نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 204 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها

یعنی اگه درسم تو هلند تموم شه می تونم واسه ویزای کاری یا دائم استرالیا اقدام کنم و بگم 4 سال سابقه کار تو هلند و همچنین مدرک دکترا در هلند دارم؟
    بستگی به نظر اداره مهاجرت استرالیا داره. برای اینکه بدانید قبول میکنند یا نه باید با اداره مهاجرت استرالیا تماس بگیرید یا از وکلای مهاجرت بپرسید (روی تاپیک استرالیا هم سوال کنید ممکن است دوستان بدونند).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی-زراعت دانشگاه ورامین

من با مدیر گروه رشته مورد نظرم تو دانشگاه واخنینگن مکاتبه کردم ولی متاسفانه گفتن که فعلا جای خالی نداریم و معلوم نیست که کی جا خالی بشه و بعید میدونم که در آینده نزدیک جا خالی بشه. یعنی من چه مدت باید صبر کنم واسه جای خالی؟ و اینکه از کجا معلوم که اگر بعد یه مدت جا خالی بشه منو قبول کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_karimi نمایش پست ها
    من با مدیر گروه رشته مورد نظرم تو دانشگاه واخنینگن مکاتبه کردم ولی متاسفانه گفتن که فعلا جای خالی نداریم و معلوم نیست که کی جا خالی بشه و بعید میدونم که در آینده نزدیک جا خالی بشه. یعنی من چه مدت باید صبر کنم واسه جای خالی؟ و اینکه از کجا معلوم که اگر بعد یه مدت جا خالی بشه منو قبول کنن؟
    1- معلوم نیس شاید اگر در آینده ای تقریبا نزدیک باشه اساتید رشتتون توی اون دانشگاه بدونن
    2- این دومی دیگه اصلا اصلا معلوم نیس و کاملا به رقیباتون که همزمان با شما اپلای میکنند بستگی داره
    بنابراین محدود به یک دانشگاه ویک کشور خاص نباشد و برای همه جا اپلای کنید
    پیروز باشید
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    1- معلوم نیس شاید اگر در آینده ای تقریبا نزدیک باشه اساتید رشتتون توی اون دانشگاه بدونن
    2- این دومی دیگه اصلا اصلا معلوم نیس و کاملا به رقیباتون که همزمان با شما اپلای میکنند بستگی داره
    بنابراین محدود به یک دانشگاه ویک کشور خاص نباشد و برای همه جا اپلای کنید
    پیروز باشید
    I entirely agree with Asghar!! when he/she said no open position is available in the near future it means that there is not any position at least in 4-6 months later.

نقل قول نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه Wageningen برای پی اچ دی پزیشنش کاور لتر میخواد اما توضیحی نداده که چه مواردی رو میخواد که توش عنوان بشه . کسی اطلاعی داره؟ مثل کاور لترهای دیگه دلیل و انگیزه ها رو میخواد؟
    ممنونم
    Cover letter is something similar to SOP, so you need to write it in the same way if you have not been asked for SOP too. you should submit a biography , your purpose for continuing your education and the target you draw for your future in addition too your skills and capabilities .
    pay attention that this is different than CV, it means that what you cant comprehensively explain in your cv should be taken in SOP.
    it can be a motivation letter but it doesnt limit to it and you should talk about your capabilities and skills, specially your background whether scientific or job experiences.

good luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    I entirely agree with Asghar!! when he/she said no open position is available in the near future it means that there is not any position at least in 4-6 months later.
    در هلند امکانش هست که با یه رشته که پذیرش گرفتی رفتی بعده یه مدت تغییر رشته بدی؟ یعنی من میتونم اگه با یه رشته دیگه پذیرش گرفتم و رفتم و بعد چند وقت جا برای همون رشته ای که میخواستم باز شد تغییر رشته بدم؟ تو آلمان که میدونم این کار خیلی سادست و مشکلی نداره، میخواشتم ببینم تو هلند هم مشکلی نداره؟

در هلند امکانش هست که با یه رشته که پذیرش گرفتی رفتی بعده یه مدت تغییر رشته بدی؟ یعنی من میتونم اگه با یه رشته دیگه پذیرش گرفتم و رفتم و بعد چند وقت جا برای همون رشته ای که میخواستم باز شد تغییر رشته بدم؟ تو آلمان که میدونم این کار خیلی سادست و مشکلی نداره، میخواشتم ببینم تو هلند هم مشکلی نداره؟
    definitely not, because when you apply for PhD, you will accept a commitment and if you withdraw it you should compensate.
    So actually such a thing is not only impossible but also if you do it , it will be recorded as a bad history
    I dont have that much information to be enough for helping you
    if any one know let us know too

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    definitely not, because when you apply for PhD, you will accept a commitment and if you withdraw it you should compensate.
    So actually such a thing is not only impossible but also if you do it , it will be recorded as a bad history
    I dont have that much information to be enough for helping you
    if any one know let us know too
    پس اگه رشته دلخواهمو تو هر جای اروپا بخونم بعدا بخوام میتونم راحت هلند واسه اقامت اقدام کنم یا مشکل پیش میاد برامو کارم سخته؟

پس اگه رشته دلخواهمو تو هر جای اروپا بخونم بعدا بخوام میتونم راحت هلند واسه اقامت اقدام کنم یا مشکل پیش میاد برامو کارم سخته؟
    what is obvious is that when you educate in a top-ranked university on Europe, your future is roughly guaranteed and you can work as a skilled person , but I dont know what is the precise procedure underway in Netherlander.
    I hope other members can guide you in this case as I am not that aware in this case

good luck

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

ببینید برای گرفتن اقامت در هلند تا اونجایی که من می دونم و اگر قوانین عوض نشده باشه 2 شرط لازمه:
    1) تسلط به زبان هلندی
    2) 5 سال مداوم زندگی در هلند

منظور از 5 سال اینه که شما باید به عنوان یک شهروند هلندی (نه در کشور دیگری) طی 5 سال مالیات پرداخت کنید. اگر شما 2 یا 3 سال ارشد بخونید ازونجایی که دانشجوی صرف هستید به عنوان قسمتی از این 5 سال به حساب نمیاد. اما در دکتری چون شما کارمند دانشگاه هستید و مالیات پرداخت می کنید، قسمتی از 5 سال محسوب میشه.
    از طرفی دانشگاه های هلند طی 4 سال دکتری می دن. یعنی قبل از اینکه شما به اون مرز 5 سال برسید. البته یه کمک دیگه اداره مهاجرت می کنه. به شما اجازه می ده 1 سال بدون کار پس از فراغت (یادم نیست برای پس ارشد یا دکتری) در کشور اقامت داشته باشید تا کار گیر بیارید. اگر شما بعد از دکتری کار گیر بیارید و 5 سالتون رو پر کنید و داشتن شرط اول می تونید برای پاسپورت اقدام کنید.

اطلاعت دقیقتر رو می تونید در سایت IND.nl پیدا کنید.

موفق باشید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)