکر فراوان

لیسانس زیست شناسی گیاهی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل 14.02
    فوق لیسانس ژنتیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رتبه ی قبولی دو رقمی 38 و معدل 18
    یک مقاله ی ISI و چاپ شده
    پذیرش ارائه مقاله در کنگره ASHG آمریکا
    نمره ی آیلتس 6.5
    دو کتاب در دست چاپ
    شرکت در دو همایش داخلی و 5 مقاله مروری به صورت پوستر
    شرکت در حدودا 15 کارگاه (workshop) با موضوع تکنیک های مرتبط با رشته تحصیلی
    کار به مدت 10 ماه در موسسه کنکور در سمت مشاور برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نطر باقی دوستان رو هم بگیرید
    به نظر من رزومه خوبی دارید. هر چند من توی رشته شما تخصصی ندارم ولی به هر حال رزومه تون پره و این خیلی خوبه
    من جای شما باشم برای تمام وکنسی های مرتبط اپلای میکنم. براتون قاعدتا هزینه ای نداره این اپلای ها و رایگانه معمولا
    شانستون رو امتحان کنید و برای همه وکنسی های که بهتون میخوره اپلای کنید. به دلیل کارگاه هایی که رفتین و مقاله و کنفرانس و ... رزومه تون خیلی به دکتراهای هلند که حالت شغل داره میخوره. چون دکترا توی هلند یه شغل اکادمیک حساب مبشه. دانشجوی دکترا شدن توی هلند یعنی اینکه حقوق میگیرید همون فاندی که مد نظرتونه بنابراین نگرانی ازون جهت وجود نداره اصلا
    شما هر چی بک گراندتون به موضوع پروژه نزدیک تر باشه شانستون بالاتر میره و میتونید امیدوار باشید
    هرچند جای شما باشم باقی کشور ها رو هم به صورت موازی اپلای میکنم

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_12 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.
    لطفا بگید ببینم شانس ام چقدره؟
    کاردانی الکترونیک غیر انتفاعی: 15.8
    کارشناسی غیر انتفاعی: 17.7
    ارشد دولتی : 16
    زبان: 6
    مقاله: 1کنفرانس داخلی، 1 IEEE
    خب؟
    دوست عزیز من نظر خودمو میدم شما نطر باقی دوستان هم بگیر

اول اینکه شما هم مثل باقی دوستان شانس دارید. بالا و پایین بودن شانستون مهمه که اونم بسته به رزومه تون داره. اپلای توی هلند و باقی کشور ها خیلی رقابتیه
    یه مقاله کنفرانسی خیلی خوبه ولی به هر حال جا داره که خیلی هم بهتر بشه. داشتن مقاله ژورنالی مهمه و میتونه بهتون کمک کنه
    نمره زبان رو هم برای وکنسی های دکترای هلند (معمولا و قاعدتا) نیازی ندارید مگه اینکه توی متن وکنسی اشاره شده باشه ولی در کل نمره 6 برای مقطع دکترا کمکتون نمیکنه و نمره ۶ مینیمم خیلی از دانشگاه های دنیا رو نداره
    منظورم اینه حداقل باید 6.5 باشید که بتونید مینیمم دکترای دانشگاه های دنیا رو داشته باشین و خیلی جاها هم حتی 7 و 7.5 میخوان بنابراین من جاتون باشم حتما نمره زبان رو تقویت میکنم
    معدل های خوبی دارین مخصوصا لیسانس. در نهایت برای وکنسی هایی که بهتون میخوره شانستون رو امتحان کنید ولی حتما و حتما به صورت موازی روی رزومه تون کار کنید و وقت رو از دست ندین

موفق باشید

دوستان سلام

میخواستم از همه دوستانی که تجربه اپلای و گرفتن پذیرش رو دارن- مثل آقای ali728- خواهش کنم محبت کنن تمام مراحل لازم رو از ابتدایی ترین مرحله تا مرحله نهایی که به گرفتن بلیط پرواز ختم میشه به صورت گام به گام و ترجیحا زمان بندی شده در قالب یک پست توضیح بدن تا هم همه چیز شفاف و واضح بشه و هم از حجم سوالات پراکنده کاسته بشه...فکر کنم اینجوری بشه یه مرجع خوبی برای همه دوستانی که قصد اپلای برای مقطع دکترا دارن درست کرد و دیگه نیازی به مطالعه نزدیک به 90 صفحه سوال و جواب نباشه.

