نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 107 از 204 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pirooz1 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی-مهندسی شیمی دارم
    معدل کارشناسیم 17.66 و معدل ارشدم 16.82 هست.
    3 تا مقاله ISI دارم. یک مقاله کنفرانس بین المللی. یک طرح پژوهشی که بعنوان پروژه جایگزین خدمت سربازی هست در شرکت نفت انجام دادم.
    2 سال سابقه کار در کارخانه تولید فرمالین دارم.
    می خواستم بدونم به همراه نمره آیلتس 6.5 بدون توجه به جای خالی در دانشگاه های هلند می تونم با مکاتبه با اساتید در یکی از دانشگاه های خوب این کشور پذیر ش بگیرم بهمراه فول فاند؟؟
    با سلام دوست عزیز

به نظر من هم شانس خوبی داری برای اینکه پروژه با فاند پیدا بکنی. میتونی دوره های PDENG دانشگاه ها رو هم مد نظر داشته باشید

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pirooz1 نمایش پست ها
    ممنونم از توضیحات شما

یه سوال دیگه داشتم.
    من جایی خوندم که پس از پذیرش در دوره phd در هلند ابتدا باید یک دوره phd External گذرونده بشه که حقوق نداره و سپس وارد دوره phd position میشن که حقوق میدن. میشه راهنمایی کنید؟ چون خیلی مهمه که از همون ماه اول حقوق داشته باشه.
    چنین چیزی صحت نداره. شما یا پروژه فاند دار پیدا میکنی یا بدون فاند(هزینه شخصی). پروژه بدون فاند همان PHD External است.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط M_mohamady نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چرا vacanciesهای اقتصادی اراسموس برای دکترا شرایط مدرک زبانیشون انقدر سخته؟
    دو مدل شرط داره که ارائه gre با ۸۵ درصد نمره
    و ایلتس ۷.۵
    با سلام دوست عزیز

به دلیل اینکه در طی این دوره ها با موسسات مختلف همکاری میکنید(مهارت صحبت کردن زبان). در ضمن بایستی گزارش کارهای جامع پر از لغات اکادمیک بدید(مهارت نوشتاری زبان).

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    منم منظورم لینک دانشگاهیش بودش
    چون اون رو من ندیدم بزارن، و هرچی رو سایت دانشگاه میگردم، اعصابم خورد میشه.
    با سلام دوست عزیز

نیازی به پیدا کردن لینک نیست!!. مدارک مورد نیاز و اطلاعات تماس با افراد مربوطه در متن پوزیشن امده است. بنابراین دنبال چک کردن مجدد صحت اطلاعات نباشید!

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zaneti نمایش پست ها
    درود وقت بخیر
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی هستم
    الان در حال اتمام پایان نامه هستم با شرایط زیر شانس پذیرش چقدر است و چه کشورهایی؟
    معدل کارشناسی 13
    معدل کارشناسی ارشد نزدیک به 16 ( چون هنوز پایان نامه مانده)
    برای مقاله isi بعد از پایانامه اقدام می کنم
    چند مقاله داخلی هم دارم
    برای زبان هم بعد از پایان نامه شروع به مطالعه می کنم
    سپاس
    با سلام دوست عزیز

بستگی به شرایط پوزیشن و فرد مورد نظرشون داره. گاهی اوقات بر حسب نزدیکی تخصص شما, زبان و یا تمام نشدن پروژه خیلی ملاک نیست. اگر چه که حتما باید دورنمای پروژه رو در مدارکتون شرح بدبد.

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nago نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم اینجوری که فهمیدم نمره زبان برای وکنسی های اروپا لازم نیست درسته؟ من نمره تافلم 89 هست و چک میکردم اکثر دانشگاه های اروپا مینیمم 90 زدن تو سایتاشون
    میخواستم آیلتس شرکت کنم برای اروپا، اگر خب نیازی نیست برای وکنسی ها این کارو نکنم
    چون رزومه پژوهشی و معدلام خوبه
    با سلام دوست عزیز

مشکلی نیست .اقدام کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام
    دوستان آیا دانشگاه‌های هلند نتیجه‌ی اپلیکیشن رو حتی در صورت ریجکت به ما اعلام می‌کنن؟
    من یک جا اپلای کرده بودم یک phd position در دانشگاه لایدن ددلاینش 1 دسامبر بود و اینا هر سال تا 18 دسامبر خبر می‌دادن نتیجه اولیه و مصاحبه اینا رو. اما خبری نشده. من دو روز هست که ایمیل هم زدم به سکشن مربوطه اما خبری از جواب نیست. می‌خواستم ببینم معمولاً چه بازه‌ی زمانی داره جواب دادن و اینوایت برای مصاحبه و اینکه آیا در هر صورت نتیجه رو به اپلیکنت خواهند گفت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان آیا دانشگاه‌های هلند نتیجه‌ی اپلیکیشن رو حتی در صورت ریجکت به ما اعلام می‌کنن؟
    من یک جا اپلای کرده بودم یک phd position در دانشگاه لایدن ددلاینش 1 دسامبر بود و اینا هر سال تا 18 دسامبر خبر می‌دادن نتیجه اولیه و مصاحبه اینا رو. اما خبری نشده. من دو روز هست که ایمیل هم زدم به سکشن مربوطه اما خبری از جواب نیست. می‌خواستم ببینم معمولاً چه بازه‌ی زمانی داره جواب دادن و اینوایت برای مصاحبه و اینکه آیا در هر صورت نتیجه رو به اپلیکنت خواهند گفت؟

