نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 204 از 204 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,035 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان هلندی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

سلام وعرض ادب
    سوالی داشتم از خدمت دوستان.اگر دارای مدرک دکتری از ایران باشید میتوانید برای ویکنسی دکتری در هلند اپلای کنید؟ در cv هم قید کنیم که مدرک دکتری داریم یا خیر؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

هیچ مانعی - دست کم روی کاغذ - برای اعلام دکتری قبلی وجود ندارد و من حتی توصیه میکنم همیشه شفافیت و صداقت در مکاتبات داشنه باشید به خصوص با استادی که قرار است با ایشان کار کنید باید خیلی دوستانه و صادقانه تعامل بفرمایید.

البته باید آماده کمی چالش هم باشید چون حتما سوالهای جدی از دلایل شما برای دکتری دوم و برای انگیزه های شما خواهند پرسید که باید برای آنها آماده باشید و جوابهای قانع کننده داشته باشید. خودتان به خوبی اطلاع دارید که دکتری یک دوره طولانی و پرچالش و پر هزینه ای - چه از لحاظ زمان چه انرژی چه مالی چه مسیر شغلی و زندگی خانوادگی...- هست.
    حتما از شما سوال خواهند کرد که چرا میخواهید این مشکلات را مجددا به جان بخرید به جای اینکه مسیر طبیعی شغلی و زندگی که معمولا همه بعد از دکتری را دنبال میکنند را بروید.

امید که بهترین تصمیم را بگیرید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط anmoghadam نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب
    سوالی داشتم از خدمت دوستان.اگر دارای مدرک دکتری از ایران باشید میتوانید برای ویکنسی دکتری در هلند اپلای کنید؟ در cv هم قید کنیم که مدرک دکتری داریم یا خیر؟
    ممنون از پاسختون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مديريت صنعتي

با عرض سلام و خسته نباشید
    ارشد مدیریت صنعتی با معدل بالای 17 از دانشگاه سراسری، 4 تا مقاله انگلیسی دارم که یکیش ژورنالی هست و سه تای دیگه در آی تریپلی بصورت کنفرانسی چاپ شده و یک مقاله داخلی دارم.یک مقاله هم در دست نوشتن دارم.
    گپ تحصیلی 12 ساله دارم که 10 سال با سابقه تدریس پر کردم.
    دو سه تا نرم افزار تخصصی هم یادگرفتم که در مقاله هام هم استفاده کردم
    آیلتس هم یکبار سال 2017 آزمون دادم ولی خیلی نخونده بودم که اورآلم شد 6
    احتمال گرفتن فاند دکتری در دانشگاههای هلند را دارم؟
    با توجه به اینکه 38 سالم هست بنظرتون بعد از فراغت تحصیل ، از نظر کار پیدا کردن مشکلی واسم پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

دانشگاههای هلند عمدتا بر اساس پوزیشن پذیرش میکنند. اگر شرایط پوزیشن با گذشته شما و توانمندیهای شما هماهنگ باشد احتمال پذیرش شدن بیشتر است. قاعدتا سن مانع نیست و قانوناً هم نباید مانع پذیرش شدن باشد چون از مصادیق تبعیض بر اساس سن است که مثل تبعیض بر مبنای جنسیت و نژاد خلاف قانون است.

بنظرتون بعد از فراغت تحصیل ، از نظر کار پیدا کردن مشکلی واسم پیش نمیاد؟

این را فکر نمیکنم کسی بتواند به راحتی جواب بدهد. قاعدتا بعد از دکتری افراد به دنبال کار دانشگاهی و علمی باید بروند هر چند که صنعت هم پذیرش های خودش را دارد. به خیلی موارد از جنس پایان نامه و کیفیت آن و توانمندیهای فردی و حمایت استاد و بازار کار و .... واقعاً بستگی دارد. نمیشود پیش بینی کرد.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarab8 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    ارشد مدیریت صنعتی با معدل بالای 17 از دانشگاه سراسری، 4 تا مقاله انگلیسی دارم که یکیش ژورنالی هست و سه تای دیگه در آی تریپلی بصورت کنفرانسی چاپ شده و یک مقاله داخلی دارم.یک مقاله هم در دست نوشتن دارم.
    گپ تحصیلی 12 ساله دارم که 10 سال با سابقه تدریس پر کردم.
    دو سه تا نرم افزار تخصصی هم یادگرفتم که در مقاله هام هم استفاده کردم
    آیلتس هم یکبار سال 2017 آزمون دادم ولی خیلی نخونده بودم که اورآلم شد 6
    احتمال گرفتن فاند دکتری در دانشگاههای هلند را دارم؟
    با توجه به اینکه 38 سالم هست بنظرتون بعد از فراغت تحصیل ، از نظر کار پیدا کردن مشکلی واسم پیش نمیاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)