نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 140 از 204 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

ممنونم.
    یه سوال دیگه هم دارم............من ایمیل زدم بهشون برای پرداخت حق عضویت گفتند:
    For your security, it is suggested that you do not send credit card or confidential information via email. You may fax to (202) 336-5502 or call the Service Center at 1-800-374-2721 with your information during our business hours 9am to 6pm Monday – Friday, Eastern Time

چون کردیت کارت ندارم میتونم پرداخت و فکس کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    ممنونم.
    For your security, it is suggested that you do not send credit card or confidential information via email. You may fax to (202) 336-5502 or call the Service Center at 1-800-374-2721 with your information during our business hours 9am to 6pm Monday – Friday, Eastern Time

دوست عزیز چیو پرداخت و فکس کنید ؟!

گفته شده برای امنیت خودتون اطلاعات مروبط به کردیت کارتتون رو با ایمیل تفرستید یا فکسش کنید یا اینکه زنگ بزنید و بهشون اطلاعات کارت رو بدید
    چیزی در مورد نداشتن کردیت کارت نگفته!
    شماره حسابی چیزی مگه بهتون دادن ؟
    شاید توی فروم مربوطه (بگردید یه فروم هست مربوطه به همین مسایل پرداخت و انتقال پول و ... هست) اگه برید دوستان بهتر بتونن راهنماییتون میکنند

موفق باشید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    ممنونم.

سلام

از طریق دوستانی که در فروم مالی هستند شخصی را پیدا کنید به اسم شما در خارج ایران (ترجیحا غیر از صرافی) پرداخت نمایند.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام دوسته عزیز.بعد از پایان دکترای مکانیک در هلند، شغل مناسبی رو میتونیم پیدا کنیم؟ میخوام بدونم چه شغلی رو میتونیم پیدا کنیم؟یا شغلی رو بهمون میدن یا ...اصن چجوری هست..ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط safil نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز.بعد از پایان دکترای مکانیک در هلند، شغل مناسبی رو میتونیم پیدا کنیم؟ میخوام بدونم چه شغلی رو میتونیم پیدا کنیم؟یا شغلی رو بهمون میدن یا ...اصن چجوری هست..ممنونم

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو بگیرید

کسی به شما شغلی رو نمیده!!
    خود سوالتون هم منطقی نداره. من متوجه نمیشم سوالتونو: چه شعلی رو میتونم پیدا کنم؟!

شما ممکنه هزارتا شغل و راه جلوتون باشه و هیچ ربطی هم به دکترای مکانیک هلند نداشته باشه این موارد
    به هر حال شما یه مدرک و تخصصی خواهید داشت حالا توی هز زمینه ای (مهندسی مکانیک که فقط یه تخصص خواست نیست! مهندس مکانیک یا دکترای مکانیک میتونه توی یه بیمارستان یا مرکز بیومدیکال کار کنه میتونه توی پلنت نفت و گاز هم کار کنه!)با توجه به اون تخصص برای شغل هایی که به اون تخصص نیاز دارند اپلای میکنید و منتظر میمونید ببینید چی پیش میاد و ایا میخوان شما رو یا نه

به هر حال این محدوده مرز مشخصی نداره که از الان بگیم شما چه شعلی رو میخوایید و یا میتونید داشته باشید
    ممکنه کسی وارد دنیای اکادمیک بشه
    کسی ممکنه بره سمت نفت و گاز
    یا کشتی رانی
    یا بیومدیکال
    یا کدنویسی و شرکت های کامپیوتری
    و هزار و هزار و هزار تا ازین "یا" های دیگه....

این بستگی به تخصصی داره که شما بعد از اتمام تحصیلاتتون خواهید داشت

اگه سوالتون اینه که ایا شانسی برای پیدا کردن شعل براتون بعد از دکتراتون هست یا نه باید گفت:

این رو هم نمیشه به طور دقیق جواب داد ولی مطمین باشید یه دکترای مکانیک اونم توی اروپا با رزومه ی خوب بیکار نمیمونه
    ولی این بستگی داره به این که رزومه و تخصص شما چی باشه و شا چقدر توی اون زمینه موفق باشید
    و مهم تر اینه چقدر شما به زبان انگلیسی و هاندی تسلط داشته باشید
    چقدر ادم سوشالی باشید و روابط اجتماعی و کاریتون خوب باشه

تمام اینا نشون دهنده شمای نوعی خواهد بود

نرخ بیکاری توی هلند جزو پایین ترین نرخ های بیکاری دنیا و اروپاست...ولی به هر حال چیزی در مورد 5 یا 6 سال اینده بعد از دکترا خوندن من و شما به صورت قطعی نمیشه گفت
    ولی میشه امیدوار موند و خوشبین بود

موفق باشید

Junior Member tichismor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    management of IT , univesity of tehran

سلام دوستان
    من فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه تهران دارم و در صدد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در هلند هستم. در بین گشت و گذارهام به این پوزیشن رسیدم

https://vacature.beta.tudelft.nl/vac...99608/?lang=en

میخواستم یه توضیحی بدید دوستانی که در هلند هستند که Tenure track دقیقا اونجا چکار میکنه ؟ و اینکه نوشته مدرک دکترا میخواد؟! یعنی با کارشناسی ارشد امکان پذیر نیست ؟
    nothing in the world can bother you as much as your own mind, I tell you.
    in fact others seem to be bothering you, but it is not others, it is your own mind.
    sri sri ravi shakar

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tichismor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه تهران دارم و در صدد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در هلند هستم. در بین گشت و گذارهام به این پوزیشن رسیدم

https://vacature.beta.tudelft.nl/vac...99608/?lang=en

میخواستم یه توضیحی بدید دوستانی که در هلند هستند که Tenure track دقیقا اونجا چکار میکنه ؟ و اینکه نوشته مدرک دکترا میخواد؟! یعنی با کارشناسی ارشد امکان پذیر نیست ؟

دوست عزیز

این پوزیشن یک پوزیشن اسیستنس پروفسوریه!
    معلومه که برای همچین پوزیشنی مدرک دکترا باید داشته باشید !

این پوزیشن دکترا نیست که مدرک ارشد واسش نیاز باشه.
    در حقیقت به صورت ساده یه پوزیشن استادیه و شما باید دکتراتون رو دفاع کرده باشید و بعد برای این پوزیشن که چیزی شبیه به استادیاری توی ایران میشه اپلای کنید
    که مرحله بعدش میشه همون اسوشیت پروفسور یا همون دانشیاری و ....

در مورد تنیور ترک هم میتونید این لینک رو بخونید ولی ممکنه مفهومش توی دانشگاه های مختلف کمی با هم فرق کنه
    با سرچ گوگل میتونید خیلی اطلاعات بهتری هم پیدا کنید

an employment structure whereby the holder of a post, typically an academic one, is guaranteed consideration for eventual tenure.

موفق باشید

سلام دوستان. کسی میدونه واسه پذیرش رشته ی مدیریت دکترا در هلند داشتن نمره ی GMAT الزامی هست یا خیر؟

Junior Member tichismor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    management of IT , univesity of tehran

من یه جستجویی تو دانشگاه ها داشتم اکثرا می‌خوان
    nothing in the world can bother you as much as your own mind, I tell you.
    in fact others seem to be bothering you, but it is not others, it is your own mind.
    sri sri ravi shakar

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میتونه بگه داستان این letter of application چیه؟ برای اپلای توی دانشگاه Delft میخوان. ایا همون motivation letter?
    ویرایش توسط jalil75 : January 13th, 2018 در ساعت 07:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)