نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 154 از 204 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmodir67 نمایش پست ها
    با سلام.
    کاردانی : مدیریت صتعتی / دانشگاه غیرانتفاعی مشهد/ معدل 15.99
    کارشناسی: مدیریت بازرگانی / دانشگاه غیرانتفاعی مشهد/ معدل 18.24
    کارشناسی ارشد: مدیریت صنعتی / دانشگاه دولتی یزد / معدل 16.37
    یکسال دانشجوی مهمان در مقطع ارشد / دانشگاه فردوسی مشهد / معدل الف
    دارای 2 تا مدرک مهارت از ساطزمان فنی و حرفه ای
    دارای 2 مقاله چاپ شده در ژورنال های ISC به زبان انگلیسی و 1 مقاله سابمیت شده در ژورنال ISI
    دارای 3 مقاله کنفرانسی / سطح بین المللی بصورت سخنرانی (انگلیسی)
    داور علمی در یک ژورنال ISI با IF=1.65 در اتشارات taylor and francis از سال 2017
    عضو باشگاه نخبگان و پژوهشگران جوان استان خراسان رضوی از سال 94
    سابقه کار : کارمند رسمی سازمان تامین اجتماعی ایران از سال 95
    مدرک زبان : در حال مطالعه برای ازمون IELTS

هدف: دریافت فول فاند در مقطع Ph.D از کشورهای کانادا / هلند / هر کدام از کشورهای حوزه اسکاندیناوی

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

در مورد هلند:
    با توجه به رزومه تون شانس دارید . هرچند باز هم باید تکرار کنم که نظر دادن در مورد شانس افراد از پایه اشتباهه چون دیتا بیس خاصی وجود نداره که بشه شما رو با اون مقایسه کرد
    و این مورد به خیلی از موارد دیگه وابسته ست

در هر حال به طور کلی شما شانس دارید و بهتره برای تمام پوزیشن هایی که بهتون میخوره اپلای کنید
    این اپلای براتون هزینه ای نداره و بهتره که شانستون رو امتحان کنید

این لینک پست 907 هم میتونه به صورت جترال کمکتون کنه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط raul نمایش پست ها
    سلام به همگی ، بنده فارغ التحصیل مهندسی مکانیک
    معدل لیسانس و فوق به ترتیب ۱۳/۱۸ و ۱۶/۸, از دانشگاه دولتی شهرستان، آیلتس ۶/۵٬
    دو مقاله isi, با if یک به بالا
    می خواستم شانس پوزیشن رو بهم بکید، با فرض مرتبط بودن با موضوع مقالات، با تشکر از پاسخ شما،

دوست عزیز

من نظر خودمو میگم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

با همون فرضی که خودتون گفتید مطمینا شانس دارید
    بالا و پایین بودن این شانس بست به خیلی از موارد داره
    چه رزومه هایی همزمان با شما برای اون پوزیشن دارن اپلای میکنند
    رزومه شما چقدر به پوزیشن مربوطه و ...

در هر حال بهتره برای تمام پوزیشن هایی که بهتون میخوره حتما اپلای کنید

این لینک پست 907 رو بخونید به صورت جنرال بهتون کمک میکنه

موفق باشید

با سلام

از دوستان اینجا کسی اطلاع داره که دانشگاه TUDelft برای مصاحبه حضوری معمولا هزینه چند روز اقامت در هلند رو پرداخت می کند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سوالی که من از دوستان راجب پوزیشن های کاری در کشور هلند داشتم اینه که تا چه حد امکان قبولی هست برای غیر اروپایی ها این هم شرایط من
    1-لیسانس هنرهای تجسمی با معدل 3.66 از دانشگاه دولتی سیستان و بلوچستان سال 89
    2-فوق لیسانس طراحی شهری از دانشگاه ازاد قزوین با معدل 3.56
    3 ترم سابقه تدریس در دانشگاه دولتی بعنوان دستیار
    24 ماه سابقه طراحی حرفه ای با دانشگاه شریف
    دو مقاله کنفرانسی بین الملی معتبر
    1 مقاله isi معتبر
    مقام سوم طراحی اسکیس بین دانشگاهی سال 93
    سابقه شرکت و راهیابی به مرحله نامزدی مسابقات طراحی جهانی A DESIGN AWARD 2015
    سابقه 3 مسابقه بین الملی طراحی دیگر و یک مسابقه کشوری
    نمره زبان ام تاریخش گذشته ولی جدید که 3 ماه پیشدادم 5.5 شدم متاسفانه.البته حدم بالاتره
    با سپاس

