صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 125

موضوع: بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    من شرایطم به صورت زیره. اگه کسی میتونه یه نظر واقع بینانه به من بده در خصوص هلند ممنون میشم
    1- لیسانس مهندسی مکانیک- دانشگاه تبریز و بعد از 2 سال انتقالی به دانشگاه رازی کرمانشاه- معدل 13.75
    2- فوق دانشگاه شریف- مهندسی مکانیک گرایش سیالات- معدل 16.23
    3- 2 تا مقاله کنفرانس معتبر خارجیSAE
    4- نمره زبان ندارم
    5-3 سال سابقه کار مرتبط به رشته
    6-recomendation هم 4-5 تایی میتونم بگیرم.
    شانس فاند چقده به نظر اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع دکترا در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_shams8822 نمایش پست ها
    سلام
    من شرایطم به صورت زیره. اگه کسی میتونه یه نظر واقع بینانه به من بده در خصوص هلند ممنون میشم
    1- لیسانس مهندسی مکانیک- دانشگاه تبریز و بعد از 2 سال انتقالی به دانشگاه رازی کرمانشاه- معدل 13.75
    2- فوق دانشگاه شریف- مهندسی مکانیک گرایش سیالات- معدل 16.23
    3- 2 تا مقاله کنفرانس معتبر خارجیSAE
    4- نمره زبان ندارم
    5-3 سال سابقه کار مرتبط به رشته
    6-recomendation هم 4-5 تایی میتونم بگیرم.
    شانس فاند چقده به نظر اساتید

دوست عزیز
    رزومه اکادمکیتون از جهت مقاله های معتبر در ژورنال های معتبر جا داره که بهبود پیدا کنه
    و این مورد هم توی اپلای هاتون توی کشوری مثل هلند مهمه
    چون اونجا دکترا شغل محسوب میشه و خب موردی که توانایی هاتون رو اثبات کنه شاید همون مقاله های ژورنالیتون باشه
    در کل رزومه خوبی دارید و به نظرم حتما امیدوار باشید. بسته به اینکه زیمنه کاری پروژه ها بهتون چقدر نزدیک باشه شانستون رو امتحان کنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شانس پذیرش من چقدر است برای دکتری اقتصاد، ارشد ریاضی کاربردی سراسری شهرستان (معدل لیسانس و فوق 14.5) آیلتس 7 ویک مقاله داخلی دارم.

به نظر من باید رزومه اکادمیکتون پر رنگ تر بشه
    باو یا بدون مقاله های ژورنالی معتبر شانستون بالا و پایین میشه
    ولی در هر حال اصلا نا امید نباشید
    و حتما برای پوزیشن هایی که بهتون نزدیکه اپلا ی کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    این رزومه منه:
    لیسانس مهندسی برق از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 13.6
    فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات (آی سی تی) با گرایش امنیت از علم و صنعت با معدل 17.1 بدون پایان نامه. هنوز دفاع نکردم و به امید خدا دوسه ماه دیگه دفاع می کنم
    6 سال سابقه کار مرتبط
    حداقل یه مقاله ژورنال بین المللی از پایان نامه ام در میاد
    استادم گفته دو تا ریکامندیشن بهت می کنم با گواهی ریسرچ ممبر در آزمایشگاه. البته ریکام های دیگه ای هم ممکنه بگیرم.
    مدرک زبان هنوز ندارم ولی دارم آماده می شم.
    در طول تحصیل در جمع دانشجویان برتر آموزشی تقدیر شدم.
    ممنون می شم اگه دوستان از وضعیت من برای پذیرش دکترا در هلند یه ارزیابی انجام بدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این رزومه منه:
    لیسانس مهندسی برق از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 13.6
    فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات (آی سی تی) با گرایش امنیت از علم و صنعت با معدل 17.1 بدون پایان نامه. هنوز دفاع نکردم و به امید خدا دوسه ماه دیگه دفاع می کنم
    6 سال سابقه کار مرتبط
    حداقل یه مقاله ژورنال بین المللی از پایان نامه ام در میاد
    استادم گفته دو تا ریکامندیشن بهت می کنم با گواهی ریسرچ ممبر در آزمایشگاه. البته ریکام های دیگه ای هم ممکنه بگیرم.
    مدرک زبان هنوز ندارم ولی دارم آماده می شم.
    در طول تحصیل در جمع دانشجویان برتر آموزشی تقدیر شدم.
    ممنون می شم اگه دوستان از وضعیت من برای پذیرش دکترا در هلند یه ارزیابی انجام بدن
    دوست عزیز
    شما هم مثل همه دوستان دیگه شانس دارید و کاملا امیدوار باشید
    شانس شما بسته به تعداد مقاله هایی که کار میکنید و به چاپ میرسن و بسته به شباهت زمینه ای که توش اکسپرت هستین با زمینه کاری اون پوزیشن یا Vacancy خاص بالا و پایین میشه
    سابقه کاریتون و افتخارتتون هم مثل بودن در جمع دانشجویان برتر هم نقطه مثبتی توی رزومه تونه
    به هرحال پذیرش توی هلند به خیلی چیزها وابسته ست یکیش همون رقیب هایی هستن که توی اون مقطع زمانی رزومه هاشون کنار رزومه شما بررسی میشه
    در کل کمی شانس هم لازمه
    پیشنهاد میکنم روی پایان نا مه تون بیشتر کار کنید و رزومه تون رو تا جایی که میتونید قوی تر کنید

