نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا با منتشر كردن جاهاي خالي دوره دكتري در فروم موافقيد

رأی دهندگان
1325. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 204 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2035

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tameazadi نمایش پست ها
    سلام،ميشه شانس منو واسه پذيرش و فاند تخمين بزنيد؟
    دانشگاه کارشناسی : اميركبير
    معدل کارشناسی :12.32
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:هوافضا
    دانشگاه کارشناسی ارشد :اميركبير

معدل کارشناسی ارشد :15.95
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :هوافضا؛آيروديناميك

تعداد مقالات :2 تا ‍ژورنال خارجي،4 تا كنفرانس خارجي،2تا كنفرانس داخلي
    تعداد توصیه نامه:3
    سابقه کار:4 سال بدون بيمه
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی:7 ielts
    فکر کنم معدل ارشدتون برای بورس مناسب نباشه. اما اقدام کردن خالی از لطف نیست. احتمال پذیرش کم نیست ولی فاند احتمالش از نظر من کمه.
    دانشگاه های خوبی که شما می تونید اقدام کنید چون فنی هستید دلفت و آیدهوون هست. توئنته هم شاید داشته باشه.
    اما تا اونجایی که اطلاع دارم دکتری در هلند مانند یک شغل محسوب میشه. شما باید برید رشته های خودتون رو در دانشگاه ها چک کنید، اونجا و صفحه اساتید Job Offer می گذارن و شما اقدام می کنید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

Exclamation پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر در هلند و مسائل مرتبط

خوب،خوب،خوب... بعد عمري زندگي تو اين كوچه هاي پر خاطره اپلاي آبرود امشب اومدم يادي از بچه هاي بدنبال تحصيل در بلاد اروپايي كنم.حالام جواب چند سوال:
    1-بعد از مدت ها اذيت و آزار توسط دانشگاه هاي هلندي بالاخره تونيستيم تحريم هارو حتي براي رشته هاي هسته اي و هوافضا ورداريم.(ايول به ماها كه هميشه پيروز ميدانيم)

2-milma عزيز شانس پذيرش داري (به فكر بورس نباش چون حقوق داري) پس اقدام بفرما

3-الهه خانم (خانم دكتر عزيز و محترم) شما هم شانست بالاس.برو پوزيشن رو بياب و اقدام فرما.(نحوه اقدام و ... تو آرشيو و همچنين همين فروم توضيح داده شده)...شماهم موفق باشيد.

4-ياس ماري دوست گلم درصورت تاييد دوره توسط وزارت پر مشغله علوم بله مي شه مرخصي گرفت و رفت و برگشت.پس استعلام از وزارت بگير اول بعد بقيه مسائل

5-رضوي عزيز 1-5-شما تا مدرك ارشد نداشه باشي پذيرش دكتري رو بيخيال 2-5-با هزينه شخصي مي توني برا ارشد پذيرش بگيري اما سخته و فمر بورس رو هم نكن 3-5-پذيرش غير مرتبط تو هلند كمي سخته حواستو جمع كن و به رزومه كاريت اتكا كن 4-5-موفق باشيد

6-امير خان سابقه ت خوبه،معدل ارشدت خوب،دكتري زمان يا ددلاين نداره.پوزيشن ها زماناي متفاوت داره فكر بورس نباش چون حقوق داري موفق باشي و پس اقدام كن

7-پيري 2000 براي شما نظر خاصي ندارم.ولي دردسر دوباره كاري خوب نيست.

8-الهه 4631 نميدونم و توجه نكردم با اون الهه 3 يكي بودين يا نه اما شما هم اقدام كنيد.اولا اميد از دست ندين.دوما اپلاي رايگانه

آقا زبان ما الان اندازه ي خرس مو داره از بس گفتم كه دكتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــري تو هلند بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــورس ندارد......................خودش حقوق داره.چپ مييايين ميگين شانس بورس دارم راس مياين ميگين شانس بورس دارم///////////////////////آقا/خانم //دكتر/مهندس وقتي پذيرش گرفتي اتوماتيك بهت حقوق ميدن..........................كم بپرسيد....بعدشم بعد نزديك به 2.5 سال تجربه اقدام اينو بهتون ميگم كسي كه حوصله خوندن 15-20 صفحه فروم رو نداره كه بدونه اصلا اپلاي چيه و اقدام و شرايط چجوريه...مسلما هيچگاه نميتونه از ي دانشگاه خوب پذيرش بگيره.............

