نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 204 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

برای دکترای مدیریت کدام دانشگاه ها یا بیزینس اسکول ها در حال حاضر جای خالی اعلام کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    برای دکترای مدیریت کدام دانشگاه ها یا بیزینس اسکول ها در حال حاضر جای خالی اعلام کرده اند
    please check this site out
    http://www.academictransfer.com/sear...&phd_position=
    this is only for Netherlands

good luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد بین الملل - دانشگاه ورشو

سلام
    دانشگاه Wageningen برای پی اچ دی پزیشنش کاور لتر میخواد اما توضیحی نداده که چه مواردی رو میخواد که توش عنوان بشه . کسی اطلاعی داره؟ مثل کاور لترهای دیگه دلیل و انگیزه ها رو میخواد؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    لیسانس زیست معدل 15.35
    فوق ژنتیک با معدل 19.08 با نمره 19 از پایان نامه .البته از دانشگاه ازاد
    پست های قبلی رو خوندم و اینکه باید پوزیشن پیذا کنم
    1-کدوم دانشگاه در زمینه ی بیولوژی بهتره یا حداقل پوزیشن های بیشتری در این زمینه داره ؟
    2-ایا با توجه به اینکه ارشد از دانشگاه ازاد گرفتم میتونم شانسی قائل باشم برای خودم یا بهتره اینطور بپرسم که اصلا فرقی بین ازاد وسراسری برای گرفتن پذیرش وجود داره؟
    راستی 6.5 ایلتس دارم و2تا مقاله isi
    ممنون از راهنماییاتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

سلام دوستان لطف میکنید اگه شانس پذیرش منو هم تخمین بزنین از دانشگاههای رنک خوب
    لیسانس صنایع 14.70 شریف
    ارشد مدیریت 18.37 دولتی باز هم
    پایان نامه 20
    سه تا مقاله ژورنالی دوتاش سابمیته هنوز
    12تا کنفرانس بین المللی به زبان انگلیسی
    سابقه کار 3-4 سال که یک سالش فقط بیمه شدم
    رتبه لیسانسو ارشدم خوب بوده نمیدونم گفتنش مهمه یا نه؟!
    ایلتس 6.5
    در ضمن من پایان نامم راجع به فیلد supply chain, simulation , information sharing به سه تا دپارتمان سیستمهای اطلاعاتی،صنایع و مدیریت ربط داره.
    همه مقالات نویسنده اول هستم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

تحصیل در دکترا ی مدیریت در هلند شغل محسوب می شود پس اگر ما دکتر ای مدیریت در هلند را تمام کنیم یعنی در واقع 4 سال سابقه کار داریم که می توانیم در صورت مهاجرت به کشور های دیگه بگیم ما 4 سال سابقه کار داشتیم درسته؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

hamed1368

سلام
    لیسانس زیست معدل 15.35
    فوق ژنتیک با معدل 19.08 با نمره 19 از پایان نامه .البته از دانشگاه ازاد
    پست های قبلی رو خوندم و اینکه باید پوزیشن پیذا کنم
    1-کدوم دانشگاه در زمینه ی بیولوژی بهتره یا حداقل پوزیشن های بیشتری در این زمینه داره ؟
    2-ایا با توجه به اینکه ارشد از دانشگاه ازاد گرفتم میتونم شانسی قائل باشم برای خودم یا بهتره اینطور بپرسم که اصلا فرقی بین ازاد وسراسری برای گرفتن پذیرش وجود داره؟
    راستی 6.5 ایلتس دارم و2تا مقاله isi
    ممنون از راهنماییاتون

سلام دوست من؛
    در مورد رشته و دانشگاه هایش اطلاعاتی ندارم. شما بهتره سرچ در اینترنت رو شروع کنید. اونجا می تونید بفهمید کدوم دانشگاه های هلند مطرح هستند. اتفاقا در همین تاپیک وبسایت هایی هم مطرح شده مفیده.
    اما مهمتر از همه اینه که می دونید پوزیشنی هست دکتری. پس آنچنان فرقی نمی کنه که کدوم دانشگاه برید. مهم اینه که رشته مورد نظرتون رو گیر بیارید و اپلای کنید برای اون استاد.