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی ارشد عمران سازه سال 2012 از دانشگاه USM مالزی هستم
    میخواستم بدونم با اینکه تو دانشگاه انگلیسی زبان ارشد گرفتم، آیا باز هم نیاز هست که IELTS امتخان بدم؟
    . و اینجور که فهمیدم دانشگاه ها تو هلند برای دکتری رایگان هست و فقط هزینه زندگی میمونه، آیا با ساعت کاری های اونجا این هزینه کاور میشه ؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeizbahr نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم با اینکه تو دانشگاه انگلیسی زبان ارشد گرفتم، آیا باز هم نیاز هست که IELTS امتخان بدم؟
    . و اینجور که فهمیدم دانشگاه ها تو هلند برای دکتری رایگان هست و فقط هزینه زندگی میمونه، آیا با ساعت کاری های اونجا این هزینه کاور میشه ؟
    مرسی
    نظر خودت چیه؟دوباره ایلتس بدی یا ندی؟مرد حسابی 3 سال به انگلیسی درس خوندی بازم میگی امتحان بدم )) نه لازم نیست نه تنها برای علند برای همه جاها برای اونایی که یه دوره 2 الی 3 ساله به انگلیسی تحصیل کردن.بعدش هم ایلتس یه کلاهبرداری بین الملی بزرگ هستش و بهتره سایر امتحانات رو بدین مثل تافل یا pet

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shvalipour نمایش پست ها
    با سلام

از دوستان اینجا کسی اطلاع داره که دانشگاه TUDelft برای مصاحبه حضوری معمولا هزینه چند روز اقامت در هلند رو پرداخت می کند؟

بسته به تایم مصاحبه تون داره و اینکه استاد چند روز بخواد شما رو نگه داره برای مصاحبه
    پول مربوطه معمولا از پارت مالی پروژه ای هزینه میشه که خود استاد اون پروژه رو برنده شده (هرچند تمام نقل و انتقال پول جز در مواردی از طرف حسابداری دانشگاه انجام میشه)
    این رو خود استاد یا منشی مربوطه باید بهتون بگن که برای چه تاریخی براتون میتونن بلیط بگیرن و چند روز مصاحبه تون طول میکشه و ...
    من چیزی بین ۲ تا ۵ روز رو در مواردی دیدم
    توی اون موارد طولانی تر چیزی شبیه به تور علمی برای کاندیداها برگزار شده و مثلا موارد ازمایشگاهی و .. بهشون نشون داده شده
    به تعداد نفراتی که میخوان مصاحبه بشن هم بستگی داره

در کل این سوال رو باید از منشی و یا خود استاد بپرسید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeizbahr نمایش پست ها
    با سلام
    مرسی

