نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 135 از 204 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

سلام وقت بخیر
    من برای دکترای روانشناسی می خوام اقدام کنم.الان آیلتس 5 دارم ولی دارم تمرین میکنم که نمره 7 را بگیرم.آیا الان میشه اقدام کنم و نگم که آیلتسم چند هست تا چندماه دیگه که قطی بشه؟آیا همون اول از نمره زبان سوال میکنن اساتید؟.....منظورم اینه استاد را پیدا کنم و پروپوزالم را بنویسم تا پذیرش اولیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من برای دکترای روانشناسی می خوام اقدام کنم.الان آیلتس 5 دارم ولی دارم تمرین میکنم که نمره 7 را بگیرم.آیا الان میشه اقدام کنم و نگم که آیلتسم چند هست تا چندماه دیگه که قطی بشه؟آیا همون اول از نمره زبان سوال میکنن اساتید؟.....منظورم اینه استاد را پیدا کنم و پروپوزالم را بنویسم تا پذیرش اولیه.
    با سلام، نظر خودم رو عرض میکنم.
    در هلند پذیرش دکترا به دو صورت با فاند و هزینه شخصی (External) هست. در مورد اکسترنال اطلاع دقیقی ندارم اما فکر میکنم به نوشتن پروپوزال نیاز هست.
    اما در روش دکترای با فاند، شما نیازی به نوشتن پروپوزال اولیه ندارین و باید برای پوزیشن هایی که روی سایت دانشگاه اعلام میشه اپلایی کنین. پوزیشن های دکترا در هلند معمولا به مدرک زبان انگلیسی نیازی ندارن و سطح زبان شما در مصاحبه های اینترنتی و حضوری، مورد ارزیابی قرار میگیره، اما ممکنه در نیازمندی های بعضی از پوزیشن ها به طور مستقیم نمره زبان درخواست شده باشه که برای اون پوزیشن ها شما حتما باید مدرک زبان رو داشته باشید. اگر نمره حداقل رو ندارین به نظر من موقع اپلای اولیه بگید یه بار امتحان دادم و نمره ام 5 شده و دارم می خونم که دوباره امتحان بدم.
    در مورد رشته روان شناسی ممکنه بعضی از پوزیشن ها به مدرک زبان هلندی هم نیاز داشته باشن، باید پوزیشن های مرتبط رو پیدا کنین و نیازمندی هاش رو بررسی کنین.
    پاینده باشید.

ممنون از راهنمایی شما.اگر امکانش هست براتون یه مقدار بیشتر در مورد پوزیشن ها توضیح بدید لطفا.دست گلتون درد نکنه

خواهش میکنم.
    در هلند دکترا بیشتر یک موقعیتی شغلی با قرار داد 4 ساله محسوب میشه تا یک مقطع تحصیلی.
    معمولا اساتید در مورد یک موضوع خاص پروپوزال می نویسن و بودجه میگیرن، بعد برای انجام پروژه به چند دانشجوی دکترا، پست داک و... نیاز دارن، بنابراین روی سایت دانشگاه اعلام میکنن که مثلا ما به دانشجوی دکترایی نیاز داریم که روی فلان موضوع کار کنه، حوزه کاری و چهارچوب کلی کار از قبل مشخصه. در پوزیشنی که اعلام میکنن تمام شرایط، نیازمندی ها، توانایی ها و مهارت های مورد نیاز و همه چیز رو به طور کامل توضیح میدن. بعد کسانی که واجد شرایط باشن، یعنی حداقل نیازهای اعلام شده رو داشته باشن، برای اون پوزیشن اپلایی میکنن، یعنی مدارک خواسته شده رو ارسال میکنن و اساتید بعد از بررسی های اولیه، تعدادی از اپلایی کنندگان که شرایط بهتری دارن و در واقع از نظر علمی و پژوهشی در اون حوزه اعلام شده، قوی تر هستن رو به مصاحبه اسکایپ دعوت میکنن، بعد از مصاحبه اسکایپ نفرات برگزیده رو به مصاحبه حضوری دعوت میکنن و در نهایت یک نفر رو به عنوان دانشجوی دکترا استخدام میکنن.
    اگر سوال دیگه ای داشتین در خدمتم.
    با خوندن پستهای قبلی می تونین اطلاعات خیلی جامع و کاملی در مورد پذیرش دکترا در هلند پیدا کنین.
    پاینده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما.اگر امکانش هست براتون یه مقدار بیشتر در مورد پوزیشن ها توضیح بدید لطفا.دست گلتون درد نکنه

