نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 195 از 204 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    ایا کسی تجربه دعوت به اسکایپ برای پوزیشن
    Tenure track assistant prof. در دانشگاه های هلند را داره؟

Junior Member

سلام من یک سوال داشتم،میخاستم بدونم معمولا دانشگاه دلفت بعد از ددلاین پوزیشن،زود اونایی ک نمیخاد ریجکت میکنه و بهشون میگه؟یا قانون خاصی نداره الان دو ماه از ددلاین میگذره خبری نشده(مقطع دکترا)

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

قاعده خاصی ندارد و تاخیر به دلایل خیلی متعددی ممکن است برگردد از آماده نبودن منبع مالی یا تعریف دقیق پروژه تا انتظار برای دریافت موافقت نهایی دانشکده و .... واقعا خیلی متنوع میتواند باشد

پیشنهاد میکنم با استاد مربوطه تماس بگیرید و سوال بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Beh1373 نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم،میخاستم بدونم معمولا دانشگاه دلفت بعد از ددلاین پوزیشن،زود اونایی ک نمیخاد ریجکت میکنه و بهشون میگه؟یا قانون خاصی نداره الان دو ماه از ددلاین میگذره خبری نشده(مقطع دکترا)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان سلام
    من ارشد نرم افزار دارم از دانشگاه آزاد ، معدل 15.49
    با دو مقاله ISI و نمره آیلتس 6 ، 2 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و یکسال سابقه کار در شرکت نرم افزاری
    یکی از اساتید دانشگاه توئنته گفتن که CV بفرستم برای ارزیابی، الان دو هفته شده و خبری نیست؟
    کلا شانسی برای پذیرش دارم؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

از یک طرف خیلی بستگی به نطابق نواناییهای شما با خواسته های پوزیشن دارد و از طرف دیگر کیفیت متقاضیهای دیگر که در رقابت با شما برای این پوزیشن هستند.

من فکر نمیکنم اصلا بی شانس باشید و امید که کار به نتیجه مطلوب شما برسد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط monalisa61782 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ارشد نرم افزار دارم از دانشگاه آزاد ، معدل 15.49
    با دو مقاله ISI و نمره آیلتس 6 ، 2 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و یکسال سابقه کار در شرکت نرم افزاری
    یکی از اساتید دانشگاه توئنته گفتن که CV بفرستم برای ارزیابی، الان دو هفته شده و خبری نیست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

سلام
    قانون خاصی نداره عموما. بعد از ددلاین استاد و تیمش بسته به حجم اپلیکشن های دریافتی و زمانی که خودشون اختصاص میدن بررسی میکنن و یه عده را برای مصاحبه انتخاب میکنن. بعضی از دانشگاه ها و بعضی پوزیشن ها خیلی پروسه را شفاف انجام میدن و مرحله به مرحله به تمام اپلیکنت ها ایمیل میزنن. بعضی هم اصلا به خودشون زحمت ایمیل ریجکت هم نمیدن.
    شما اگر خیلی پیگیر هستید، میتونید تیم استاد را بررسی کنید و با دانشجوهاشون بخصوص اگر ایرانی هستند کانکنت بشید تا در جریان قرار بگیرید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Beh1373 نمایش پست ها
    In a world full of fish, Be a fucking shark

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

از یک طرف خیلی بستگی به نطابق نواناییهای شما با خواسته های پوزیشن دارد و از طرف دیگر کیفیت متقاضیهای دیگر که در رقابت با شما برای این پوزیشن هستند.

من فکر نمیکنم اصلا بی شانس باشید و امید که کار به نتیجه مطلوب شما برسد.

موفق باشید

ممنون از راهنمایی تون ، به نظر میاد پذیرش دکتری در هلند بسیار سخت تر از کشورهای دیگه است؟!
    شما هم موفق باشید

سلام دوستان گلم لطفا نظر بدین میشه امیدوار به رزومه من بود یانه ممنون.

مهندسی کشاورزی پیام نور معدل 14
    -مهندسی اگرواکولوژی فردوسی معدل 16
    -IELTS :6/5
    - پایان نامه ام یک اختراع بود
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    یک مقاله JCR IF:3.5 - اشپرینگر
    - تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    ندارم
    - رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    phD ، مهندسی کشاورزی و اکولوژی
    - کشورها :هلند - آلمان - انگلیس - اینا نشد حوزه شینگن