دوست عزیز

۱. شما یا دکتراتون حقوق داره و وکنسی های پی اچ دی رو اپلای کردید که خب حقوق و مزایاش معلوم و واضحه و توی متن خود وکنسی هم بهش اشاره شده. یا اینکه با هزینه شخصیتون میخوایید دکترا بخونید که در این صورت تا اونجایی که میدونم هزینه ای رو سالانه باید به دانشگاه بدید چیزی در حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو در سال (رقم رو تقریبی دارم میگم و ممکنه دپارتمان به دپارتمان فرق کنه. برای اطمینان میتونید ایمیل بزنید و از خود منشی مربوطه گروهتون بپرسید). بنابراین کاملا رایگان نیست ولی هزینه ایم نیست که نشه دادش و به پول اینجا ۲۰۰۰ یورو برای یکسال خب هزینه زیادی حساب نمیشه
    ۲. بستگی به خیای موارد داره! اول اینکه شما اصلا میتونی کار پیدا کنی یا نه۱ بعدش اصلا استادت بهت اجازه میده پروژه دکتراتو انجام بدی و در کنارش بیرونم کار کنی یا نه. خیلی از استادها ممکنه قبول نکنند و شما رو فول تایم بخوان برای پروژه ای که دارید. کلا پروژه دکترا وقتتون رو خیلی میگیره. کار کردن به صورت موازی نشدنی نیست ولی بهتره بهش بیشتر فکر کنید. هزینه زندگی هم به صورت مجردی و دانشجویی حداقل به ماهی ۱۵۰۰۱۲۰۰ تا یورو نیاز خواهید داشت. حالا ببینید کاری که پیدا میکنید این حقوق رو براتون خواهد داشت یا نه. در کنار همه اینا ندونستن زبان هلندی هم میتونه کار پیدا کردنتون رو سخت تر کنه. هرچند بازم تکرار میکنم کلیت موضوع نشدنی نیست ولی قبل از اینکه ریسکشو بکنید بیشتر بهش فکر کنید و مطمین باشید که شدنیه و بعد اقدام کنید

۳. در مورد مدرک زبان: کامنت دوست قبلی که واقعا از عجایبه!!دلیلی نداره چون من نمیتونم توی ایلتس نمره خوبی بگیرم ایلتس کلاهبرداری بین المللی بشه!!!!!!!!! شما برای پوزیشن های دکترا توی هلند معمولا به مدرک زبان نیازی ندارید (هرچند هستند پوزیشن هایی که ذکر میکنند که مدرک زبان افیشیال زبان ازتون میخوان). و استاد توانایی زبانی شما رو توی مصاحبه میسنجه. شما که ارشدتون هم انگلیسی بوده خب قاعدتا به مدرک زبان نیازی نخواهید داشت. در مورد ایلتس و تافل هم بدونید که اروپا ایلتس پذیر تره. یعنی اینکه اگه رنج نمره های مشابه ایلتس و تافل توی اروپا رو چک کنید وزن نمره های ایلتس بیشتره ولی اصلا دلیلی نمیشه که تافل رو قبول نکنند. بنابراین شما بر اساس توانایی زبانی خودت با هر ازمونی که راحت تر هستی باید انتخاب کنی میخوایی تافل بدی یا ایلتس. هرچند یه قانون نانوشته هست که اگه و اگه و اگه ۱۰۰٪ میخوایی بری امریکا بهتره تافل بدی و با همون درصد اگه میخوایی فقط اروپا باشی ایلتس بده. ولی چون همچین قطعیتی وجود نداره معمولا بنابراین بهتره بر اساس توانایی خودت زبان رو امتحان بدی حالا هرچی که هست

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

با سالام خدمت همه دوستان
    شرایط من به این صورت هست:
    - لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه بوعلی همدان معدل: 15/7
    -فوق لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس معدل: 16/5 بدون نمره پایان نامه
    - تز ارشدم توی زمینه ضربه سرعت بالا توی کامپوزیت بوده یه مقاله آی اس آی با ایمپکت 4 دارم یه مقاله دیگه هم دارم مینویسم
    - دو سال و نیم سابقه کار با بیمه در زمینه ساخت کامپوزیت دارم
    - مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم
    میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم شانسم واسه اپلای به دلف چقدر هست و هم چنین میخواستم ببینم با توجه به اینکه من ضربه سرعت بالا کار کردم بعدا واسه کلیرنس مشکلی برام ایجاد نمیشه؟ البته من برای اپلای قصد دارم توی زمینه کامپوزیت پیش برم و ضربه سرعت بالا نمیخام کار کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

