نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 57 از 204 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    به نظرتون مستر مجدد ( یکساله)با فاند 20000 تا از دانشگاه vu میارزه تا بعدا برای دکتری اقدام کرد یا
    منتظر موقعیتهای دکتری مستقیم باشم بهتره؟
    فشار کاری مستر یکساله خیلی زیاد هست در مقایسه با دکتری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

[QUOTE=hadibalf;1964085]با سلام،
    برای دکتری خوندن در هلند باید دنبال موقعیت باشید. یعنی توی سایت خود دانشگاه ها یا سایت های دیگه ای که موقعیت ها رو میزنن یه پوزیشن دکتری مرتبط با رشتتون پیدا کنید و برای اون اپلای کنید. با استاد هم برای اون موقعیت ارتباط داشته باشید بد نیست. تا اونجایی که میدونم دکتری توی هلند کار حساب میشه و شما کارمند محسوب میشید و حقوق دریافت میکنید.

ممنون که جواب دادین

1-ایا اگه من از تابستون شروع کنم به خوندن برای ایلتس و جمع اوری مدارک میتونم واسه هلند اقدام کنم؟یعنی ددلاین دانشگاههای هلند با وقت وزمانی که من باید صرف گرفتن وجمع اوری مدارک کنم جور در میاد؟
    2-دانشگاههای هلند واسه دکترا فقظ ایلتس میخوان دیگه؟
    3-میشه بعد ازاتمام دکترا اقامت گرفت؟
    4-دوره دکترا جزء اون زمانی که باید تو یه کشور باشی واسه اقامت حساب میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

کسی میتونه پوزیشن تو دانشگاههای هلند واسه دکترا تو رشته ی عمران معرفی کنه؟من که همه رو بالا پایین کردم واسه عمران نبودچیکار کنم؟

سلام
    کسی در مورد دانشگاه Groningen هلند اطلاعی نداره؟ کسی اونجا دانشجو هست که بتونه کمکم کنه؟
    رنکینگش میگه جزو 100 دانشگاه برتره.
    میخوام در مورد محیط تحصیلیش و زندگی ازش سوال کنم اگه بشه
    ممنون میشم اگه کسیو میشناسید معرفی کنید

Junior Member

با عرض سلام به دوستان
    من کارشناسی ارشد فوتونیک از دانشگاه شهید بهشتی هستم. معدل ارشدم 16.21 و سه تا مقاله ISI دارم. نمره تافلمم 89 هست. میشه دوستان لطفا برای پذیرش از دانشگاههای هلند راهنماییم کنند؟

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالام در رابطه با انگیزه نامه است. از آنجائیکه انگیزه نامه موقعیت های دکتری کمی با انگیزه نامه اپلای های معمولی متفاوت اینجا می پرسم.
    وقتی یه موقعیت دکتری اعلام میشه عنوان انگیزه نامه باید به چه کسی باشه آیا Dear Selection committee مناسبه یا عنوان دیگه ای را باید نوشت. تو فراخوان داده شده دو تا استاد رو برای گرفتن اطلاعات بیشتر معرفی کردن ولی فکر نمی کنم زدن نامه با عنوان اساتید معرفی شده کار درستی باشه. نظر شما چیه؟ خواهشا در صورت تجربه راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط igo نمایش پست ها
    کسی میتونه پوزیشن تو دانشگاههای هلند واسه دکترا تو رشته ی عمران معرفی کنه؟من که همه رو بالا پایین کردم واسه عمران نبودچیکار کنم؟
    دوست عزیز
    بهترین کار اینکه سایت تک تک دانشگاههایی که رشته عمران دارند چک کنید این مطمئن ترین راه ولی یه سری سایت ها هم هستند که فراخوان دانشگاههای هلندرو اطلاع رسانی می کنند مثل سایت https://www.academictransfer.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheila4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالام در رابطه با انگیزه نامه است. از آنجائیکه انگیزه نامه موقعیت های دکتری کمی با انگیزه نامه اپلای های معمولی متفاوت اینجا می پرسم.
    وقتی یه موقعیت دکتری اعلام میشه عنوان انگیزه نامه باید به چه کسی باشه آیا Dear Selection committee مناسبه یا عنوان دیگه ای را باید نوشت. تو فراخوان داده شده دو تا استاد رو برای گرفتن اطلاعات بیشتر معرفی کردن ولی فکر نمی کنم زدن نامه با عنوان اساتید معرفی شده کار درستی باشه. نظر شما چیه؟ خواهشا در صورت تجربه راهنمایی کنید.
    Dear Selection Committee Members
    رو مناسب می دونم و تو همه جاهایی که اقدام کردم همین رو استفاده کردم. چیزی که هست ممکنه نامه شما رو یکی از پست داک ها و یا حتی دانشجوهای دکترای استاد بررسی کنه. واسه همین اسم ندین بهتره.

سلام من در حال حاضر دانشجو دکتری دانشگاه آزاد رشته اقلیم شناسی شهری هستم 2 تا مقاله داخلی و 1 مقاله ISI دارم نرم افزار های مربوط به رشتمو هم بلدم. معدل کارشناسی 15.75 ارشد 16.80 و دکتری ترم 2 که هستم 19.خواستم بونم شانس قبولیم برای گرفتن پذیرش دکتری چقدر هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من فارق التحصیل ارشد رشته تکوین هستم
    معدل ارشدم حدود 17.33 هست
    یک مقاله ISI دارم که اسم اول نیستم و مقاله مربوط به کارمو دارم مینویسم
    یک استادی در (amc(Academisch Medisch Centrum پیدا کردم که چند ماه پیش چند تا پوزیشن باز دکترا داشت و اعلام نیاز کرده بود، اما من چون مدرک ارشدم شهربور آزاد میشه، اقدام نکردم
    اما زمینه کاریش مشابه کار منه و مخصوصا مقاله ای که دارم مینویسم
    حالا سوالم اینکه نمیدونم الان بهش میل بزنم یا نه
    و نکته دیگه اینگه هرچقدر گشتم، نتونستم پیدا کنم که مدرک زبان میخواد یا نه، چون من مدرک زبان ندارم، فقط یک گواهی تموم شدن دوره Advance
    فعلا چون میخوام مقالم زودتر تموم شه، دنبال امتحان زبان نرفتم و ترجیح میدم جاهایی میل بزنم که مدرک زبان نخوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)