صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 125

موضوع: بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

دوستان من بعد از ارسال cv و ریز نمرات ارشد برای استادی در هلند این جواب رو دریافت کردم:

Unfortunately, I do not have any vacancies at the moment. If you could bring your own grants we might be able to figure something out, that will fit your ideas

سوالم اینه که آیا هیچ اسکولارشیپی به غیر از فاندِ position های دانشگاه و یا غیر از بودجه خود استاد هست که بشه اپلای کرد و هزینه دوره phd رو کاور کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دارم با معدل 17/80 در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار. 16 سال سابقه کار و 4 کتاب تالیف و ترجمه کرده ام. مقاله چاپ شده ندارم. اما دو مقاله برای چاپ فرستاده ام. برای دانشگاه های هلند خودم اپلای کرده ام. واقعا امکان دارد به من پذیرش بدهند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر- تربیت مدرس

سلام از همه عزیزانی که دوستانی که در ابتدای راه هستن رو راهنمایی میکنن واقعا تشکر میکنم.
    سوالم اینه که اگه من بتونم پذیرش بگیرم برای یکی از دانشگاه های هلند با توجه به اینکه در هلند مساله فاند مطرح نیست و تو به عنوان شاغل وارد دانشگاه میشی و حقوق میگیری آیا برای همسرم (آقا) و فرزندم هم مبلغی رو در نظر میگیرن و یا باید با همون حقوق دریافتی که در پوزیشن مربوطه اعلام کرده کل هزینه های زندگی خودم و همسر و فرزندم رو تقبل کنم ( با توجه به اینکه فکر کنم اگه همسرم با ویزای f2 بیان امکان پیدا کردن شغل براشون خیلی کم باشه).
    اگر کمک هزینه اضافه ای پرداخت نمیشه با حقوق دریافتی یک نفر میشه اونجا زندگی کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shn9 نمایش پست ها
    سلام از همه عزیزانی که دوستانی که در ابتدای راه هستن رو راهنمایی میکنن واقعا تشکر میکنم.
    سوالم اینه که اگه من بتونم پذیرش بگیرم برای یکی از دانشگاه های هلند با توجه به اینکه در هلند مساله فاند مطرح نیست و تو به عنوان شاغل وارد دانشگاه میشی و حقوق میگیری آیا برای همسرم (آقا) و فرزندم هم مبلغی رو در نظر میگیرن و یا باید با همون حقوق دریافتی که در پوزیشن مربوطه اعلام کرده کل هزینه های زندگی خودم و همسر و فرزندم رو تقبل کنم ( با توجه به اینکه فکر کنم اگه همسرم با ویزای f2 بیان امکان پیدا کردن شغل براشون خیلی کم باشه).
    اگر کمک هزینه اضافه ای پرداخت نمیشه با حقوق دریافتی یک نفر میشه اونجا زندگی کرد؟
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    تا اونجایی که من میدونم هزینه ی اضافی به شما پرداخت نمیشه
    و شما باید با همون حقوق حودتون زندگی کنید مگه اینکه همسرتونم کار پیدا کنند
    با حقوق یه نفر بله میشه زندگی کرد
    ولی به هر حال لولش میاد پایین تر
    من میدونم یه اقا و خانوم دارن زندگی میکنند با همون حقوق با این فرض کنه سر ماه چیز زیادی براشون نمینونه و به قولی یر به یر میشه حقوق و هزینه زندگی
    ولی نمیدونم فرزندتون چقدر هزینه نیاز دارند
    که اونم بسته به سن و سالشون داره ولی من ازش بی اطلاعم

میتونید در این رابطه یه سوال کلی از منشی تون بکنید (برای اطمینان بیشتر) شاید بتونن راهنماییتون کنند و مطمین تر باشید

این لینک هم بخونید راجع به هزینه ها دید بهتری پیدا میکنید
    لینک های مشابه هم خودتون میتونید پیدا کنید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidkph نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دارم با معدل 17/80 در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار. 16 سال سابقه کار و 4 کتاب تالیف و ترجمه کرده ام. مقاله چاپ شده ندارم. اما دو مقاله برای چاپ فرستاده ام. برای دانشگاه های هلند خودم اپلای کرده ام. واقعا امکان دارد به من پذیرش بدهند؟
    دوست عزیز

