نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 51 از 204 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فاندی که به دانشجویان دکترا میدن آیا شامل شهریه دانشگاه هم میشه؟ یا باید از روی همون مقدار فاند، خودمون شهریه دانشگاه رو بدیم؟
    در هلند دکتری شغل محسوب میشه و و ماهیانه حقوق میگیرونو و مالیات میدین.شهریه ای در کار نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم-جغرافیا

سلام.لیسانس مدیریت جهانگردی معدل 16/5
    ارشد جغرافیا-برنامه ریزی توریسم با معدل 15/35 هستم
    آیلتس 6 و مدرک زبان آلمانی
    میشه راهنماییم کنید شانسی واسه پذیرش دکتری دارم یا نه و دانشگاهی که رشتم رو داشته باشه رو معرفی کنید.ممنون

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

دکترا در هلند همونطور که گفته شده شغل محسوب میشه و در واقع با پذیرش دکترا شما به استخدام داشنگاه در میاید این هم مزیت هست و هم عیب که باعث میشه تعداد افرادی که میگیرن خیلی کم باشه و تعداد زیاید هم برای یه پوزشن اقدام کنن
    المان کشور مناسب تری برای شماست
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharsalimi نمایش پست ها
    سلام.لیسانس مدیریت جهانگردی معدل 16/5
    ارشد جغرافیا-برنامه ریزی توریسم با معدل 15/35 هستم
    آیلتس 6 و مدرک زبان آلمانی
    میشه راهنماییم کنید شانسی واسه پذیرش دکتری دارم یا نه و دانشگاهی که رشتم رو داشته باشه رو معرفی کنید.ممنون
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member

آیا من درست متوجه شدم که اولین قدمی که برای اپلای در این مقطع در این دانشگاه و دانشگاه دلفت باید برداریم، چک کردن جاهای خالی یا همان
    Vacancies
    است؟ یعنی اگر گزینه ای را به ما پیشنهاد نداد و درواقع بعد از جستجو اعلام کرد که جای خالی ای وجود ندارد، ما دیگر به هیچ طریق دیگری نمی توانیم برای پذیرش در این دانشگاه اقدام کنیم

Junior Member CJAR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    سوال من اینه که وضعیت کار بعد از اتمام دوره دکترا در هلند چه طور است؟ آیا امکان کار در دانشگاه به صورت تدریس بعد از اتمام دکترا وجود دارد یا اینکه به ندرت این امکان فراهم می شود؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

با سلام بله همینطوره. ولی به این معنا نیست که هیجوقت پوزیشن ندارن. هر گروه معمولا در سال ۵ یا ۶ پوزیشتن خالی داره و این عدد ممکنه برای گروه های بزرگتر بیشتر هم باشه و در هر تایمی از سال ممکنه اتفاق بیافته. پس به صورت ممتد سایت رو چک کنین یا تو یه آر اس اس ریدر قرار بدید تا هر وقت پوزیشن خالی بود متوجه بشبد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmim نمایش پست ها

آیا من درست متوجه شدم که اولین قدمی که برای اپلای در این مقطع در این دانشگاه و دانشگاه دلفت باید برداریم، چک کردن جاهای خالی یا همان
    Vacancies
    است؟ یعنی اگر گزینه ای را به ما پیشنهاد نداد و درواقع بعد از جستجو اعلام کرد که جای خالی ای وجود ندارد، ما دیگر به هیچ طریق دیگری نمی توانیم برای پذیرش در این دانشگاه اقدام کنیم

سلام به همگی
    دوستان عزیز ممنون میشم پاسخ من رو هم بدید.

این درسته که دکتری در هلند شغل محسوب میشه ولی این هم می دونیم که تعداد پوزیشن ها خیلی کمه ... با این حساب اگر پوزیشنی پیدا نشد و هنگام اپلای این مورد رو ذکر کنیم که هزینه زندگی رو خودمون تقبل میکنیم آیا این هزینه ها تنها شامل هزینۀ زندگی شخصی است یا باید به دانشگاه هم شهریه ای پرداخت کنیم.
    ببخشید شاید سوال تکراری باشه ولی برای اینکه صد در صد مطمئن بشم می پرسم، چون شنیدم دانشجویانی دکتری که پوزیشن پیدا نکردند و حقوقی دریافت نمیکنند باید به دانشگاه شهریه هم پرداخت کنند.

