نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 204 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

با سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط با معدل 13.40 ... فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب با معدل 17 از دانشگاه علوم و تحقیقات ... ielts 6 ... با 2تا مقاله isi و 1 علمی پژوهشی ... چقد شانس دارم ؟؟ کسی نیست جواب بده

من لیسانس رو در سازمان مدیریت صنعتی بودم در رشته مدیریت صنعتی با معدل 16.70
    و مقطع کارشناسی ارشد رو در رشته مدیریت اجرایی با معدل 17
    5 سال سابقه کار در زمینه سیستمهای اطلاعات مدیریت MIS شاخه IT
    شانس من برای پذیرش در مقطع دکتری ترجیحا در رشته اقتصاد در هلند چقدر است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

با سلام
    دوستان میتونم برا دکترا پیوسته واسه دانشگاه دلفت اقدام کنم؟رشتم مکانیکه معدلم هم تا الان(ترم 6) 17 هس.زبان هم متوسط به بالاس دانشگاهم علم و صنعت
    مقاله هم ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میتونم برا دکترا پیوسته واسه دانشگاه دلفت اقدام کنم؟رشتم مکانیکه معدلم هم تا الان(ترم 6) 17 هس.زبان هم متوسط به بالاس دانشگاهم علم و صنعت
    مقاله هم ندارم
    Hi my friend
    yes why not? you have your chance to do apply, its free to apply , then try your chance

best regards

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم شرایط همراه بردن همسر در هلند به چه شکله؟من خودم به زودی در مقطع دکترا از دانشگاه آینتهون مشغول به تحصیل می شم و در حدود 1700 یورو در ماه به عنوان بورس دریافت می کنم.برای اینکه بتونم همسرم رو با خودم ببرم باید ایشونم از ی دانشگاه هلندی پذیرش داشته باشه تا بهش ویزا بدن یا نه،من می تونم به عنوان همراه ببرمشون؟
    فکر می کنید این درامد کفاف ی زندگی دانشجویی دو نفره رو می ده؟ ممنون می شم راهنماییم کنید

Junior Member 1990 آواتار ها

سلام
    در مورد ویزا کلا میشه برای همسر ویزا گرفت(بدون نیاز به پذیرش)
    در مورد هزینه هم بیشترین مقدار مربوط به هزینه محل زندگی میشه که به نظرم اگر جای مناسب گیرتون بیاد این مقدار کافی هستش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahman1986 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم شرایط همراه بردن همسر در هلند به چه شکله؟من خودم به زودی در مقطع دکترا از دانشگاه آینتهون مشغول به تحصیل می شم و در حدود 1700 یورو در ماه به عنوان بورس دریافت می کنم.برای اینکه بتونم همسرم رو با خودم ببرم باید ایشونم از ی دانشگاه هلندی پذیرش داشته باشه تا بهش ویزا بدن یا نه،من می تونم به عنوان همراه ببرمشون؟
    فکر می کنید این درامد کفاف ی زندگی دانشجویی دو نفره رو می ده؟ ممنون می شم راهنماییم کنید

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman1986 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام دوست عزیز،
    من جسارتا یک خواهش داشتم:
    من پست های قبلیتون رو یه نگاه انداختم دیدم حدود 1 ماه یا حداکثر 2 ماه پیش وارد وادی دکتری گرفتن (حداقل در این انجمن) شدید. می خواستم خواهش کنم تجربه تون رو اگر مایلید در اختیار دیگر دوستان قرار بدید. اینکه چجوری گیر آوردید پوزیشن و ایمیل زدید، مصاحبه، مقدار حقوق، زبان و بقیه ارزیابی ها به چه صورت بوده.
    کمک بزرگی خواهید کرد. واقعا ممنون.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

من دو تا پوزیشن دکتری تو یه دپارتمان از دانشگاه دلف پیدا کردم که ددلاین هر دوش 2 روز دیگه است. با توجه به اینکه پروژه های تعریف شده هر دو همراستا اند(یا هر دو قسمتی از یه پروژه بزرگترند)، من می تونم برای هر دوشون اپلای کنم. اینکه دو تاش از یه دانشکده است ، کار درستیه که همزمان واسه هردوش اپلای کنم؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    من از پیدا کردن دانشگاه های معروف هلند شروع کردم و برای این کار از سایت علوم و تحقیقات کشور استفاده کردم
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/book1.aspx
    بعد یکی یکی دانشگاه ها رو بررسی کردم که رشته منو در مقطع دکترا داشته باشن
    در مرحله بعد سراغ اساتید دانشکده رفتم و رزومه ها شونو خواندم تا افرادی که به زمینه کاری من نزدیک هستند رو پیدا کنم
    البته دانشگاه آینتهون کار رو آسون کرده و نیازی به ارتباط مستقیم با استید نیست، ی قسمت برای جستجوی پزیشن های دکترا گذاشته که میشه از اون طریق اقدام کرد
    بعد از پر کردن فرم اپلای خودشون در صورت مطلوب بودن سی وی باهاتون تماس می گیرن تا تکمیل مدارک کنید
    روی زبان چندان حساس نیستن
    من هنوز نتیجه آیلتسم نیومده ولی از سابقه تدریس زبان و نامه نگاری ها متوجه شدن که زبانم خوبه و زیاد گیر ندادن
    ی مصاحبه هم از طریق اسکایپ با استاد داشتم که مشکلی خاصی نبود و ظاهرا مایله که کار رو به من بده
    منتظر خبر های بدیشون هستم...اگر باز هم خبری شد حتما با دوستان در میون میگذارم

Junior Member

بچه ها متاسفانه با وجود اینکه استاد هم ظاهرا از نتیجه مصاحبه راضی بود الان ی ایمیل دریافت کردم که برای پزیشن مورد نظر تعداد دیگری از کاندید هارو هم حذف کردن و من هم یکی از اونها هستم...خیلی نزدیک شده بودم...حیف شد
    ظاهرا باید فقط امیدوار بود و اپلای کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)