سلام دوستان؛
    اگر در یک دانشگاه مثل آمستردام بیشتر از یک پووزیشن همزمان اپلای کنیم(در یک دانشگده) کار غیر اخلاقی ای محسوب میشود و یا نه هیچ ایرادی ندارد؟
    سپاس

سلام، نظر خودم رو عرض میکنم.
    فکر نمیکنم کار خیلی اخلاقی محسوب بشه و طبیعتا اساتید هم میدونن که کاندیداها باید برای پوزیشن های مختلف اپلایی کنن تا بالاخره از یه جایی پذیرش بگیرن!

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    اگر در یک دانشگاه مثل آمستردام بیشتر از یک پووزیشن همزمان اپلای کنیم(در یک دانشگده) کار غیر اخلاقی ای محسوب میشود و یا نه هیچ ایرادی ندارد؟
    سپاس

nدرود بر شما. ممنون از راهنمایی های بسیار مفیدتون.
    من و همسرم میخوایم برای دکترا اقدام کنیم.
    من لیسانس حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی دوره شبانه دارم. دو تا مقاله کنفرانسی بین المللی و یک عدد ISI دارم.
    همسرم لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه غیر انتفاعی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی دوره شبانه داره. دو تا مقاله کنفرانسی بین المللی و یک عدد ISI هم داره.
    داریم کلاس میریم برای آیلتس حدود 7.
    میخواستیم برای مقطع دکترا مدیریت اقدام کنیم. میشه بفرمایید شرایطش رو داریم یا نه؟
    ممنون از توجه شما.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaa1992 نمایش پست ها
    nدرود بر شما. ممنون از راهنمایی های بسیار مفیدتون.
    من و همسرم میخوایم برای دکترا اقدام کنیم.
    من لیسانس حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی دوره شبانه دارم. دو تا مقاله کنفرانسی بین المللی و یک عدد ISI دارم.
    همسرم لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه غیر انتفاعی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی دوره شبانه داره. دو تا مقاله کنفرانسی بین المللی و یک عدد ISI هم داره.
    داریم کلاس میریم برای آیلتس حدود 7.
    میخواستیم برای مقطع دکترا مدیریت اقدام کنیم. میشه بفرمایید شرایطش رو داریم یا نه؟
    ممنون از توجه شما.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

من سوالتون رو خیلی خوب متوجه نشدم. به صورت کلی شرایطش رو بله دارید. چرا نداشته باشید!
    شما و همسرتون حتما برای پوزیشن هایی که بهتون میخوره اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید
    قاعدتا این اپلای به صورت کلی براتون هزینه ای نخواهد داشت بنابراین پوزیشن ها رو بررسی کنید و اگه به بک گراندتون نزدیکه براش اپلای کنید

این لینک پست 907 رو بخونید به صورت کلی بهتون کمک میکنه

موفق باشید

ممنونم. اما همسر من سربازی نرفته و تا یک سال دیگه معافیت تحصیلی داره. آیا توی این زمان دانشنامه رو بهش میدن که ترجمه کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaa1992 نمایش پست ها
    ممنونم. اما همسر من سربازی نرفته و تا یک سال دیگه معافیت تحصیلی داره. آیا توی این زمان دانشنامه رو بهش میدن که ترجمه کنه؟
    دانشنامه اصلی رو که باید هزینه ش رو به دانشگاه بدن تا بهشون بدن. چون سربازی نرفتن و مدتی از سربازی رفتنشون نگذشته (برای دیتیل این موضوع میتونید توی فروم مربوطه دنبال کنید بحثش رو)
    ولی دانشنامه موفقت رو میتونن داشته باشند و ترجمه ش کنند فعلا که کارهای اپلایشون جلو بره و بعدا که کارشون فاینال شد میتونن برن و هزینه داشننامه اصلی رو بدن و بگیرن

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)