صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 125

موضوع: بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

Question بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

سلام به دوستان.من از دانشگاه Open university برای رشته مدیریت مالی یا همون فاینانس خودمون در مقطع دکتری پذیرش گرفتم.ولی مشکل اینه که فاند نداره.دوستان کسی هست درباره چگونگی گرفتن فاند از برنامه های تامین هزینه تحصیلی در هلند اطلاع داشته باشه یا این دانشگاه رو خوب بشناسه؟ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط katouzian نمایش پست ها
    سلام به دوستان.من از دانشگاه Open university برای رشته مدیریت مالی یا همون فاینانس خودمون در مقطع دکتری پذیرش گرفتم.ولی مشکل اینه که فاند نداره.دوستان کسی هست درباره چگونگی گرفتن فاند از برنامه های تامین هزینه تحصیلی در هلند اطلاع داشته باشه یا این دانشگاه رو خوب بشناسه؟ممنون
    دوست گرامي در وهله اول بهتره با استاد راهنماتون در تماس باشيد كه ايشون بتونن براي شما بورس تعيين كنند در غير اين صورت بعد از شروع ترم دوم بعني با اتمام يك دوره كوتاه مدت (معمولا بعد از اتمام ارائه اولين گزارش كاري شما به عنوان محقق) فرم هاي مخصوص دريافت اسكلار رو از دانشگاهتون دريافت مي كنيد و به دانشگاه يا موسسه يا اونجايي كه بورسه شما رو ارائه ميدن ميفرستين.موفق باشيد
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    من از یکی از دانشگاه های هلند با فاند پذیرش دارم. میخواستم بدونم که وقتی وارد هلند میشیم باید خرج ماه اول رو خودمون بیاریم یا از همون فانده بهمون پول میدن؟ در مورد اسکان چی؟
    من هنوز به این افر هلند جواب ندادم ولی میخام این موضوعات رو الان بدونم.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

سلام- چه جور فاندی گرفتی. تاجایی که من میدونم دکترا در هلند شغل محسوب میشه و طبیعتا مانند یک کارمند هر ماه حقوق می گیرید. ضمنا شبیه بقیه شغلها شما از لحظه انعقاد قرارداد با دانشگاه تا یک ماه باید از جیب خودتان خرج کنید تا اولین حقوق را در پایان ماه اول بگیرید. پس از آن هم که حقوق ماهیانه دریافت خواهید کرد.
    به نظر من اگر چنین موقعیتی برای شما ایجاد شده درنگ نکنید و اکسپت کنید.
    در مورد اسکان آنطور که از دیگران پرسیدم (چون من هنوز ویزا نگرفتم و اسکان هم ندارم) ، منشی گروه در دانشگاه به شما کمک می کند تا جایی را قبل از ورود به هلند پیدا کنید و از طریق اینترنت رزرو کنید. بعد از آنکه وارد هلند شدید باید با صاحب خانه قرارداد ببندید. اگر هم از قبل رزرو نکرده باشید می توانید پس از ورود به هلند در همان روزهای اول جایی را پیدا کنید و قرارداد ببندید. طبیعی است در این شرایط باید چند شبی را در هتل، هاستل، یا خانه دوستان بگذرانید.

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_civil نمایش پست ها
    سلام- چه جور فاندی گرفتی. تاجایی که من میدونم دکترا در هلند شغل محسوب میشه و طبیعتا مانند یک کارمند هر ماه حقوق می گیرید. ضمنا شبیه بقیه شغلها شما از لحظه انعقاد قرارداد با دانشگاه تا یک ماه باید از جیب خودتان خرج کنید تا اولین حقوق را در پایان ماه اول بگیرید. پس از آن هم که حقوق ماهیانه دریافت خواهید کرد.
    به نظر من اگر چنین موقعیتی برای شما ایجاد شده درنگ نکنید و اکسپت کنید.
    در مورد اسکان آنطور که از دیگران پرسیدم (چون من هنوز ویزا نگرفتم و اسکان هم ندارم) ، منشی گروه در دانشگاه به شما کمک می کند تا جایی را قبل از ورود به هلند پیدا کنید و از طریق اینترنت رزرو کنید. بعد از آنکه وارد هلند شدید باید با صاحب خانه قرارداد ببندید. اگر هم از قبل رزرو نکرده باشید می توانید پس از ورود به هلند در همان روزهای اول جایی را پیدا کنید و قرارداد ببندید. طبیعی است در این شرایط باید چند شبی را در هتل، هاستل، یا خانه دوستان بگذرانید.
    ممنون
    یعنی اونها خوابگاه ندارند؟ من برام تقریبا غیرممکن هست که بخام هزینه یک ماه رو جلو جلو ببرم. هزینه اونجا به یورو هست خب. فاند من رو سازمان FOM تامین میکنه. من خیلی هنر بکنم یه بلیط هواپیما بگیرم با نهایتش 300 یا 400 یورو پول با خودم ببرم. عجب گیری کردیما! نمیشه با اونا صحبت کرد و شرایط رو توضیح داد که از چه قراره؟

Junior Member

من با این سازمان آشنا نیستم. از دانشگاه بپرس. اما یک نکته دیگه رو به شما بگم. حتی اگه دانشگاه پول هم از پیش به شما بده باید حساب موارد پیش بینی نشده رو بکنی و اقلا 2000 یورو همراه ببری.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان گرامی دوره دکتری در هیچ بازهم تاکید میکنم هیچ موسسه و دانشگاهی در هلند فاند نداره....چون شما رسما کارمند دانشگاه یا موسسه مقصدتون هستید.ضمنا مخارج ماه اول و گاهی ماه دوم شما بر عهده خودتونه تا اولین حقوقتون رو پرداخت کنند

سلام میخواستم بدونم اگر پذیرش دکتری بگیرم میتونم به راحتی همسرم رو با خودم به هلند ببرم؟
    و یک سوال دیگه اینکه من فوق مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد با معدل 17 دارم و 5 سال سابقه کار مرتبط و آیلتس 5.5 دارم آیا دانشگاهی هست که به این نمره زبان پذیرش بده؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم اگر پذیرش دکتری بگیرم میتونم به راحتی همسرم رو با خودم به هلند ببرم؟
    و یک سوال دیگه اینکه من فوق مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد با معدل 17 دارم و 5 سال سابقه کار مرتبط و آیلتس 5.5 دارم آیا دانشگاهی هست که به این نمره زبان پذیرش بده؟
    سلام به شما،نمره زبانتون رو میتونید تا وقت مصاحبه با ی آزمون مجدد بالا ببرید.بله شما وقتی پذیرش بگیرین میتونین ویزای الحاقی هم برای همسرتون درخواست کنید.البته دیده شده که همسر بد از ورود شخص وارد کشور شده اما از لحاظ قانونی مشکلی نیست و همسرتون می تونن همراه شما باشند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

درخصوص اقامت شما تا زمان دانشجویی اقامت کاری خواهید داشت واین اقامت با پرداخت مالیات همراه هستش در نتیجه مدت حضورتون رو میشه برای اقامت دائم در نظر کرفت.منتها مدت زمان لازم برای اقامت دائم 5 سال هستش که شما باید نسبت به سال 5 که در هلندخواهید بود فکری بکنید.مثلا یا پست دکتری اقدام نمایید یا ی کار و قرار داد کاری داشته باشید و مالیاتتون پرداخت شده باشه

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)