موفق باشید

دانشگاه کارشناسی :پیام نور
    معدل کارشناسی : 14/60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد
    معدل کارشناسی ارشد :17.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی کامپیوتر(هوش مصنوعی)
    تعداد مقالات :2تا کنفرانس داخلی،2 تا ISI
    سابقه کار: 7ترم تدریس در دانشگاه علمی-کاربردی و غیرانتفاعی
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: سیدنی یا ملبورن
    آیا شانس پذیرش دارم؟
    من 30 سالم هست و یک ترم هست که ارشدم را تمام کردم. با این شرایط می تونم فاند بگیرم. قابل ذکر است که استاد راهنمای بنده خیلی معروف و به نام هستند.
    ممنون میشم بنده را راهنم
    سلام دوستان، میشه لطفا منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeideh2017 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :پیام نور
    معدل کارشناسی : 14/60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد
    معدل کارشناسی ارشد :17.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی کامپیوتر(هوش مصنوعی)
    تعداد مقالات :2تا کنفرانس داخلی،2 تا ISI
    سابقه کار: 7ترم تدریس در دانشگاه علمی-کاربردی و غیرانتفاعی
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: سیدنی یا ملبورن
    آیا شانس پذیرش دارم؟
    من 30 سالم هست و یک ترم هست که ارشدم را تمام کردم. با این شرایط می تونم فاند بگیرم. قابل ذکر است که استاد راهنمای بنده خیلی معروف و به نام هستند.
    ممنون میشم بنده را راهنم
    سلام دوستان، میشه لطفا منو راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    این فروم مربوط به هلنده و فکر کنم سیدنی و مبلورن رو اشتباه نوشته باشید
    به هر حال من پیشنهاد میکنم شانستون رو حتما برای وکنسی های هلند و در زمینه کاریتون امتحان کنید
    با توجه به زمینه کاریتون و اعتبار ژورنال هایی که مقاله هاتون توش چاپ شده شانستون تغییر میکنه
    ولی من جای شما باشم شانسمو حتما امتحان میکنم و به نتیجه هم امیدوار میمونم

موفق باشید

سلام
    لیسانس مهندسی آب دارم از دانشگاه منابع طبیعی گرگان با معدل 17: 15 (شاگرد سوم - بسیار اساتید سختگیری داشتیم)
    ارشد مهندسی معماری از دانشگاه آزاد گرگان : با معدل بدون پایان نامه 19: 17 با نمره پایان نامه 5/ 19
    دارای سه مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله ای اس ای
    دو تا طرح پژوهشی نیز انجام دادم در سطح استانی و ملی مرتبط با رشته معماری
    در زمینه نقاشی تجسمی دارای یک نمایشگاه موفق در تهران هستم و البته دومی نیز در راه است.
    و دارای پنج سال سابقه کار دولتی در یک اداره برند بعنوان کارشناس روابط عمومی و فرهنگی می باشم.
    میخام واس Art fine هلند در مقطع دکتری اقدام کنم، با یکی از اساتید بازشسته هلند در حدود 2 سال در ارتباط ایمیل هستم و بسیار امیدوار هست که بتونم پذیرش بگیرم و میخام بدونم نظر شما چیه.
    قادر به گرفتن مدرک زبان تا 6 ایلتس هستم
    و همچنین 28 سال دارم.
    شرایط من چجوری ارزیابی میشه. لطفا اگر کسی هم در هلند هست و در حال تحصیل اطلاعات بیشتری نیازمندم جهت اقدام و گرفتن اکسپت به من راهنمایی دهد. با تشکر

سلام - من گواهی همکاری پژوهشی با یک شرکت مشاور هم دارم که توی چهار طرح کشوری هم همکاری داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegasus_tale نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس مهندسی آب دارم از دانشگاه منابع طبیعی گرگان با معدل 17: 15 (شاگرد سوم - بسیار اساتید سختگیری داشتیم)
    ارشد مهندسی معماری از دانشگاه آزاد گرگان : با معدل بدون پایان نامه 19: 17 با نمره پایان نامه 5/ 19
    در زمینه نقاشی تجسمی دارای یک نمایشگاه موفق در تهران هستم و البته دومی نیز در راه است.
    و دارای پنج سال سابقه کار دولتی در یک اداره برند بعنوان کارشناس روابط عمومی و فرهنگی می باشم.
    میخام واس Art fine هلند در مقطع دکتری اقدام کنم، با یکی از اساتید بازشسته هلند در حدود 2 سال در ارتباط ایمیل هستم و بسیار امیدوار هست که بتونم پذیرش بگیرم و میخام بدونم نظر شما چیه.
    و همچنین 28 سال دارم.
    شرایط من چجوری ارزیابی میشه. لطفا اگر کسی هم در هلند هست و در حال تحصیل اطلاعات بیشتری نیازمندم جهت اقدام و گرفتن اکسپت به من راهنمایی دهد. با تشکر

ApplyAbroad Guru

سلام
    و همچنین 28 سال دارم.
    سلام - من گواهی همکاری پژوهشی با یک شرکت مشاور هم دارم که توی چهار طرح کشوری هم همکاری داشتم.