ما كه پير شديم رفت شما جوونا بيايد جاي ما پيرا و اين فروم رو پربار كنيد
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tameazadi نمایش پست ها
    سلام،ميشه شانس منو واسه پذيرش و فاند تخمين بزنيد؟
    دانشگاه کارشناسی : اميركبير
    معدل کارشناسی :12.32
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:هوافضا
    دانشگاه کارشناسی ارشد :اميركبير

معدل کارشناسی ارشد :15.95
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :هوافضا؛آيروديناميك

تعداد مقالات :2 تا ‍ژورنال خارجي،4 تا كنفرانس خارجي،2تا كنفرانس داخلي
    تعداد توصیه نامه:3
    سابقه کار:4 سال بدون بيمه
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی:7 ielts

فروم رو مطالعه بفرماييد (آآآآآآآآآآآآآآآآآآمين) بله شرايط داري فقط زرنگ باش و اقدام كن....بازم سوال فاند...الحق كه جواب دادن به سوال فاند ديگه تو فروم دكتري هلند جالب نيست...پذيرش بگير دست كم 2042 تا 2612 حداقل در طول 4سال حقوق بگير....بگرد بياب پوزيشن را و اقدام فرما....پير شدم و وقت اپلاي ندارم وگرنه با 3 توصيه نامه و 4سال سابقه و ايلتس 7 مسلما با 2 هقته وقت مفيد برات بهترين پذيرش رو ميگرفتم اما حيف كه بعد نزديك 1.5 ماه امشب در حد 30 دقيقه وقت آزاد يافتم بيام فروم...موفق باشيد.(رزنگ باش و مفيد وقت بذار قول ميدم بهار هلند خواهي بود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها

بله. در حال حاضر دز کارخانه صنایع غذایی مشغول به کار هستم. قبلا هم با سازمان استاندارد همکاری داشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    فروم رو مطالعه بفرماييد (آآآآآآآآآآآآآآآآآآمين) بله شرايط داري فقط زرنگ باش و اقدام كن....بازم سوال فاند...الحق كه جواب دادن به سوال فاند ديگه تو فروم دكتري هلند جالب نيست...پذيرش بگير دست كم 2042 تا 2612 حداقل در طول 4سال حقوق بگير....بگرد بياب پوزيشن را و اقدام فرما....پير شدم و وقت اپلاي ندارم وگرنه با 3 توصيه نامه و 4سال سابقه و ايلتس 7 مسلما با 2 هقته وقت مفيد برات بهترين پذيرش رو ميگرفتم اما حيف كه بعد نزديك 1.5 ماه امشب در حد 30 دقيقه وقت آزاد يافتم بيام فروم...موفق باشيد.(رزنگ باش و مفيد وقت بذار قول ميدم بهار هلند خواهي بود)
    فکر میکنم خیلی خوشبینانه به موضوع نگاه میکنین! من هم CV تقریبا خوبی دارم و برای خیلی از پوزیشنهای هلند اپلای کردم و قبول نشدم. البته شاید هم منظورتون پیدا کردن استاد باشه که اونم البته بستگی به این داره که طرف پوزیشن باز داشته باشه! درسته که سابقه تحصیلی و کاری خوب خیلی مهمه ولی مهمتر از اون پیدا کردن پوزیشنیه که دقیقا تو فیلد کاری خودتون باشه و تجربه کافی در آن زمینه داشته باشین! و البته رقبایی که با شما برای اون پوزیشن اپلای میکنن هم خیلی مهمند شاید شرایطشون خیلی از شما ایده ال تر باشه

Junior Member

با سلام.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته کشاورزی (باغبانی) هستم.مقاله ای اصلا ندارم و 2 ماه دیگه آزمون تافل دارم.برای پذیرش در دانشگاه های هلند راهنمایی میخواستم. با تشکر فراوان