Junior Member

سلام
    برای ۱۰۰۰ بار پیشنهاد میکنم که فکر خوندن دکترا بدون دریافت پول رو از سرتون بیرون کنین چون مصداق بارز مفت کار کردن هست!
    اما اگر هنوز میخواین این اشتباه محرض رو بکنین و به هیچ صراطی مستقیم نیستین!! جواب سوال شما رو میدم.
    بستگی به دانشگاه داره. به طور کلی نباید هزینه ای داشته باشین اما اگر دانشگاهی بهتون بگه باس یه سری درس رو هم پاس کنین (مثلا در دانشگاه تونته از اول ژانویه ۲۰۱۴ دانشجوهای دکتر باید یه سری درس هم پاس کنن ) اونوقت باید هزیته کلاس ها رو خودتون بدین چون گروه شما هیچ بودجه ای برای شما اختصاص نداده (با وجود اینکه وقتی شما دکترا میگیرین از دولت هلند بابت فارق التحصیلی تون پول هم میگیره!)
    اما اگه دانشگاه کلاسی نداره شاید پول کمتری لارم باشه. مثلا پول استفاده از برق یا هزینه های کامپیوتر و این نکته هم هست هیچ وسیله ای هم براتون نخواهند خرید چون پولی برای شما اختصاص داده نشده. البته اینی که گفتم بدترین حالت بود شاید استادتون لطف کنه و این چیزا رو نگیره ولی اگه کلاس باشه خودتون باس بدین. ولی در کل چون حضور شما هزینه داره برای دانشگاه (هزینه میز و صندلی و جا و اینترنت و برق و چیزای دیگه) احتمال اینکه ازتون بدون وجود درس هم پول بگیرن وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsadinani12 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان عزیز ممنون میشم پاسخ من رو هم بدید.

این درسته که دکتری در هلند شغل محسوب میشه ولی این هم می دونیم که تعداد پوزیشن ها خیلی کمه ... با این حساب اگر پوزیشنی پیدا نشد و هنگام اپلای این مورد رو ذکر کنیم که هزینه زندگی رو خودمون تقبل میکنیم آیا این هزینه ها تنها شامل هزینۀ زندگی شخصی است یا باید به دانشگاه هم شهریه ای پرداخت کنیم.
    ببخشید شاید سوال تکراری باشه ولی برای اینکه صد در صد مطمئن بشم می پرسم، چون شنیدم دانشجویانی دکتری که پوزیشن پیدا نکردند و حقوقی دریافت نمیکنند باید به دانشگاه شهریه هم پرداخت کنند.

سلام دوستان، میخواستم ببینم با رزومه ی زیر ، شانسم برای پذیرش (با فاند) در مقطع دکتری در دانشگاه هایهلند یا کشورهای منطقه ی اسکاندیناوی،چقدره؟
    کارشناسی: مهندسی مکانیک با معدل 16.30 از دانشگاه دولتی
    کارشناسی ارشد: مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی با معدل 18 از دانشگاه دولتی
    مدرک زبان: Ielts با نمره 6.5
    سه مقاله در ژورنال علمی پژوهشی+سه مقاله در ژورنال های ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط lohrasbi1971 نمایش پست ها
    سلام دوستان، میخواستم ببینم با رزومه ی زیر ، شانسم برای پذیرش (با فاند) در مقطع دکتری در دانشگاه هایهلند یا کشورهای منطقه ی اسکاندیناوی،چقدره؟
    کارشناسی: مهندسی مکانیک با معدل 16.30 از دانشگاه دولتی
    کارشناسی ارشد: مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی با معدل 18 از دانشگاه دولتی
    مدرک زبان: Ielts با نمره 6.5
    سه مقاله در ژورنال علمی پژوهشی+سه مقاله در ژورنال های ISI
    رزومتون خوبه. شانستون بالاست. به نظزر من استرالیا هم اقدام کنین. UNSW، Melbourne...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)