صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf.s178 نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا مهندس کامپیوتر نرم افزار هم می تواند برای P.ENG اقدام کند؟ مرسی
    تا اونجایی که من میدونم. در آلبرتا مهندسی نرم افزار باید در فیلد electrical اقدام کنند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PECRAMGH نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان.من ریز نمرات لیسانس و مدرک لیسانس رو حدودا 8 سال پیش ترجمه کردم ،می تونم برای ارائه به APEG یا کالج از اونه استفاده کنم یا نه حتما باید تاریخش جدید باشه و همزمان به تاریخی باشه که دانشگاه مهر ومومش میکنه.اگر کسی در آیا زمینه تجربه ای داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.
    Hi
    All of my translation were for 4years before applying and they accepted them(Ontario
    Please note that a PEng who is going to sign your documents has all responsibility for translation.

Good luck

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanary93 نمایش پست ها
    راسیاتش من از تجربه استرالیا این حرف را میزنم
    اداره مهندسی استرالیا مدارک دانشگاه ازاد را معادل 3 سال حساب میکنه و اکثر بچه ها را با هر سابقه کار technologist engineer اسس میکنه و به جای 15 امتیاز مربوط 10 امتیاز میده
    کلا اونها بین لیسانس و فوق دیپلم مرحله ای دارن به این نام..بیشتر یک نوع مهندسی عملیست
    با این توضیحات میخواستم بفهمم ایا کانادا هم برای کار کردن همین تکنولوجیست میدونن وباید واحدهایی را برای لیسانس گذروند که احتمال میدم همین باشه...
    بیشتر دانشگاه ازاد را معادل 3 سال میدونن ولی مینویسه بچلر..به هر حال نمی دونم چیه اگر دوستان اطلاع پیدا کردند کمک بفرمایند
    نحوه ارزیابی wes در داخل خاک کانادا به درد هیچ چیز و تقریبا هیچ جایی نمیخوره
    من peng هستم از انتاریو و اونها هم کاری به wes ندارن و مدرک ایران خودشون همون معادل مدرک کانادا ارزیابی می کنند و روند گرفتن مدرک مهندسی هم اگر براتون جالبه تو استان انتاریو می تونم شرح بدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ANAHITA2013 نمایش پست ها
    نحوه ارزیابی wes در داخل خاک کانادا به درد هیچ چیز و تقریبا هیچ جایی نمیخوره
    من peng هستم از انتاریو و اونها هم کاری به wes ندارن و مدرک ایران خودشون همون معادل مدرک کانادا ارزیابی می کنند و روند گرفتن مدرک مهندسی هم اگر براتون جالبه تو استان انتاریو می تونم شرح بدم
    سلام.ببخشيد ميشه روند گرفتن مدرك مهندسي ( كه فكر مي كنم همون Peng هست ) رو يه مقدار توضيح بديد .
    آيا از داخل ايران هم ميشه براي اين مدرك اقدام كرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط far_nam نمایش پست ها
    سلام.ببخشيد ميشه روند گرفتن مدرك مهندسي ( كه فكر مي كنم همون Peng هست ) رو يه مقدار توضيح بديد .
    آيا از داخل ايران هم ميشه براي اين مدرك اقدام كرد ؟
    خیر نمیشه از داخل ایران گرفت.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

این Peng چقدر مهمه؟

هر کسی بخواد کارای مهندسی بکنه باید بگیره؟

حتی اگر مدرک رو از کانادا گرفته باشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    این Peng چقدر مهمه؟

هر کسی بخواد کارای مهندسی بکنه باید بگیره؟

حتی اگر مدرک رو از کانادا گرفته باشه؟!
    بدون داشتن peng به عنوان یک مهندس حرفه ای به حساب نمیاید. مانند نظام مهندسی خودمون میمونه در رشته عمران که اگر فرد نداشته باشه نمیتون نقشه امضا کنه. اینجا هم برای بیشتر رشته های مهندسی داره و باید فرد بعد ار مدتی داشته باشه تا بتونه در مراتب شغلی بالا کار کنه. یک فرد لیسانس که این مدرک رو داره از فرد فوق لیسانس که اون رو نداره به مراتب بالا تر هست. ربطی هم به محل تحصیل نداره. اما کسایی که اینجا تحصیل کردند راحتتر می تونند اون رو بگیرند

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بدون داشتن peng به عنوان یک مهندس حرفه ای به حساب نمیاید. مانند نظام مهندسی خودمون میمونه در رشته عمران که اگر فرد نداشته باشه نمیتون نقشه امضا کنه. اینجا هم برای بیشتر رشته های مهندسی داره و باید فرد بعد ار مدتی داشته باشه تا بتونه در مراتب شغلی بالا کار کنه. یک فرد لیسانس که این مدرک رو داره از فرد فوق لیسانس که اون رو نداره به مراتب بالا تر هست. ربطی هم به محل تحصیل نداره. اما کسایی که اینجا تحصیل کردند راحتتر می تونند اون رو بگیرند
    سلام

برای چه رشته های مهندسی این مدرک مهم هست؟
    مثلا توی ایران مدرک نظام مهندسی رو معمولا رشته های عمران یا معماری میگیرن و برای رشته ای مثل مهندسی کامپیوتر اهمیتی نداره.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اینکه بدون اون نمیشه نقشه امضا کرد درسته
    ولی اصلا اینطوری نیست که میگید مرتبه شغلی و این حرفا
    من شرکت hatch کار میکردم بودن کسایی که senior engبودن و peng نداشتن و بر عکس کسی مثل من با تجربه کم peng داشتم
    داشتن این مدرک برای کار تو شرکت های مهندسی اینجا اجباری نیست ولی تو مبلغ حقوق تاثیر داره
    میتونید از چند تا استان هم این مدرک بگیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    سلام

برای چه رشته های مهندسی این مدرک مهم هست؟
    مثلا توی ایران مدرک نظام مهندسی رو معمولا رشته های عمران یا معماری میگیرن و برای رشته ای مثل مهندسی کامپیوتر اهمیتی نداره.
    http://peo.on.ca
    البته این مال انتاریو هست
    میتونید لیست شغل ها را اینجا ببینید
    البته معمارها و شهرسازها نمیتونن عضو بشن باید برن انجمن خودشونو پیدا کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)