هیــــــچ تفاوتی هم بین آزاد و سراسری نیست.
    (آیلتس بهتر کارتون رو هم راحت تر می کنه، هرچند تو مصاحبه شاید استاد اصلا بگه آیلتس هم نمی خوام)

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    سلام دوستان لطف میکنید اگه شانس پذیرش منو هم تخمین بزنین از دانشگاههای رنک خوب
    لیسانس صنایع 14.70 شریف
    ارشد مدیریت 18.37 دولتی باز هم
    پایان نامه 20
    سه تا مقاله ژورنالی دوتاش سابمیته هنوز
    12تا کنفرانس بین المللی به زبان انگلیسی
    سابقه کار 3-4 سال که یک سالش فقط بیمه شدم
    رتبه لیسانسو ارشدم خوب بوده نمیدونم گفتنش مهمه یا نه؟!
    ایلتس 6.5
    در ضمن من پایان نامم راجع به فیلد supply chain, simulation , information sharing به سه تا دپارتمان سیستمهای اطلاعاتی،صنایع و مدیریت ربط داره.
    همه مقالات نویسنده اول هستم.
    سلام دوست عزیز،
    شما دارای معدل خوب و هم سابقه کار (مرتبط) هستید و این برای هلندی ها ایده آله. مقاله هم که نشون دهنده کار پژوهشی است. آیلستون کافی باید باشه اما نمره بالاتر بهتره خوب.
    در کل شانس خوبی دارید. اما همانطور که در بالا و پست های قبل آمده پوزیشنی هست و شما باید شروع کنید به گشتن. به پست های قبلی مراجعه کنید کاملا توضیح داده شده است.
    این موضوع شبیه سازی اتفاقا فکر می کنم از موضوعات مورد علاقه هلنده های و همینطور اسکاندیناوی ها هست.
    موفق باشید.

تحصیل در دکترا ی مدیریت در هلند شغل محسوب می شود پس اگر ما دکتر ای مدیریت در هلند را تمام کنیم یعنی در واقع 4 سال سابقه کار داریم که می توانیم در صورت مهاجرت به کشور های دیگه بگیم ما 4 سال سابقه کار داشتیم درسته؟
    دقیقا درست می فرمایید. شما دارای 4 سال سابقه کار در دانشگاه x به عنوان محقق خواهید بود. از شما همانند تمام شهروندان مالیات کسر خواهد شد. پس از 5 سال هم شما می تونتید برای اقامت دائم اقدام کنید (البته نمی گذارن کار به 5 سال برسه).
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    دقیقا درست می فرمایید. شما دارای 4 سال سابقه کار در دانشگاه x به عنوان محقق خواهید بود. از شما همانند تمام شهروندان مالیات کسر خواهد شد. پس از 5 سال هم شما می تونتید برای اقامت دائم اقدام کنید (البته نمی گذارن کار به 5 سال برسه).

یعنی اگه درسم تو هلند تموم شه می تونم واسه ویزای کاری یا دائم استرالیا اقدام کنم و بگم 4 سال سابقه کار تو هلند و همچنین مدرک دکترا در هلند دارم؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

یعنی اگه درسم تو هلند تموم شه می تونم واسه ویزای کاری یا دائم استرالیا اقدام کنم و بگم 4 سال سابقه کار تو هلند و همچنین مدرک دکترا در هلند دارم؟
    والا شما آنچنان می پرسید که من احساس می کنم تو دادگاه هستم و شهادت می دم. تن و بدنم می لرزه بگم آره...
    شرایط شبیه اونچیزی است که در پاسخ قبلی گفتم. اما شما می تونید بجای اتکا به این فروم به منابع اصلی مراجعه کنید. مثل سرویس مهاجرت هلند به آدرس http://english.ind.nl/
    البته در دانشگاه ها هم شرایط رو توضیح داده، اونجا هم منابع معتبر و لینک های مورد نیاز رو داده.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    والا شما آنچنان می پرسید که من احساس می کنم تو دادگاه هستم و شهادت می دم. تن و بدنم می لرزه بگم آره...
    شرایط شبیه اونچیزی است که در پاسخ قبلی گفتم. اما شما می تونید بجای اتکا به این فروم به منابع اصلی مراجعه کنید. مثل سرویس مهاجرت هلند به آدرس http://english.ind.nl/
    البته در دانشگاه ها هم شرایط رو توضیح داده، اونجا هم منابع معتبر و لینک های مورد نیاز رو داده.
    شما نظر خودتون و بدید ممنون میشم خودم هم تحقیق می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)