نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 112 از 204 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Poorya0071 نمایش پست ها
    1.رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : فیزیک حالت جامد - دولتی دامغان- 17.57 در شش ترم
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : فیزیک پلاسما- خوارزمی- 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : نمره آیلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله علمی-پژوهشی داخلی و یک مقاله isi
    6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای فیزیک ( ذرات بنیادی - پلاسما - اختر فیزیک )
    7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : سوییس هلند نروژ استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : کارشناسی شاگرد دوم از چهل نفر ارشد شاگرد دوم از 9 نفر گذرندان واحد های دوره کارشناسی در 6 ترم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند
    میخواستم بدونم که برای دانشگاه های خوب هلند و سوییس با فاند شانس پذیرش در دوره دکتری دارم یا خیر

.
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    شما معدل خوبی دارید و رزومه تون هم خوبه مخصوصا نمره زبان خیلی خوبی دارید
    و تنها نقطه ای که شاید بخواد بیشتر روش وقت بذارید همون داستان مقاله هاتونه
    من نمیدونم کیفیت اون مقاله ای اس ای تون در چه حدیه
    به هر حال به نظرم حتما برای هلند شانس دارید
    راجع به زیاد و کم بودن شانس خیلی نمیشه چیزی گفت چون خیلی بستگی به این داره که
    شما رزومه و بک گراند علمیتون چقدر به وکنسی ها و ئوزیشن های دکترا مربوط و نزدیک باشه

به نظرم حتما برای پوزیشن های مورد نظرتون اپلای کنید و این هزینه ای براتون به صورت کلی نخواهد داشت
    و بهتره که شاسنتون رو امتحان کنید
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران_عمران_دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من میخواستم برای مقطع دکتری از یکی از دانشگاه های هلند پوزیشن بگیرم، میخواستم ببینم چقدر شانس دارم...
    کارشناسی عمران دانشگاه آزاد واحد اراک معدل 14.02
    ارشد سازه دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل 16
    دو تا کنفرانس معتبر داخلی دارم، یک کنفرانس بین المللی خارجی دارم و یک ISI هم دارم مینویسم.
    آیلتس 6 ( اسپیکینگ 7 / لیسنینگ 6.5 / رایتینگ 6 / ریدینگ 5 )، احتمالا یک بار دیگه آیلتس میدم تا بیاد بالا تر...
    دو تا ریکامندیشن دارم
    SOP هم نوشتم
    سابقه ی تدریس تحلیل سازه ها و استاتیک (البته به صورت غیر رسی) دارم.
    چند ماه هم سابقه ی کار مرتبط دارم...

تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_taee نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من میخواستم برای مقطع دکتری از یکی از دانشگاه های هلند پوزیشن بگیرم، میخواستم ببینم چقدر شانس دارم...
    کارشناسی عمران دانشگاه آزاد واحد اراک معدل 14.02
    ارشد سازه دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل 16
    دو تا کنفرانس معتبر داخلی دارم، یک کنفرانس بین المللی خارجی دارم و یک ISI هم دارم مینویسم.
    آیلتس 6 ( اسپیکینگ 7 / لیسنینگ 6.5 / رایتینگ 6 / ریدینگ 5 )، احتمالا یک بار دیگه آیلتس میدم تا بیاد بالا تر...
    دو تا ریکامندیشن دارم
    SOP هم نوشتم
    سابقه ی تدریس تحلیل سازه ها و استاتیک (البته به صورت غیر رسی) دارم.
    چند ماه هم سابقه ی کار مرتبط دارم...

تشکر.
    .

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    به نظرم شانس دارید همیشه عرض کردم بالا و پایین بودن شانستون مهمه
    که اونم خیلی نمیشه چیزی در موردش گفت چون بستگی به خیلی چیزا داره مثلا این که زمینه کاری شما به پوزیشن ارائه شده دکترا چقدر نزدیگه و همزمان با شما چه کسایی با چه رزومه هایی اپلای کردن
    به نظرم روی مقاله ای اس ایتون حتما کار کنید چون میتونه خیلی مهم باشه و بسته به کیفیت ژورنالی که چاپش میکنید میتونه خیلی مهم باشه و کمکتون کنه
    زبان هم معمولا برای پوزیشن های هلند بهش نیازی ندارید مگه اینکه توی متن وکنسی بهش اشاره ای دشه باشه
    ولی حتما و حتما دوباره امتحان بدید و سعی کنید نمره بالایی بیارید یه ایلتس خوب میتونه وزن بهنری به رزومه تون بده
    و کلا زبان بالا داشتن به درد ایرانتونم میخوره و هیچ بدی و ضرری نداره و زبان همیشه و همیشه خوبه ....
    برای پوزیشن هایی که بهتون میخوره اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید
    من درجه شانستون رو نمیتونم بگم و کسی دیگه هم نمییتونه بگه اینا بسته به دیتیل رزومه و پوزیشنی داره که میخوایید براش اپلای کنید
    ولی اپلای کردن هزینه ای براتون نداره و بهتره که انجامش بدید

امیدوارم به هدفتون برسید

موفق باشید

Junior Member

اینم از جواب phd position ما
    Dear Mr Rahmani,

You have applied for the position of PhD; Detection of Deterioration of Post-Operative Patients V36.2720 at the Department of Electrical Engineering of the Eindhoven University of Technology. We have made an initial selection of candidates who have applied for this position.

Unfortunately we have to inform you that you are not among the candidates with whom we will continue the procedure. The reason for this is that we have chosen a candidate with a better matching profile to this position.

Thank you for your interest in this position and we wish you success with other applications.