مرسی از توجه شما.

Junior Member

سلام
    به نظرتون شانس فول فاند دارم ؟
    لیسانس آزاد :13.54
    ارشد سراسری :16.2 البته الان ترم 3 ارشدم و پایان نامه خوبی در زمینه بایو کار می کنم و مقاله یکی دو تا میشه با ایمکنت خوب
    زبان هنوز (امتحان ندادم در حال خوندنم ایشالله 100)
    شانس فاند کامل برای مستر دو دارم ؟

اخه برای دکترا هدفم امریکا یا کاناداست
    ممنون میشم جواب بدین
    پ ن :رشته ام مهندسی پلیمر هست

Junior Member

1- دانشگاه غیر انتفاعی کار مدیریت بازرگانی 18/44
    2- دانشگاه البرز مدیریت اجرایی 18/65
    3- ielts6.5
    4- یک مقاله ای اس ای 2 تا مقاله کنفرانسی
    5- 4 سال سابقه کار ولی بدون بیمه از شرکت نامه دارم که یک سالش intern بودم
    اصلا شانسی دارم ؟ از جه دانشگاه هایی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

1-لیسانس هنرهای تجسمی دانشگاه دولتی با معدل 16:22 سال 85
    2-کارشناسی ارشد شهرسازی گرایش طراحی شهری از دانشگاه ازاد قزوین با معدل:16.01سال 94
    3-نمره زبان:7 ایلتس
    4-دو مقاله مورد پذیرش در همایش بین الملی استانبول 2016 و 2015 دانشگاه شهید بهشتی
    5-دو سال سابقه حرفه ای در امر طراحی با دانشگاه شریف
    6-سابقه دو مسابقه بین الملی طراحی شهری و راهیابی به مرحله نامزدی 2016
    7-یک سال سابقه تدریس در دانشگده بعنوان دستیار استاد
    میخواستم برای دکترا اقدام بکنم برای رشته طراحی منظر و برنامه ریزی شهری که شامل هر دو تا تخصص هام چه لیسانس و چه ارشد میشه.ایا شانسی دارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    دوستان سلام

میخواستم از همه دوستانی که تجربه اپلای و گرفتن پذیرش رو دارن- مثل آقای ali728- خواهش کنم محبت کنن تمام مراحل لازم رو از ابتدایی ترین مرحله تا مرحله نهایی که به گرفتن بلیط پرواز ختم میشه به صورت گام به گام و ترجیحا زمان بندی شده در قالب یک پست توضیح بدن تا هم همه چیز شفاف و واضح بشه و هم از حجم سوالات پراکنده کاسته بشه...فکر کنم اینجوری بشه یه مرجع خوبی برای همه دوستانی که قصد اپلای برای مقطع دکترا دارن درست کرد و دیگه نیازی به مطالعه نزدیک به 90 صفحه سوال و جواب نباشه.

مرسی از توجه شما.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    نظرات من ممکنه در طول زمان درست نباشه و قوانین و شرایط ممکنه عوض شه
    به طور کلی و خیلی خلاصه از روز اول تا اخر اپلای هلند برای مقطع دکترا به صورت زیره (موارد استثنا وجود داره و توضیحات من مربوط به پوزیشن دکتراهاییه که به صورت وکنسی اعلام میشن)

تمام شرایط بالا رو دقت کنید لطفا و بعد سطرهای پایین رو بخونید:

۱. قدم اول آماده کردن یه رزومه ست. این مورد برای هر پوزیشنی که میخوایید اپلای کنید لازمه. موارد دیگه ای هم ممکنه نیاز باشه که بسته به پوزیشن ها ممکنه متفییر باشه. مواردی مثل Motivation letterو یاRecommendation letterو یا SOPو ......ولی مهم ترینشون همون رزومه یا سی وی هستش که باید آماده باشه.
    ۲.برای وکنسی های دکترای هلند معمولا به مدرک زبان نیازی نسیت مگه اینکه توی متن خود وکنسی مربوطه ذکر شده باشه که به مدرک زبان نیازه. ولی در کل من همیشه عرض کردم که مدرک زبان مهمه و میتونه به رزومه شما وزن بهتری بده سوای اینکه نیازی بهش باشه یا نباشه. پس در کل داشتن مینیمم های اون وکنسی یا دانشگاه به عنوان مورد دوم مهم و نیازه. شما باید Minimum Requirementsرو داشته باشید که بتونید اپلای کنید حالا هرموردی که باشه. معدل یا مدرک زبان یا غیره....