من سوالتون رو متوجه نشدم دقیقا! چرا امکان نداشته باشه ؟!!
    در هر حال اگه برای پوزیشن های مرتبطی اپلای کرده باشید که رزومه تون برای استاد مورد نظر جذاب باشه حتما این شانس رو دارید
    این بسته به رزومه تون و نزدیکی رزومه تون به پوزیشن های مربوطه داره
    و اینی که خودتون اپلای کردید کار درستی انجام دادید. این پروسه باید توسط خودتون انجام بشه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Tibt2015 نمایش پست ها
    دوستان من بعد از ارسال cv و ریز نمرات ارشد برای استادی در هلند این جواب رو دریافت کردم:

Unfortunately, I do not have any vacancies at the moment. If you could bring your own grants we might be able to figure something out, that will fit your ideas

سوالم اینه که آیا هیچ اسکولارشیپی به غیر از فاندِ position های دانشگاه و یا غیر از بودجه خود استاد هست که بشه اپلای کرد و هزینه دوره phd رو کاور کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

متشکرم

دوست عزیز

من دقیقا نمیدونم که ایا اسکولارهای دیگه ای وجود داره یا نه. بنابراین این مورد رو با اطمینان عرض نمیکنم

ولی
    تا اونجایی که میدونم همچین چیزی وجود نداره (بازم عرض میکنم این رو چند باره چک کنید که مطمین بشید). منظور استاد احتمالا این بوده که شما از طرف موسسه ای فاند بشید
    مثلا اینجا دوستان چینی هستند که فاندشون از خود چین میاد و خود دولت چین اونا رو ساپورت میکنه
    و یا اینکه موسسه و شرکت خاصی شما رو ساپورت کنه و هزینه هاتون رو بده

در نهایت اینجوری شما برای اون استاد یه کارگر علمی رایگان محسوب میشید چون هزینه ای هم نخواهید داشت واسه ایشون

به نظرم بهترین کار اینه که وکنسی ها رو همیشه چک کنید و بهرتین نحوه اپلای از همون طریقه که دیگه نیازی نباشه نگران فاند باشید

این لینک پست ۹۰۷ رو بخونید به طور کلی کمکتون میکنه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afkar نمایش پست ها
    امروز از طرف دانشگاه بهم ایمیل زدن و گفتند علاوه بر حقوق ماهانه و دوتا حقوق سالانه ای که اضافه تر می دن موقع رسیدن به هلند ۳۵۰۰ یورو بابت هزینه اولیه اسکان می دن.
    سلام. شما کدام دانشگاه تشریف دارید؟‌ سایر دانشگاه‌ها هم برای دکتری دو حقوق اضافه سالانه و این کمک هزینه اولیه تعلق میگیره؟

Junior Member

سلام. اینکه استادی در حال حاضر فاند نداشته باشن اما بخوان شما رو بپذیرن و بگن که برای فلوشیپ اپلای کنید تفاوتش با فاندی که خود استاد بپردازن از لحاظ مبلغ و ... و شانس دریافت چی هستش؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

به لحاظ مبلغ تفاوت چشمگیری ندارد مگر اینکه حوزه ای که شما در ان میخواهید شاغل شوید بسیار مورد نیاز استادی برای پروژه در دستشان باشد و شما را خیلی لازم داشته باشند که تفاوت قابل ملاحظه باشد.

احتمال دریافت به میزان رقابت و تواناییهای شما بستگی دارد و تا حد زیادی هم به جایگاه و پروژه و استاد مورد نظر در دانشکده. در مجموع اگر فاند از طریق پذیرش توسط شخص استاد پرداخت شود مسیر کوتاه تر و مطمین تر هست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan89 نمایش پست ها
    سلام. اینکه استادی در حال حاضر فاند نداشته باشن اما بخوان شما رو بپذیرن و بگن که برای فلوشیپ اپلای کنید تفاوتش با فاندی که خود استاد بپردازن از لحاظ مبلغ و ... و شانس دریافت چی هستش؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون از پاسختون
    پس یعنی بهتر است که برای گرفتن پاسخ قطعی از سایر اساتید دانشکده صبر کنم
    مرتبه علمی استادی که قرار هست باهاشون کار کنیم، به جز مبلغ فاند رو سایر فرآیند تحصیل هم تاثیر داره؟ منظورم این هست که بین چند استاد تطبیق بیشتر زمینه پروژه رو در اولویت قرار بدیم بهتره یا کمی انعطاف در مورد زمینه کاری و کار با استادی که مرتبه علمی بالایی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)