Kind regards,

Tanja van Waterschoot
    Medewerker HR Services

De Rondom 70, 5612 AP
    Postbus 513, Flux 0.107
    5600 MB, Eindhoven

T 040 247 4688
    t.a.m.v.waterschoot@tue.nl
    www.tue.nl

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sania_sania نمایش پست ها
    بسیار ممنون هستم از جوابتون

من می تونم هزینه های یک سال رو پرداخت کنم، و در این فکر بودم که برای بورسیه از جایی در هلند اقدام کنم، مشکلم تعهدی هست که برای این چهار سال می دم...

با توضیحات شما فهمیدم که احتمالا ۵۰ ۵۰ هست.. و این خبر خوبی نیست
    با سلام

احتمالا باید سال اول رو سلف فاند بدید تا استاد برای پروژه شما اسپانسر پیدا بکند. اینجا این یک روال معمول است اگر چه که نمیتوان به پیدا شدنش در کوتاه مدت امیدوار بود.

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    اول از همه از آقای ali728 تشکر میکنم که همه سوالارو با حوصله جواب میدن.

بعد اینکه من میخواستم یه مقایسه ای بین دکترا خوندن تو کشورهای هلند، سوئد و آلمان رو بدونم (میدونم تاپیک راجع به هلنده ولی به هرحال تا الان اطلاعات دیگه ای هم راجع به اون دوتا کشور دیگه به گوشتون خورده)
    اگه پارامترهای مقایسه ما حقوق، شرایط زندگی راحت (شامل زبان و خدمات اجتماعی و...)، شرایط کاری بعد دکترا، و یک پارامتر مهم دیگه اقامت بعد دکتراس
    (فرض کنید در همه موارد پذیرش در یک دانشگاه خوب به بالا صورت میگیره)

پیشاپیش ممنونم از حوصله و وقتی که میذارید.
    با سلام

از لحاظ شرایط کار وسطح زندگی المان بهتر است. از لحاظ ارتباط اجتماعی و راحتی زندگی در جامعه هلند شرایط بهتری دارد.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من ارشد میخونم ولی هنوز تموم نشده و تا اخر ماه می تموم میشه و بعدش باید تز ارشد رو روش کار کنم و مقاله هم ندارم
    آیا میتونم برای دکترای هلند اقدام کنم؟
    راهی داره قبل از تموم شدن درس و ارائه تز اقدام کرد یا باید درسم تموم بشه بعد؟
    معدل و نمرات ارشد تا اینجا بالا هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من ارشد میخونم ولی هنوز تموم نشده و تا اخر ماه می تموم میشه و بعدش باید تز ارشد رو روش کار کنم و مقاله هم ندارم
    آیا میتونم برای دکترای هلند اقدام کنم؟
    راهی داره قبل از تموم شدن درس و ارائه تز اقدام کرد یا باید درسم تموم بشه بعد؟
    معدل و نمرات ارشد تا اینجا بالا هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    .

دوست عزیز

من متوجه نشدم. تا می ماه یعنی پایان نامه تون تموم میشه و ارشدتون تموم میشه و مدرکتون رو میگیرید و یا فقط سال اول درساتون تموم میشه و بعدش یک سال باید روی پایان نامه تون کار کنید ؟!

حالا در کل از الان اقدام کنید که چی بشه ؟ یعنی وقتی پایان نامه ای انجام ندادید و رزومه ای ندارید و موضوع کاریتون معلوم نیست
    و تلاش شما توی اون فضا به نتیجه ای نرسیده چه اپلای بکنید؟
    شاید منظورتونو متوجه نشدم خوب
    ولی در کل شما برای دکترا به مدرک ارشدتون نیاز دارید
    ولی ایمیل زدن و اپلای کردن برای پوزیشن ها یه ایمیل زدنه و سی وی فرستادن و ریزنمرات فرستادنه که خب شما هم میتونید انجامش بدید
    و مشکلی نداره ولی مهم اینه رزومه تون چی باشه
    فرض کنید ایمیل زدید و استادی بهتون گفت اکی من از رزومه ت خوشم میاد پاشو بیا
    بعد شما باید بهش بگی استاد تا یک سال دیگه منتظرم بمون تا من تزمو انجام بدم ؟!
    حالا در کل خلاصه کنم:

اپلای کردن برای دکترا به نظرم توی سال دوم ارشد منطقی میزنه. چون کل پروسه ممکنه چند ماهی طول بکشه و توی همون سال شما هم دفاع میکنید
    بعد از ارشد هم میتونید باز اپلای رو ادامه بدید و مقاله بفرستید و رزومه تون رو سر و سامونی بدید
    ولی توی سال اول ارشد من مطقی توش نمیبینم....

موفق باشید

Junior Member

نظرتون چیه دوستان ؟

Junior Member

[QUOTE=babak001;2395792]اینم از جواب phd position ما
    Dear Mr Rahmani,

You have applied for the position of PhD; Detection of Deterioration of Post-Operative Patients V36.2720 at the Department of Electrical Engineering of the Eindhoven University of Technology. We have made an initial selection of candidates who have applied for this position.

Unfortunately we have to inform you that you are not among the candidates with whom we will continue the procedure. The reason for this is that we have chosen a candidate with a better matching profile to this position.

Thank you for your interest in this position and we wish you success with other applications.

Kind regards,

Tanja van Waterschoot
    Medewerker HR Services

De Rondom 70, 5612 AP
    Postbus 513, Flux 0.107
    5600 MB, Eindhoven

T 040 247 4688
    t.a.m.v.waterschoot@tue.nl
    www.tue.nl [/QUOTE
    نظرتون چیه دوستان ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)