۳. بعد از داشتن موارد بالا شما شروع میکنید سایت های دانشگاه های هدفتون رو بررسی میکنید. توی دانشگاه های هلند پوزیشن های دکترا به صورتVacancy اعلام میشن. معمولا توی هر سایت دانشگاه میتونید همچین بخشی رو پیدا کنید. توی این بخش تمام پوزیشن های دکترای اون دانشگاه به تفکیک رشته و دانشگاه اعلام میشه. تمام شرایط مورد نظر برای اون پوزیشن خاص...نحوه اپلای و فرستادن مدارک....ددلاین اون پوزیشن....تعریف پروژه.....استادهای مربوطه.....حقوق و شرایط و غیره همگی توی متن هر وکنسی اعلام میشه و شما میتونید این اطلاعات رو اونجا بخونید
    به عنوان مثال دانشگاه دلفت
    دانشگاه اینهوون

و به همین صورت باقی دانشگاه های رو میتونید پیدا کنید. وکنسی های تاریخ خاصی ندارن و توی سال پخش هستن.بسته به پروژه ممکنه که هر موقع سال اعلام بشن. بنابراین باید وب سایت ها رو همیشه چک کنید

۴. بعد از بررسی و خوندن متن پوزیشن مربوطه شما تصمیم به اپلای میگیرید. بر طبق روشی که خوپ پوزیشن توضیح داده (ایمیل کردن مدارک یا اپلای انلاین) مدارک خواسته شده توی مورد ۱ رو طبق چیزی که خواسته شده میفرستید و اپلا ی میکنید
    ۵. به نظر من یه ایمیل هم به استاد مربوطه بزنید و بگید که برای فلان پوزیشن اپلای کردید و در جریانش بذارید (نظر شخصیه منه و حتمی و اجباری نیست! )
    ۶. مدارک شما برای اون پوزیشن مربوطه بررسی میشه. مدت این بررسی بسته به نیاز اون پروژه و تاریخ شروع پروژه و نظر استاد کاملا متغییره و نمیشه عدد خاصی گفت. ولی در کل نباید بیشتر از ۲ تا ۳ ماهی طول بکشه. کاملا تقریبی وکلی عرض کردم. نظر شخصیه من اینه که اگه لعد از ۱ یا ۲ ماه خبری نشد با ایمیل زدن به منشی یا استاد مربوطه پیگیری کنید پوزیشن رو
    7. بعد از بررسی برای اون پوزیشن یهShort List انتخاب میشه از تمام کانددیداهایی که مناسب هستند برای اون پوزیشن. و براشون ایمیل زده میشه که باهاشون وقت مصاحبه هماهنگ بشه. واسه باقی دوستان هم حتما و حتما و حتما باید ایمیل ریجکت شدن فرستاده بشه. قانونه! بنابراین پوزیشن ها رو حتی تا خبر ریجکنی پیگیری کنید. خبر ریجکتی بهتر از بیخبریه
    ۸. با اونایی که انتخاب شدن مصاحبه اسکایپ میشه (برای دونستن نحوه مصاحبه میتونید این لینک رو بخونید-۴ قسمت)
    9. بعد از مصاحیه چیزی بین ۲ تا ۴ هفته نتایج اعلام میشه و کاندیدای برتر معرفی و انتخاب میشه (زمان تقریبیه و متغییر). بعضی وقت ها استاد ها از مصاحبه شونده ها راضی نیستن و محبور میشن پروژه رو دوباره اعلام کنند به صورت وکنسی یا اینکه از دوستان قبلی دوباره به مصاحبه دعوت کنن. در نهایت کاندیدای مورد نظر رو انتخاب میکنن و اعلام میشه از طریق ایمیل
    10. استاد مربوطه اطلاعات شما رو به منشی گروه میده و منشی گروه به شما به عنوان کانیدادی نهایی ایمیل میزنه و ازتون یه سری مدرک میخواد (ریز نمرات...پاسپورت...شناسنامه.... مدارک نحصیلی ....و غیره......بسته به دانشگاه متغییره)
    ۱۱. منشی براتون از قسمت اینترنشنال دانشگاه درخواست برررسی و ویزا میکنه
    ۱۲. قسمت اینترنشنال به اداره مهاجرت ایمیل میزنه و درخواست ویزا میکنه (زما ن این قسمت به منشی ها بستگی داره)
    ۱۳. بعد از ایمیل به اداره مهاجرت حدودا ۱ماه بعد ویزاتون صادر میشه و شما میتونید ویزاتونو بگیرید
    ۱۴. مراحل صدور ویزا توی هلند انجام میشه به صورت کامل و شما نیازی نیست کار خاصی بکنید
    ۱۵. تمام مراحل توسط منشی به شما اعلام میشه و خودشون بهتون میگن دقیقا باید چیکار کنید و چطور و کی برید سفارت برای گرفتن ویزا
    ۱۶. شما میرید سفارت و ویزا توی پاسپورتتون ایشو میشه
    ۱۷ بعد میرید و بلیط میگیرید و میرید هلند. تاریخ رفتنتون به استادتون لستگی داره و با ایشون باید هماهنگش کنید

