نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 203 از 204 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m3d نمایش پست ها
    سلام

کسی هست از دانشگاه توئنته پذیرش phd گرفته باشه؟ اگه هست به ما بگه تا ترسمون از این دانشگاه بریزه

من قصدم توئنته بود، اما با دیدن سایتش فکر میکنم پوزیشن‌های خالی phd، خیلی خیلی کم باشه.

سوال دوم: آماری از درصد پذیرش و ریجکت دانشگاه های هلند در دسترس هست؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید.
    چه ترسی؟!!
    پوزیشن های پی اچ دی همونایی هستن که توی سایت اعلام شدن و خواهند شد. چند ماه پیش من برای یکی از دوستان داشتم چک میکردم و اتفاقا خیلی از گروه ها پوزیشن خالی داشتند.
    در هر حال چیزی نیست که به بازه خاص زمانی مربوط باشه. شما باید هفتگی چک کنید این سات ها رو و ببینید چه پوزیشن جدیدی اعلام شده.
    خیلی از دوستان از همین دانشگاه ها و دانشگاه های بهتر هلند هم پذیرش گرفتند. این بسته به رزومه تون، شانستون (!) و مهم تر از همه نزدیکی زمینه کاریتون به پروژه های اعلام شده داره و در نهایت اینکه پروسه مصاحبه خوبی رو پشت سر بذارید.

در مورد سوال دومتون من بعید میدونم همچین دیتا بیسی وجود داشته باشه، اگه هم باشه (که احتمالا نیست!) اصلا چیزی نیست که بشه ازش الگو و پترن خاصی رو به عنوان خروجی گرفت.
    هر پوزیشن یه مسیر خاصی داره، زمینه کاری متفاوت، دوستانی با بک گراندهای متفاوت، رزومه های متفاوت، قدرت زبانی متفاوت، و ..... تمام این عوامل ممکنه مسیر رو عوض کنه.

این لیتک پست شماره 907 رو بخونید به صورت جنرال کمکتون میکنه

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    دوستان من تقریبا اخر شهریور اپلای کردم دانشگاه twente ولی هنوز خبری نشده
    چقد طول میکشه جواب بدن معمولا؟

Banned

فرض کنید کسی یه پوزیشن قبول شده یه کشور اروپایی و شروع کرده با ویزای تایپ یD. بعدش یه پوزیشن دیگه براش اکی میشه. الان چطور میتونه عوض کنه بره دانشگاه دیگه توهمون اروپا؟ کس ی تجربه این چنینی داشته و یا میشناسه کسی رو؟ میخواد بره هلند ؟ از نظر ویزا چکار باید بکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali91en نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تقریبا اخر شهریور اپلای کردم دانشگاه twente ولی هنوز خبری نشده
    چقد طول میکشه جواب بدن معمولا؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

بازه زمانی خاصی وجود نداره معمولا و بسته به عجله استاد مربوطه و تاریخ شروع پروژه ممکنه این پروسه بین 1 ماه تا چند ماه (مثلا 3 تا 4 ماه) هم حتی طول بکشه. به خاظر شرایط اخیر هم ممکنه تاخیر ایجاد شده باشه

در هر صورت به نظرم بعد 3 هفته (در شرایط عادی قبل حداقل) بهتره که یه ایمیل پیگیری بزنید. یه ایمیل کوتاه که ببینید استتس نهایی اپلیکیشنتون چیه.
    توی شرایط اخیر خب شاید بهتر باشه یه خورده دیرتر ایمیل رو بزنید. ولی من شخصا اگه بودم حتما بعد 3 تا 5 هفته یه ایمیل پیگیری میزدم

موفق باشید

Junior Member

من برای یک پوزیشن PHD توی این دانشگاه اپلای کردم که حدود 3 ماه طول کشید تا جواب منفی بدن. البته در طول این مدت یک بار ایمیل زدن و گفتن که به خاطر شرایط فعلی (پاندومی کرونا و دور کاری) روال از حد معمول طولانی تر شده. اما خوبیش اینه که نتیجه نهایی رو حتما بهتون اطلاع میدن.

Junior Member

سلام

یه سوال دارم از دوستانی که از طرف دانشگاه Delft از سرویس Duwo برای اجاره کردن خونه استفاده کردند. به نظر میاد که سرویس خیلی گرونی هست. البته من سرویس دیگه ای رو خودم نمی شناسم ولی اون فی اولیه ای که میگیرند رو من برای یکی دو نفر گفتم گفتن نسبت به بقیه آزانس ها خیلی زیاد هست (225 یورو). حالا موضوع اینه که آیا امکانش هست که من خودم یک سرویس دیگه پیدا کنم و از طریق اون اقدام کنم و در اون صورت دانشگاه همچنان از طرف من بعضی کارها مثل پرداخت پول رو انجام میده یا نه؟ به علاوه اینکه با توجه به اینکه 225 یورو برام مبلغ کمی نیست ارزش دردسرهاش رو داره و به ریسکش می ارزه یا خیر؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

یک موقعیت خالی دکتری در دانشگاه ماستریخت که سوپروایزش همکارم هستند. در صورت تمایل با داشتن رزومه قوی (معدل بالا و کارپژوهشی) می توانید با من تماس بگیرید و یا مستقیما اپلای کنید. اپلای تا آخر ژانویه ممکن می باشد. موضوع:
    fully funded PhD position in game theory of cancer treatment! Please apply by January 31 and do not hesitate to contact me if you have any question
    لینک برای اطلاعات بیشتر و اپلای:
    https://www.academictransfer.com/en/...cer-treatment/

سلام وقت بخیر
    کسی اطلاع داره که پروسه ویزا چه قدر طول میکشه؟
    تا اونجایی که اطلاع دارم خود دانشگاه از طریق IND برای ویزا MVV اقدام میکنه ولی هیچ ذهنیتی ندارم که چه قدر طول میکشه ویزا بیاد

Junior Member sepideha آواتار ها

چهار فرصت دکترا TU Delft

The newly-founded D@S lab (https://www.tudelft.nl/en/ai/dats-lab) at TU Delft is looking for 4 bright and motivated PhD
    candidates to join its ranks along the 4
    following research strands

PhD Position on Human-AI Collaboration in Video-based Design Research
    https://www.tudelft.nl/over-tu-delft...57HDXIsw8tM1_M

PhD Position on Design at Scale with Conversational Agents
    https://www.tudelft.nl/over-tu-delft...Ne-wUyiU7Su3j8

PhD Position on Human-AI Interaction for Design at Scale
    https://www.tudelft.nl/over-tu-delft...roVexMOI3fK0wI

PhD Position on Human-in-the-Loop AI for Design at Scale
    https://www.tudelft.nl/over-tu-delft...nEodf8taNdY3bw

Please apply through the TU Delft application portal for the position you find most interesting

...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

سلام دوستان،

من می‌خوام برای یک پوزیشن دکتری در دانشگاه لایدن درخواست بدم. در توضیحات پوزیشن ایمیل سوپروایز اصلی قید شده. من میخوام یه ایمیل بهشون بزنم و در مورد جزئیات پروژه بپرسم، اما خب نمیخوام ایمیلم impression بدی به جا بذاره، کسی از دوستان هست که فرصت داشته باشه نگاهی به این ایمیل یک پاراگرافی من بندازه و نظر بده؟

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)