نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 101 از 204 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

سلام خدمت دوستان عزیز
    من با یکی از اساتید دانشگاه ماستریخ مکاتبه کردم و ایشون گفتن که واسه اصلاح پروپوزال دکتری و همچنین ارزیابی من لازمه یه مدت کوتاه برم اونجا برای چند روز.. و البته گفتن که دعوتنامه هم می دند.
    آیا دوستان کسی چنین تجربه ای داره ؟ من اگه بخوام اقدام کنم برای رفتن درخواست چه ویزایی باید بکنم؟
    می شه لطفا راهنمایی کنید.. سپاسگزارم

Junior Member

سلام و تبریک

من قبلا تجربه مشابه‌ای داشتم، البته فقط برای مصاحبه و مربوط به پروپوزال و اینا نمیشد. برای رفتن نیاز به ویزای شنگن دارید. اولین قدم هم برای گرفتن ویزا شنگن هلند، گرفتن وقت با زدن یک ایمیل به سفارت هلند هست که تو سایت سفارت دقیقا توضیح داده باید چه کار کنید. معمولا یه روز بعد از فرستادن ایمیل، بهتون یه وقت واسه چند هفته بعد میدن. میرید مصاحبه و دو هفته بعد هم دوباره میرید سفارت و جواب ویزاتون رو میگیرید

Junior Member

سلام دوستان من واسه یه پوزیشن تو دانشگاه آیندهوون اپلای کردم ولی هنوز بعد گذشتن 1.5 ماه از ددلاین وضعیتم رو Sollicitatie ontvangen میزنه که معنیش میشه دریافت اپلیکیشن به نظرتون این همه زمان طبیعی هست یا کلا سر کار هستم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه یه پوزیشن تو دانشگاه آیندهوون اپلای کردم ولی هنوز بعد گذشتن 1.5 ماه از ددلاین وضعیتم رو Sollicitatie ontvangen میزنه که معنیش میشه دریافت اپلیکیشن به نظرتون این همه زمان طبیعی هست یا کلا سر کار هستم؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

اونا باید جواب رو به شما بدن نهایتا. حالا چه جواب مثبت باشه و چه منفی باید نتیجه بررسی اپلیکیشن شما بهتون گزارش داده بشه
    بنابراین تا گرفتن جواب نهایی پوزیشن رو دنبال کنید حالا چه مثبت و چه منفی
    در مورد زمان هم دلایل زیادی ممکنه باشه. شاید به هر دلیلی وقت نکردن هنوز کل اپلیکیشن ها رو بررسی کنند یا تصمیم نهایی رو بگیرن
    به هر حال اگه دلتون نگرانه میتونید به استاد یا منشی مربوط به اون پوزیشن ایمیل بزنید و محترمانه استتوس نهایی اون وکنسی رو بپرسید
    توی ایمیلتون هم حتما شماره اون وکنسی رو ذکر کنید تا برای اونا هم معلوم بشه شما داری راجع به کدوم پوزیشن حرف میزنید

من خودم اگه میبودم حتما بعد از 1 یا 2 ماه اگه خبری نمیشد پیگیری میکردم نتیجه رو

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

در مورد توصیه نامه سوال داشتم. من الان برای یه پوزیشن دکترا در دانشگاه توئنته اپلای کردم. در قسمت مدارکی که می خواستن گفتن حداقل دو نفر که ازشون رفرنس بگیریم رو در رزومه بنویسید. من هم 4 تا از اساتیدم رو نوشتم. هفته پیش هم مدارک رو آنلاین سابمیت کردم. اما هنوز به هیچ کدوم از اون اساتید ایمیلی فرستاده نشده که توصیه نامه شون رو بفرستن.

سوالم اینه که ایمیل درخواست رفرنس از طرف دانشگاه توئنته فرستاده میشه یا از طرف استادی که صاحب پوزیشن هست؟ کلا رفرنس خواسته میشه؟ آخه از بعضی ها شنیدم که عمدتا رفرنس نمی گیرن و صرفا می گن اسم و اطلاعات تماس چنتا استاد رو بزاریم تو مدارک.

بعد اینکه ددلاین باید تموم بشه بعد مشخص می کنن کیا به مصاحبه دعوت میشن؟ یا اینکه از همین الان ایمیل میزنن به اونایی که مصاحبه دعوت شدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط batimhr نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد توصیه نامه سوال داشتم. من الان برای یه پوزیشن دکترا در دانشگاه توئنته اپلای کردم. در قسمت مدارکی که می خواستن گفتن حداقل دو نفر که ازشون رفرنس بگیریم رو در رزومه بنویسید. من هم 4 تا از اساتیدم رو نوشتم. هفته پیش هم مدارک رو آنلاین سابمیت کردم. اما هنوز به هیچ کدوم از اون اساتید ایمیلی فرستاده نشده که توصیه نامه شون رو بفرستن.

سوالم اینه که ایمیل درخواست رفرنس از طرف دانشگاه توئنته فرستاده میشه یا از طرف استادی که صاحب پوزیشن هست؟ کلا رفرنس خواسته میشه؟ آخه از بعضی ها شنیدم که عمدتا رفرنس نمی گیرن و صرفا می گن اسم و اطلاعات تماس چنتا استاد رو بزاریم تو مدارک.