امیدوارم کامل گفته باشم..

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    نظرات من ممکنه در طول زمان درست نباشه و قوانین و شرایط ممکنه عوض شه
    به طور کلی و خیلی خلاصه از روز اول تا اخر اپلای هلند برای مقطع دکترا به صورت زیره (موارد استثنا وجود داره و توضیحات من مربوط به پوزیشن دکتراهاییه که به صورت وکنسی اعلام میشن)

تمام شرایط بالا رو دقت کنید لطفا و بعد سطرهای پایین رو بخونید:

۱. قدم اول آماده کردن یه رزومه ست. این مورد برای هر پوزیشنی که میخوایید اپلای کنید لازمه. موارد دیگه ای هم ممکنه نیاز باشه که بسته به پوزیشن ها ممکنه متفییر باشه. مواردی مثل Motivation letterو یاRecommendation letterو یا SOPو ......ولی مهم ترینشون همون رزومه یا سی وی هستش که باید آماده باشه.
    ۲.برای وکنسی های دکترای هلند معمولا به مدرک زبان نیازی نسیت مگه اینکه توی متن خود وکنسی مربوطه ذکر شده باشه که به مدرک زبان نیازه. ولی در کل من همیشه عرض کردم که مدرک زبان مهمه و میتونه به رزومه شما وزن بهتری بده سوای اینکه نیازی بهش باشه یا نباشه. پس در کل داشتن مینیمم های اون وکنسی یا دانشگاه به عنوان مورد دوم مهم و نیازه. شما باید Minimum Requirementsرو داشته باشید که بتونید اپلای کنید حالا هرموردی که باشه. معدل یا مدرک زبان یا غیره....

۳. بعد از داشتن موارد بالا شما شروع میکنید سایت های دانشگاه های هدفتون رو بررسی میکنید. توی دانشگاه های هلند پوزیشن های دکترا به صورتVacancy اعلام میشن. معمولا توی هر سایت دانشگاه میتونید همچین بخشی رو پیدا کنید. توی این بخش تمام پوزیشن های دکترای اون دانشگاه به تفکیک رشته و دانشگاه اعلام میشه. تمام شرایط مورد نظر برای اون پوزیشن خاص...نحوه اپلای و فرستادن مدارک....ددلاین اون پوزیشن....تعریف پروژه.....استادهای مربوطه.....حقوق و شرایط و غیره همگی توی متن هر وکنسی اعلام میشه و شما میتونید این اطلاعات رو اونجا بخونید
    به عنوان مثال دانشگاه دلفت
    دانشگاه اینهوون

و به همین صورت باقی دانشگاه های رو میتونید پیدا کنید. وکنسی های تاریخ خاصی ندارن و توی سال پخش هستن.بسته به پروژه ممکنه که هر موقع سال اعلام بشن. بنابراین باید وب سایت ها رو همیشه چک کنید