دوست عزیز،
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید،
    اول اینو بگم که در مورد رشته هنر و دکترا خوندنش اطلاعی ندارم.
    من کلی جواب شما رو به عنوان دکترای یه رشته مهندسی (حالا به تعبیری همون هنری که خودتون فرمودید) میدم،
    به نظرم رزومه خوبی دارید
    معدل هاتون که خوبه و سابقه کارهای خوبی هم دارید که این سابقه کارها میتونه به طور خاص در مورد رشته شما پر رنگ تر هم باشه و به رزومه تون وزن بیشتری بده. چون رشته شما توی همون پروژه ها و کارها نمود واقعی تری پیدا میکنه
    در مورد رزومه اکادمیکتون، رزومه خوبی دارید. البته من از اعتبار اون ژورنال ای اس ایتون بی اطلاعم و نمیدونم سه مقاله علمی پژوهشیتون به چه زبانی هست (اگه انگلیسی باشه خیلی بهتره و اگه فارسی باشه خیلی زیاد نمیشه روشون حسابی کرد) در هر حال رزومه اکادمیکتون جا داره که بهتر باشه. اگه میتونید و براتون ممکنه حتما سعی کنید کارهای اماده شده تون رو زودتر برای ژورنال های ای اس ای بفرستید که ایشالا اکسپت هم بگیرید. بازم میگم رزومه اکادمیکتون به طور خاص جا داره که بهتر باشه و هرچی که بهتر باشه شانستون مطمئنا بالاتر میره. البته اینم بگم رشته با رشته فرق داره. توی بعضی هز رشته ها داشتن یه دونه ای اس ای ممکنه هفت خان رستم رد کردن باشه. اگه در مورد رشته شما هم همینه که هیچی و خب باید گفت رزومه تون مناسبه
    در مورد دکترا و نحوه پذیرش: تا اونجایی که من میدونم به طور خاص برای رشته های مهندسی، شما باید توی سایت دانشگاه های مورد نظرتون (که برای هنر کم هم نیستن و هلند به نوعی مهد هنر اروپا حساب میشه) رو بگردید و پوزیشن های خالی یا همون Vacancy های رشته تون رو پیدا کنید. این پوزیشن ها تایتل پروژه و کار معلومه و بحث مالی هم معلومه (برای دکترا چیزی در حدود 2200 تا 2300 یورو در ماه البته 30% هم مالیات ازش کسر میشه). شما بر طبق علاقه و بک گراندتون برای اون پوزیشن ها اپلای میکنید. نحوه اپلای رو هم توی پیج همون پوزیشن مربوطه توضیح دادند. رزومه تون رو میفرستید و اپلای تون تکمیل میشه.
    شما و تعدادی دیگه از کاندیداها توی Short list استاد مربوطه میرید و باهاتون مصاحیه میکنن (معمولا اسکایپ و گاهی هم حضوری در خود هلند). بعد در صورت موفقیت پوزیشن به شما تعلق میگیره و دانشگاه مربوطه کارهای ویزاتون رو انجام میده.
    اینی که گفتم به طور خلاصه نحوه اپلای کردن برای "vacancy" های هلنده
    مثلا این پیج وکنسی های دانشگاه Twente

و این لیست وکنسی های دانشگاه دلف
    و.... به همین صورت باقی دانشگاه ها.
    بازم میگم ممکنه در مورد رشته شما (هنر) شرایط متفاوت باشه. بازم چک کنید و بپرسید ولی بعید میدونم چیزی جز این باشه
    در مورد زبان هم باید بگم نمره 6 نمره مناسبی نیست برای مقطع دکترا. شما باید حداقل تلاشتون رو برای 6.5 بذارید.
    هرچند توی وکنسی های هلند معمولا ازتون مدرک زبانی نمیخوان و همون مصاحبه توانایی زبانی شما رو نشون میده (مگه اینکه توی متن خود وکنسی مربوطه مینیممی برای زبان گفته شده باشه)
    ولی در کل شما برای اینکه باقی اپشن هاتون توی اپلای از بین نره
    مثل کانادا و استرالیا و خیلی جاهای دیگه اروپا بهتره روی نمره بالاتری سرمایه گذاری کنید
    نمره بالای زبان همیشه و همه جا خوبه و لول رزومه تون رو واقعا بهتر میکنه. چیزی که خیلی از دوستان ممکنه بهش بی توجه باشن

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)