۱. شما یا دکتراتون حقوق داره و وکنسی های پی اچ دی رو اپلای کردید که خب حقوق و مزایاش معلوم و واضحه و توی متن خود وکنسی هم بهش اشاره شده. یا اینکه با هزینه شخصیتون میخوایید دکترا بخونید که در این صورت تا اونجایی که میدونم هزینه ای رو سالانه باید به دانشگاه بدید چیزی در حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو در سال (رقم رو تقریبی دارم میگم و ممکنه دپارتمان به دپارتمان فرق کنه. برای اطمینان میتونید ایمیل بزنید و از خود منشی مربوطه گروهتون بپرسید). بنابراین کاملا رایگان نیست ولی هزینه ایم نیست که نشه دادش و به پول اینجا ۲۰۰۰ یورو برای یکسال خب هزینه زیادی حساب نمیشه
    ۲. بستگی به خیای موارد داره! اول اینکه شما اصلا میتونی کار پیدا کنی یا نه۱ بعدش اصلا استادت بهت اجازه میده پروژه دکتراتو انجام بدی و در کنارش بیرونم کار کنی یا نه. خیلی از استادها ممکنه قبول نکنند و شما رو فول تایم بخوان برای پروژه ای که دارید. کلا پروژه دکترا وقتتون رو خیلی میگیره. کار کردن به صورت موازی نشدنی نیست ولی بهتره بهش بیشتر فکر کنید. هزینه زندگی هم به صورت مجردی و دانشجویی حداقل به ماهی ۱۵۰۰۱۲۰۰ تا یورو نیاز خواهید داشت. حالا ببینید کاری که پیدا میکنید این حقوق رو براتون خواهد داشت یا نه. در کنار همه اینا ندونستن زبان هلندی هم میتونه کار پیدا کردنتون رو سخت تر کنه. هرچند بازم تکرار میکنم کلیت موضوع نشدنی نیست ولی قبل از اینکه ریسکشو بکنید بیشتر بهش فکر کنید و مطمین باشید که شدنیه و بعد اقدام کنید

۳. در مورد مدرک زبان: کامنت دوست قبلی که واقعا از عجایبه!!دلیلی نداره چون من نمیتونم توی ایلتس نمره خوبی بگیرم ایلتس کلاهبرداری بین المللی بشه!!!!!!!!! شما برای پوزیشن های دکترا توی هلند معمولا به مدرک زبان نیازی ندارید (هرچند هستند پوزیشن هایی که ذکر میکنند که مدرک زبان افیشیال زبان ازتون میخوان). و استاد توانایی زبانی شما رو توی مصاحبه میسنجه. شما که ارشدتون هم انگلیسی بوده خب قاعدتا به مدرک زبان نیازی نخواهید داشت. در مورد ایلتس و تافل هم بدونید که اروپا ایلتس پذیر تره. یعنی اینکه اگه رنج نمره های مشابه ایلتس و تافل توی اروپا رو چک کنید وزن نمره های ایلتس بیشتره ولی اصلا دلیلی نمیشه که تافل رو قبول نکنند. بنابراین شما بر اساس توانایی زبانی خودت با هر ازمونی که راحت تر هستی باید انتخاب کنی میخوایی تافل بدی یا ایلتس. هرچند یه قانون نانوشته هست که اگه و اگه و اگه ۱۰۰٪ میخوایی بری امریکا بهتره تافل بدی و با همون درصد اگه میخوایی فقط اروپا باشی ایلتس بده. ولی چون همچین قطعیتی وجود نداره معمولا بنابراین بهتره بر اساس توانایی خودت زبان رو امتحان بدی حالا هرچی که هست

موفق باشید
    شما لطف بکنید برین همین سایت تو بخش ربان انگلیسی قسمت اعتراض به نمرات ایلتس و بحث رو پیگیری بکن .بعدش ایا شما منکر این قضیه هستین که فقط 2 الی 3 درصد ایرانی ها رایتینگ رو 6.5 و یا 7 می گیرن؟ در مورد اسپیکینگ هم می تونین بپرسین و یانمونه های تو یوتیوب رو ببینین و مقایسه بکنین .این چیزی که ما در اون بخش بهش رسیدیم یه اگاهی فوق العاده است که چه ظلمی به کسی که 1 الی 2 سال وقت برا زبان گذاشته میره.عزیزم از سال 1986 تا الان این منطقه خاورمیانه که می خوان برن به جهان اولمورد هدف سود جویی هستن .یه نمونه بنده خدایی تو مصر 16 بار امتحان داده بود و..... من از خودم نمیگم .می تونین ویدئو هاش رو تو یوتیوب سرچ بکنین و حتی نکات اساتید نیتیو رو گوش بکنین. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)