۴. بعد از بررسی و خوندن متن پوزیشن مربوطه شما تصمیم به اپلای میگیرید. بر طبق روشی که خوپ پوزیشن توضیح داده (ایمیل کردن مدارک یا اپلای انلاین) مدارک خواسته شده توی مورد ۱ رو طبق چیزی که خواسته شده میفرستید و اپلا ی میکنید
    ۵. به نظر من یه ایمیل هم به استاد مربوطه بزنید و بگید که برای فلان پوزیشن اپلای کردید و در جریانش بذارید (نظر شخصیه منه و حتمی و اجباری نیست! )
    ۶. مدارک شما برای اون پوزیشن مربوطه بررسی میشه. مدت این بررسی بسته به نیاز اون پروژه و تاریخ شروع پروژه و نظر استاد کاملا متغییره و نمیشه عدد خاصی گفت. ولی در کل نباید بیشتر از ۲ تا ۳ ماهی طول بکشه. کاملا تقریبی وکلی عرض کردم. نظر شخصیه من اینه که اگه لعد از ۱ یا ۲ ماه خبری نشد با ایمیل زدن به منشی یا استاد مربوطه پیگیری کنید پوزیشن رو
    7. بعد از بررسی برای اون پوزیشن یهShort List انتخاب میشه از تمام کانددیداهایی که مناسب هستند برای اون پوزیشن. و براشون ایمیل زده میشه که باهاشون وقت مصاحبه هماهنگ بشه. واسه باقی دوستان هم حتما و حتما و حتما باید ایمیل ریجکت شدن فرستاده بشه. قانونه! بنابراین پوزیشن ها رو حتی تا خبر ریجکنی پیگیری کنید. خبر ریجکتی بهتر از بیخبریه
    ۸. با اونایی که انتخاب شدن مصاحبه اسکایپ میشه (برای دونستن نحوه مصاحبه میتونید این لینک رو بخونید-۴ قسمت)
    9. بعد از مصاحیه چیزی بین ۲ تا ۴ هفته نتایج اعلام میشه و کاندیدای برتر معرفی و انتخاب میشه (زمان تقریبیه و متغییر). بعضی وقت ها استاد ها از مصاحبه شونده ها راضی نیستن و محبور میشن پروژه رو دوباره اعلام کنند به صورت وکنسی یا اینکه از دوستان قبلی دوباره به مصاحبه دعوت کنن. در نهایت کاندیدای مورد نظر رو انتخاب میکنن و اعلام میشه از طریق ایمیل
    10. استاد مربوطه اطلاعات شما رو به منشی گروه میده و منشی گروه به شما به عنوان کانیدادی نهایی ایمیل میزنه و ازتون یه سری مدرک میخواد (ریز نمرات...پاسپورت...شناسنامه.... مدارک نحصیلی ....و غیره......بسته به دانشگاه متغییره)
    ۱۱. منشی براتون از قسمت اینترنشنال دانشگاه درخواست برررسی و ویزا میکنه
    ۱۲. قسمت اینترنشنال به اداره مهاجرت ایمیل میزنه و درخواست ویزا میکنه (زما ن این قسمت به منشی ها بستگی داره)
    ۱۳. بعد از ایمیل به اداره مهاجرت حدودا ۱ماه بعد ویزاتون صادر میشه و شما میتونید ویزاتونو بگیرید
    ۱۴. مراحل صدور ویزا توی هلند انجام میشه به صورت کامل و شما نیازی نیست کار خاصی بکنید
    ۱۵. تمام مراحل توسط منشی به شما اعلام میشه و خودشون بهتون میگن دقیقا باید چیکار کنید و چطور و کی برید سفارت برای گرفتن ویزا
    ۱۶. شما میرید سفارت و ویزا توی پاسپورتتون ایشو میشه
    ۱۷ بعد میرید و بلیط میگیرید و میرید هلند. تاریخ رفتنتون به استادتون لستگی داره و با ایشون باید هماهنگش کنید

امیدوارم کامل گفته باشم..

موفق باشید
    خیلی خیلی ممنونم علی آقا از وقتی که گذاشتید و توضیحات کاملی که ارائه کردید.

فقط دو تا سوال کوچیک باقی میمونه:
    1- مرحله 10 گفتید که منشی استاد با ما تماس میگیره و مدارک لازم رو درخواست میکنه. آیا در همین مرحله هست که "نامه پذیرش" برای ما ارسال میشه؟ ارسال نامه به صورت پستی هست یا ایمیل؟
    چون برای گرفتن پاسپورت و ریز نمرات و... به نامه پذیرش نیاز داریم.