دوست عزیز

قاعدتا برای هر اپلیکیشنی باید جواب نهایی به شما داده بشه حتی جواب منفی
    ولی بازه خاصی نداره (اگه توی متن خود وکنسی بهش اشاره ای نشده باشه) و بسته به استاد و زمان شروع پروژه ممکنه بین یه ماه تا سه ماه طول بکشه (عددها رو تقریبی دارم عرض میکنم و دلیلی نداره حتما همین محدوده باشه)
    شما حق دارید که نتیجه اپلیکیشن رو تا مرحله اخر پیگیری کنید که یا تویShort list هستین و دعوت به مصاحبه میشین و یا اینکه ریجکت میشه اپلیکیشنتون
    و به نظرم (نظرم شخصیه!!) اگه بعد از یک ماه ار پایان ددلاین خبری دریافت نکردید حاما به منشی یا استاد مربوطه ایمیل بزنید و محترمانه استتوس نهایی پروژه رو بپرسید
    اگه بازم خبری دیرافت نکردید خب میتونید اون پوزیشن رو از ذهنتون بیرون کنید و روی چیزهای دیگه متمرکز بشید

ولی همیشه عرض کردم الانم میگم داشتن خبر ریجکت بهتر از نداشتن خبره. بنابراین پوزیشن های مربوطه رو حتما پیگیری کنید
    و توی فاز اکادمیک هم قاعدتا باید خبر داده بشه
    حتی خیلی وقت ها کاندیدای برتر هم توی ایمیل اطلاع داده میشه به همگی

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

قاعدتا برای هر اپلیکیشنی باید جواب نهایی به شما داده بشه حتی جواب منفی
    ولی بازه خاصی نداره (اگه توی متن خود وکنسی بهش اشاره ای نشده باشه) و بسته به استاد و زمان شروع پروژه ممکنه بین یه ماه تا سه ماه طول بکشه (عددها رو تقریبی دارم عرض میکنم و دلیلی نداره حتما همین محدوده باشه)
    شما حق دارید که نتیجه اپلیکیشن رو تا مرحله اخر پیگیری کنید که یا تویShort list هستین و دعوت به مصاحبه میشین و یا اینکه ریجکت میشه اپلیکیشنتون
    و به نظرم (نظرم شخصیه!!) اگه بعد از یک ماه ار پایان ددلاین خبری دریافت نکردید حاما به منشی یا استاد مربوطه ایمیل بزنید و محترمانه استتوس نهایی پروژه رو بپرسید
    اگه بازم خبری دیرافت نکردید خب میتونید اون پوزیشن رو از ذهنتون بیرون کنید و روی چیزهای دیگه متمرکز بشید

ولی همیشه عرض کردم الانم میگم داشتن خبر ریجکت بهتر از نداشتن خبره. بنابراین پوزیشن های مربوطه رو حتما پیگیری کنید
    و توی فاز اکادمیک هم قاعدتا باید خبر داده بشه
    حتی خیلی وقت ها کاندیدای برتر هم توی ایمیل اطلاع داده میشه به همگی

موفق باشید

تشکر از پاسخ‌تون. من هم یه کم دیگه منتظر می‌مونم (با توجه به تعطیلات آخر سال) و بعدش دوباره به منشی دپارتمان ایمیل می‌زنم ببینم چی می‌گن.
    به شک افتادم نکنه اینا دانشجوهای خودشون رو می‌گیرن و این پوزیشن‌ها رو هم همینطوری ادورتایز می‌کنن برا رفع مسئولیت. اما خب احتمالاً اشتباه می‌کنم یا حرفم مسخره ست... انتظار خیلی آزادهنده ست. : )

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ‌تون. من هم یه کم دیگه منتظر می‌مونم (با توجه به تعطیلات آخر سال) و بعدش دوباره به منشی دپارتمان ایمیل می‌زنم ببینم چی می‌گن.
    به شک افتادم نکنه اینا دانشجوهای خودشون رو می‌گیرن و این پوزیشن‌ها رو هم همینطوری ادورتایز می‌کنن برا رفع مسئولیت. اما خب احتمالاً اشتباه می‌کنم یا حرفم مسخره ست... انتظار خیلی آزادهنده ست. : )
    به نظزم تا بعد نیمه ژانویه منتظر بمونید. چون تقریبا از هفته دیگه همه میرن تعطیلات
    ولی پ.زیشنی که ادورتایز میشه حتما باید نتیجه نهاییش هم شفاف معلوم بشه و شما حداقل حقتون دونستن در مورد شرایط خودتونه
    و عرض کردم خیلی وقت ها حتی کاندیدای برتر هم به همگی معرفی میشه ولی حداقل دونستن شرایظ خودتون باید بهتون اطلاع داده بشه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)