صفحه 15 از 31 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    با تشکر از ta9740 برای شرح مصاحبه ،
    دوستان عزیز کسی اخیراً مصاحبه برای رشته برق (Peng) رفته ؟ من هفته بعد مصاحبه دارم و می خواستم یکسری اطلاعات و گفتگو های رد و بدل شده رو به عنوان نمونه بررسی کنم . ممنون می شم اگر کسی هست یا کسی رو می شناسید معرفی کنید.
    با سلام
    من رشته ام برق نيست ولي به شکل کلي :
    1- مطمئن باش که تو اين مرحله موفق ميشي
    2-به سوالات با دقت گوش کن. سعي کن دفعه اول منظورشون رو بفهمي و اگه متوجه نشدي ازشون بخواه توضيح بيشتر بدن
    3- با اعتماد به نفس صحبت کن و توضيح اضافه نده

با آرزوي موفقيت

Member amir.alizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابري

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadobita نمایش پست ها

سلام
    دوستان لطفا میشه بفرمایید برای معادل سازی مدارک حتما باید توسط دانشگاه مهر و موم شده فرستاده شود؟ و اینکه الان دیگه ترجمه نمی خوان باید کپی برابر اصل رو گذاشت تو پاکت؟
    ممنون از همه
    [/QUOTE]

سلام
    من توی آلبرتا/ادمونتون هستم و الان در پروسه دریافت P.eng
    طبق آخرین ایمیلی که دیروز ازشون دریافت کردم:
    Your transcripts must be sent to APEGA from your academic institutions in sealed, university envelopes. APEGA does not accept copies of transcripts from applicants (unless still in sealed envelope from university) as we need to ensure that the documents are official and unaltered. In addition to your transcript, a copy of your degree certificates is needed. Scanned copies of these may be sent to me by email in addition to the transcripts that should come directly from your institutions
    بنابر این جواب شما اینه که بله باید حتما مهر و موم شده دانشگاه بهشون تحویل داد.
    در مورد ترجمه هم قبلا بهم گفته بود و تو سایتشون زده که خودشون ترجمه رو انجام می دن و هزینه ش هم اگر اشتباه نکنم 300 یا 350 دلاره.
    ارسال مدارک: 2010/08/31. فایل نامبر کبک: 2010/10/13. تاریخ مصاحبه: 2012/07/13. فایل نامبر فدرال: 2012/08/29. نامه آپدیت پاریس: 2013/04/25. مدیکال: 2014/01/11. پاس ریکوئست: 2014/03/18. لندینگ مونترال 13/06/2015

Junior Member

سلام دوستان کسی میداند که برای رشته کنترل و ابزار دقیق بایئ کدام شاخه اصلی را برای Peng در مرحله شرایط عویت انتخاب کرد و آیا اصلا برای رشته کنترل و ابزار دقیق مهندس حرفه دارند یا نه؟ در ضمن من رشته خودم تو دانشگاه برق و گرایش الکترونیک بوده است
    ممنون

سلام دوستان
    سیلابس دروس باید ترجمه بشه؟ خیلیییییییییییی گرون میشه که؟
    رسید مدارک 1 مارچ2012
    دریافت ایمیل مدیکال 29 می 2014
    پاس ریکوئست 1 نوامبر 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behijan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سیلابس دروس باید ترجمه بشه؟ خیلیییییییییییی گرون میشه که؟
    اين كار را خودتون بايد بر اساس درسي كه گذرانديد انجام بديد. ميتونيد تو سيلابس درسي دانشگاههاي مختلف نگاه كنيد و چيزي شبيه اونها بنريسيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اين كار را خودتون بايد بر اساس درسي كه گذرانديد انجام بديد. ميتونيد تو سيلابس درسي دانشگاههاي مختلف نگاه كنيد و چيزي شبيه اونها بنريسيد.
    ممنون از وقتی که گذاشتید
    من دقیقا متوجه نشدم. تا اونجایی که شنیدم باید سیلابس دروس رو از سایت وزارت علوم یا دانشگاه ازاد پرینت بگیریم بعد ببریم وزارت علوم یا سازمان مرکزی مهر کنیم و بعد از ترجمه دوباره ببریم واحد بین الملل و تو پا کت دانشگاه. ...
    ولی از گفته شما اینجور برداشت می کنم که خودمون ترجمه کنیم درسته؟
    رسید مدارک 1 مارچ2012

ApplyAbroad Hero

ممنون از وقتی که گذاشتید
    من دقیقا متوجه نشدم. تا اونجایی که شنیدم باید سیلابس دروس رو از سایت وزارت علوم یا دانشگاه ازاد پرینت بگیریم بعد ببریم وزارت علوم یا سازمان مرکزی مهر کنیم و بعد از ترجمه دوباره ببریم واحد بین الملل و تو پا کت دانشگاه. ...
    من ريز نمرات و ترجمه مدارك را فقط از ايران داشتم و بر اساس درس هايي كه گذرانده بودم سيلابس را نوشتم ، البته كار زمان بري بود.

ممنون از وقتی که گذاشتید
    با سلام
    ببخشيد که من وارد بحث شما شدم
    من تجربه خودم رو در مورد آنتاريو خدمتتون عرض ميکنم
    مدارک و ريز نمرات بايد ترجمه بشه. حالا يا تو کانادا ترجمه کنيد و يا اگر ترجمه ايران رو داريد بايد يک مهندس PEng هر دو نسخه فارسي و انگليسي رو تاييد کنه.
    در مورد Course description شما بايد توضيحي در مورد انچه در اون درس خاص تو دانشگاه پاس کرديد ارائه بديد که بايد خودتون به انگليسي تهيه کنيد (پس نيازي به ترجمه نداره ) و در ضمن تاييد يک مهندس PEng رو هم نياز نداره.
    در ضمن اين Course description رو ميتونيد از سايت دانشگاه ها پيدا کنيد.

با آرزوي موفقيت

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

ممنون از وقتی که گذاشتید
    رشتتون چیه؟ در همین انجمن یک تاپیک برای شرح دروس برای اغلب رشته ها وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    رشتتون چیه؟ در همین انجمن یک تاپیک برای شرح دروس برای اغلب رشته ها وجود داره
    لیسانس فیزیک و ارشد ژئوفیزیک. میشه ادرس انجمن رو برام بذارید.
    رسید مدارک 1 مارچ2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)