- نکات برجستۀ رزومه : 3 سال نمونه استان بودم در زمینه کشاورزی - 2 بار در بین برترین ایده پردازان کشور - 2 بار نخبه و دانشجوی برتر استان - 1 بار جزو برترین های جشنواره توریسم کشور - چندین مرتبه هم جزو برترین ایده پردازان شهرهای مختلف و جشنواره های مختلف - 2 بار رتبه یک علمی استان رو همراه گروه دانشگاه بدست آوردیم.
    - یدونه کتاب چاپ شده دارم - 1 سال مدیر شرکت بودم - 2 سال سابقه کاری همراه با بیمه - مقاله داخلی هم دارم که بدرد نمیخوره بگم -
    - مدیر یه پروژه بودم با حکم - 3 تا توصیه نامه عالی دارم از اساتید یکیشون انگلیس دکترا گرفته و دیگری رئیس و معاونت دانشکده هستند و مراتب علمی بالایی دارن از نظر مقاله نویسی.
    - نامه انگیزشی و طرح پیشنهادی هم دارم .
    تمام مدارک مرتبط نرم افزاری با رشته خودم رو دارم - مثه GIS- GPS- طراحی سه بعدی فضای سبز - ICDL , ...
    - میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    Full FUND
    بازم ممنون از اینکه نظرتون رو بهم میگین

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

رزومه شما ترکیبی از کارهای عملی و آکادمیک است در پوزیشنهای دانشگاهی آن قسمتی که مربوط به کارهای دانشگاهی است اهمیت ویژه دارد.

برای هلند پیشنهاد میکنم پوزیشنهایی که به رشته شما نزدیک هستند را همگی اپلای بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamalinia نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم لطفا نظر بدین میشه امیدوار به رزومه من بود یانه ممنون.

مهندسی کشاورزی پیام نور معدل 14
    -مهندسی اگرواکولوژی فردوسی معدل 16
    -IELTS :6/5
    - پایان نامه ام یک اختراع بود
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    یک مقاله JCR IF:3.5 - اشپرینگر
    - تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    ندارم
    - رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    phD ، مهندسی کشاورزی و اکولوژی
    - کشورها :هلند - آلمان - انگلیس - اینا نشد حوزه شینگن

- نکات برجستۀ رزومه : 3 سال نمونه استان بودم در زمینه کشاورزی - 2 بار در بین برترین ایده پردازان کشور - 2 بار نخبه و دانشجوی برتر استان - 1 بار جزو برترین های جشنواره توریسم کشور - چندین مرتبه هم جزو برترین ایده پردازان شهرهای مختلف و جشنواره های مختلف - 2 بار رتبه یک علمی استان رو همراه گروه دانشگاه بدست آوردیم.
    - یدونه کتاب چاپ شده دارم - 1 سال مدیر شرکت بودم - 2 سال سابقه کاری همراه با بیمه - مقاله داخلی هم دارم که بدرد نمیخوره بگم -
    - مدیر یه پروژه بودم با حکم - 3 تا توصیه نامه عالی دارم از اساتید یکیشون انگلیس دکترا گرفته و دیگری رئیس و معاونت دانشکده هستند و مراتب علمی بالایی دارن از نظر مقاله نویسی.
    - نامه انگیزشی و طرح پیشنهادی هم دارم .
    تمام مدارک مرتبط نرم افزاری با رشته خودم رو دارم - مثه GIS- GPS- طراحی سه بعدی فضای سبز - ICDL , ...
    - میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    Full FUND
    بازم ممنون از اینکه نظرتون رو بهم میگین

Keep Calm and APPLY ON

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اول از همه درخواستم رو عرض کنم که: ممنون میشم از تمااام عزیزانی که تجربه ای دارن در مورد مسئله ای که در ادامه بیان میکنم، بهم راهنمایی کنن چون واقعا این موضوع بشدت برام مهمه.
    من در یک دانشگاه ، دو پوزیشن خالی با دو استاد متفاوت پیدا کردم که موضوع تحقیقشون تقریبا به هم شبیه هست ( پوزیشن های متفاوت ، اساتید متفاوت ولی در یک دانشگاه)
    میخواستم این موضوع رو جویا بشم که اگر من بخوام برای هر دو پوزیشن که مورد علاقه ی من هستن و اساتیدشون متفاوت هست ولی زمینه ی کاریشون شبیه به هم هست اپلای کنم، مشکلی داره ؟؟؟
    اساتید بهشون بر نمیخوره که مثلا این دانشجو برای ما دو استاد که "موضوع جدید" ارائه کردیم ، داره همزمان اپلای میکنه ؟؟
    چون من دارم موارد مورد نیاز برای درخواست رو کامل میکنم و هر دوی این اساتید در یک دانشگاه دارن کار میکنن. احتمالا هم اگر از پروفایل من خوششون بیاد وقت مصاحبه میزارن و....
    ممنون میشم راهنماییم کنید و همه ی دوستان نظرشون رو بهم بگن ( خصوصا عزیزانی که تجربه دارن توی این موضوع یا از نزدیک با اساتید اونجا برخورد داشتن)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)