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط gm30 نمایش پست ها
    با سلام.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته کشاورزی (باغبانی) هستم.مقاله ای اصلا ندارم و 2 ماه دیگه آزمون تافل دارم.برای پذیرش در دانشگاه های هلند راهنمایی میخواستم. با تشکر فراوان
    خوب مرد حسابی، چه راهنمایی بکنیم وقتی همه چیز تو این فروم هست.
    فقط این رو می تونم بگم هلند روی کشاورزیش خیلی ارزش میگذاره.
    شما کل این تالار ها رو بخونی مطمئن باش نتیجه میگیری. مسائلی که پیدا نکردی رو مطرح کن حتما بچه ها پاسخ می دهند.
    موفق باشی.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfari نمایش پست ها
    سلام .میخوام برای vacancy, phdبگیرم.مدرکم اقتصاده.معدل لیسانس 17.5 و شاگرد اول و فوق هم 16.6 ار دانشگاه سراسری جفتشون.مقاله ندارم و آیلتس هم اگه الان بخوام برم امتحان بدم بین 5 تا 6 میگیرم . 5 سال سابقه کار بانکداری هم دارم و دوره های بانکداری هم گذروندم . به نظرتون بهم vacancy میدن؟کدوم دانشگاه اقدام کنم بهتره ؟.
    بدون مقاله و معدل نه چندان بالا فک نمبکنم شانس بالایی داشته باشید البته باز در مورد رشتتون من اطلاعات کمی دارم من خودم فنی هسم
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    بدون مقاله و معدل نه چندان بالا فک نمبکنم شانس بالایی داشته باشید البته باز در مورد رشتتون من اطلاعات کمی دارم من خودم فنی هسم
    سلام

اي كاش يكي / دوتا مقاله حداقل داخلي داشتي،الان مشكل اينجاست كه vacancyهاي هلند اكثرا تخصصي هستند و پوزيشن عمومي خيلي خيلي كم دارن.اگر يتوني وقت بذاري رو ي مورد تخصصي كار كني و مقاله بدي راحت تر پذيرش ميگيري...بدون مقاله ارشد داشتن يعني اينكه شما تخصص خاصي نداريد(حمل بر بي ادبي نباشه،انچه بيان ميكنم ديدگاه اساتيد هلندي در اين مورد هستش)بطور مثال يكي از دوستان بنده با معدل ارشد 14.5 و ليسانس 12.92 اما با ابلتس 8.2 و 5 تا مقاله در خصوص بازار برق الان توئنته داره دكتري مي گيره.خيلي مهمه كه بتونين تخصص خاص خودتون رو نمايش بدين.شايد من اينو هيچوقت تو فروم مطرح نكردم اما هلندي ها تخصص گرا هستند،يعني مقاله شما مهمتر از معدلتونه.(اين رو بعد از چندين پذيرش انجام شده براي دوستان و ديگران،بصورت تجربي درك كردم).و جالب تر اينكه استادي كه براي شما تعيين ميشه همواره سعي داره متخصص كاري رو پيدا كنه نه كسي كه معدلش 19.5 و بدون مقاله هستش.البته درك اين موضوع براي همه ملموس هستش،كسي كه معدل بالايي داره يعني اينكه بلده كاركنه و متخصصه اما وقتي حتي يك مقاله داخلي نداره قضيه عكس ميشه اين يعني طرف فقط بلده بخونه اما كاربردي نداره براش...برا همين از همينجا به همه متقاضيان عزيز توصيه ميكنم حتي اگر به مدت 1 سال اقدام پذيرشتون براي كشور هلند به تعويق افتاد مهم نيست.مهم اينه كه بتونين تخصصتون و توانايي هاتون رو نشون بدين....

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستاني كه تمايل دارن از پوزيشن هاي دوره دكتري دانشگاه اوترخت مطلع شوند در لينك زير ثبت نام نمايد و دوره هاي اعلامي را در ايميل خود دريافت نمايند:

http://www.uu.nl/EN/informationfor/j...vacancies.aspx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)