بعد اینکه ددلاین باید تموم بشه بعد مشخص می کنن کیا به مصاحبه دعوت میشن؟ یا اینکه از همین الان ایمیل میزنن به اونایی که مصاحبه دعوت شدن؟

دوست عزیز

اینی که بخوان با ریفرنس ها ارتباطی برقرار کنند یا نه به استاد و یا صاحبان اون پوزیشن مربوط میشه
    توی خیلی از موارد ممکنه همچین ارتباطی نیاز نباشه بعد اینکه خودشون کاندیداها رو بررسی کردن ولی توی مواردی هم ممکنه اون استاد خودش به استاد شما ایمیل بزنه و در مورد شما ازشون بپرسه
    توی مورد خودم همچین اتفاقی افتاد و از استادم با ایمیل سوالاتی کرده بودن
    من سیستم دانشگاه تونته رو نمیدونم ولی بعید میدونم که به حال انلاین از طرف خود سیستم دانشگاه ایمیلی به استادهاتون فرستاده بشه. احتمالا یا خود اون استاد یا منشیش در صورت نیاز در مورد شما از استادهاتون پرس و جو میکنند

در مورد سوال دومتون قاعدتا باید بعد از ددلاین رزومه ها رو بررسی کنند و بعدش با کاندیداهای برتر ارتباط برقرار کنند و به مصاحبه دغوتشون کنند
    ولی خیلی وقت ها هم ممکنه وسط همون تاریخ اپلای استاد رزومه هایی رو ببینه که اینقدری خوب باشند که دیگه نیاز نباشه تا ددلاین منتظر بمونه و باهاشون زودتر ارتباط برقرار کنه
    ولی قاعده ش همون مورد اولیه که عرض کردم

موفق باشید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

اینی که بخوان با ریفرنس ها ارتباطی برقرار کنند یا نه به استاد و یا صاحبان اون پوزیشن مربوط میشه
    توی خیلی از موارد ممکنه همچین ارتباطی نیاز نباشه بعد اینکه خودشون کاندیداها رو بررسی کردن ولی توی مواردی هم ممکنه اون استاد خودش به استاد شما ایمیل بزنه و در مورد شما ازشون بپرسه
    توی مورد خودم همچین اتفاقی افتاد و از استادم با ایمیل سوالاتی کرده بودن
    من سیستم دانشگاه تونته رو نمیدونم ولی بعید میدونم که به حال انلاین از طرف خود سیستم دانشگاه ایمیلی به استادهاتون فرستاده بشه. احتمالا یا خود اون استاد یا منشیش در صورت نیاز در مورد شما از استادهاتون پرس و جو میکنند

در مورد سوال دومتون قاعدتا باید بعد از ددلاین رزومه ها رو بررسی کنند و بعدش با کاندیداهای برتر ارتباط برقرار کنند و به مصاحبه دغوتشون کنند
    ولی خیلی وقت ها هم ممکنه وسط همون تاریخ اپلای استاد رزومه هایی رو ببینه که اینقدری خوب باشند که دیگه نیاز نباشه تا ددلاین منتظر بمونه و باهاشون زودتر ارتباط برقرار کنه
    ولی قاعده ش همون مورد اولیه که عرض کردم

موفق باشید
    سلام، ببخشید ویزایی که برای موقعی صادر میشه که به عنوان محقق یا ریسرچر فاند، دریافت می کنی، یعنی دانشجوی phd هستی، بجز ساعتی که در آزمایشگاه مشغولی، چند ساعت اجازه کار داخل دانشگاه داری؟ کاری مثل حل تمرین؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    سلام، ببخشید ویزایی که برای موقعی صادر میشه که به عنوان محقق یا ریسرچر فاند، دریافت می کنی، یعنی دانشجوی phd هستی، بجز ساعتی که در آزمایشگاه مشغولی، چند ساعت اجازه کار داخل دانشگاه داری؟ کاری مثل حل تمرین؟!

دوست عزیز

شما به جز دانشجوی پی اچ دی بودن حق کار کردن جای دیگه ای رو ندارید. ولی من دیدم که دانشجوهای پی اچ دی حل تمرین رفتن یا اینکه درسی رو تدریس کردند از طریق استادشون و این جزو همون دانشجوی دکترا بودنتون حساب میشه و اگه پولی هم بهتون تعلق بگیره جزو همون سیستم مشکلی نداره. ولی نیازی به پولش قاعدتا با حقوق دکترا بودن پیدا نمیکنید مگه اینکه بخوایید پولی رو سیو کنید یا اینکه با استادتون صحبت کنید و این کار رو انجام بدید که میدونم امکان پذیره و مشکلی نداره ولی تعداد ساعتشو نمیدونم

موفق باشید

سلام
    با رزومه زیر

کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه شریف معدل ۱۴
    ارشد اقتصاد اسلامی دانشگاه تهران معدل ۱۹.۵
    آیلتس ۶.۵ یا ۷

برای دکترای اقتصاد دانشگاه اراسموس شانسی دارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط M_mohamady نمایش پست ها
    سلام
    با رزومه زیر

کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه شریف معدل ۱۴
    ارشد اقتصاد اسلامی دانشگاه تهران معدل ۱۹.۵
    آیلتس ۶.۵ یا ۷

برای دکترای اقتصاد دانشگاه اراسموس شانسی دارم؟

شانس
    رو که حتما دارید دوست عزیز
    برای پوزیشن هایی که به بک گراند علمیتون میخوره اپلای کنید و ببینید چی میشه
    با نزدیکی کار شما و بک گراند علمیتون به اون پروژه مربوطه شانستون هم بالا و پایین میشه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)