2- آیا توصیه یا پیشنهاد میکنید که قبل از ایجاد پوزیشن یا وکنسی در زمینه کاری مورد علاقمون، با اساتیدی که زمینه های کاریشون رو دوست داریم مکاتبه کنیم تا احیانا اگر در آینده پوزیشنی ایجاد شد از قبل نسبت به ما شناخت داشته باشن یا اینکه فقط منتظر ایجاد پوزیشن بمونیم و بعد اقدام کنیم؟

بازهم ممنونم از شما.
    ویرایش توسط miladg : August 5th, 2016 در ساعت 08:21 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم علی آقا از وقتی که گذاشتید و توضیحات کاملی که ارائه کردید.

فقط دو تا سوال کوچیک باقی میمونه:
    1- مرحله 10 گفتید که منشی استاد با ما تماس میگیره و مدارک لازم رو درخواست میکنه. آیا در همین مرحله هست که "نامه پذیرش" برای ما ارسال میشه؟ ارسال نامه به صورت پستی هست یا ایمیل؟
    چون برای گرفتن پاسپورت و ریز نمرات و... به نامه پذیرش نیاز داریم.

2- آیا توصیه یا پیشنهاد میکنید که قبل از ایجاد پوزیشن یا وکنسی در زمینه کاری مورد علاقمون، با اساتیدی که زمینه های کاریشون رو دوست داریم مکاتبه کنیم تا احیانا اگر در آینده پوزیشنی ایجاد شد از قبل نسبت به ما شناخت داشته باشن یا اینکه فقط منتظر ایجاد پوزیشن بمونیم و بعد اقدام کنیم؟

بازهم ممنونم از شما.

خواهش میکنم
    1. من توی شماره 10 عرض نکردذم استاد با شما تماس میگیره! عرض کردم استاد به منشی میگه و منشی باهاتون ارتباط برقرار میکنه. منشی بهتون ایمیل میزنه . نامه پذیرشی بهتون داده نمیشه. مگه اینکه خودتون درخواست کنید از منشی و منشی بهتون یه نامه میده که همون نامه پذیرش به حساب میاد و براتون ایمیل میکنه نامه رو. من چون ریز نمرات و پاسپورت رو از قبل داشتم نمیدونم برای شماهایی که ممکنه نداشته باشین اینجاش چه جوریه. ولی میدوننم خودم برای کاری نامه پذیرش رو نیاز داشتم که از منشی خواستم و منشی یه نامه مبنی براینکه من توی اون دانشگاه دانشجو شدم و پذیرفته شدم برام نوشت و تمضا و مهر کرد و ایمیکل کرد. در مورد پست کردن نامه بی اطلاعم ولی اگه نیاز داشته باشین احتمالا این کار رو برتون میکنند

2. به صورت کلی ارتباط با استاد بد نیست اصلا. ولی در هلند اگه پوزیشنی باشه معمولا باید به صورت وکنسی حتما ارائه بشه. ولی بودند دوستانی که خودشون به استادی ایمیل زدن و استاد بهشون گفته من یه وکنسی چند ماه دیگه دارم برای اون ائلای کن و من از رزومه شما خوشم اومده. بنابراین در کل حرکت بدی نیست و میتونید این کار رو انجام بدید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhgol نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون شانس فول فاند دارم ؟
    لیسانس آزاد :13.54
    ارشد سراسری :16.2 البته الان ترم 3 ارشدم و پایان نامه خوبی در زمینه بایو کار می کنم و مقاله یکی دو تا میشه با ایمکنت خوب
    زبان هنوز (امتحان ندادم در حال خوندنم ایشالله 100)
    شانس فاند کامل برای مستر دو دارم ؟

اخه برای دکترا هدفم امریکا یا کاناداست
    ممنون میشم جواب بدین
    پ ن :رشته ام مهندسی پلیمر هست

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیر

رزومه شما با در نظر گرفتن اون مقاله هایی که قراره مقاله بشه در اینده رزومه خوبی خواهد بود
    به نظرم برای تمام وکنسی های دکترایی که بهتون میخوره اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید

در مورد ارشد دوم شانس خوبی خواهید داشت ولی نمیشه دقیقا گفت که میتونید فول فاند رو برنده بشید یا نه
    چون این به رقیب هاتون توی اون سال اپلای بستگی داره ولی در کل رزومه خوبی خواهید داشت و میتونید امیدوار باشید ولی به طور قطعی کسی نمیتونه نظری بده که اگه داد بدونید نظر درستی نیست

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)