صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

سلام دوستان
    با تشکر از مدیریت این page . من مهندس برق و الکترونیک از دانشگاه ازاد بوشهر هستم و الان هم مدت 9 ماه که در ساسکاتون در رشته مهندسی ابزاردقیق مشغول کارم . برای گرفتن PENGمیخواستم از دوستان عزیزی که تجربه مشابه دارند منو راهنمایی کنن که به چه طریق میشه اقدام کرد و راحت تر این کار رو انجام داد .
    با سپاس

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh68 نمایش پست ها
    سلام میشه اون فرم را برای من هم بفرستید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1755406
    ویرایش توسط farhangat : June 23rd, 2015 در ساعت 07:30 AM

Junior Member

سلام...من مکانیک هستم...PPE رو پاس کردم میخوام experience record بنویسم...کسی نمونه ای چیزی داره؟ ممنون میشم برام بفرستین
    ویرایش توسط farhangat : June 23rd, 2015 در ساعت 07:34 AM دلیل: قرار دادن ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mn5076 نمایش پست ها
    سلام...من مکانیک هستم...PPE رو پاس کردم میخوام experience record بنویسم...کسی نمونه ای چیزی داره؟ ممنون میشم برام بفرستین
    با سلام خدمت mn5076
    من هم تقريباً يک ماه پيش امتحان PPE داشتم (تو آنتاريو ) .ميتونم بپرسم چند مدت پس از امتحان نتيجه رو اعلام کردند؟
    رشته من ساختمان است و در مورد Experienced record نميتونم کمکتون کنم.

موفق باشيد
    ویرایش توسط farhangat : June 23rd, 2015 در ساعت 07:41 AM

درود.
    1- برای امتحان NPPE من از اینجا سوال خریدم و امتحان رو هم پس کردم خوشبختانه. فکر میکنم اگر پس نکنید پولتون رو پس میده(صنعت ادبی جناس تام در کلمه پس )
    http://www.practiceppeexams.ca/nppe-practice-exams.html

2- از دوستان کسی هست که امتحان FE جنرال(other disciplines) داده باشه که از تجربیاتش استفاده کنیم؟

سپاس

در مورد مدارک دانشگاه هم من کپی ترجمه ریز نمرات رو دادم دانشگاه توی پاکت مهر و موم کردم و خودم از اینجا فرستادم و قبول کردن. البته قبلش هم پرسیده بودم، دقت کنین اصل ریز نمرات رو نیاز نیست بفرستین، اگر حتی کپی فارسی ریز نمرات رو دانشگاه توی پاکت مهروموم کنه و خودتون بفرستین فبول میکنن(البته پول ترجمه ش رو میگیرن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    در مورد مدارک دانشگاه هم من کپی ترجمه ریز نمرات رو دادم دانشگاه توی پاکت مهر و موم کردم و خودم از اینجا فرستادم و قبول کردن. البته قبلش هم پرسیده بودم، دقت کنین اصل ریز نمرات رو نیاز نیست بفرستین، اگر حتی کپی فارسی ریز نمرات رو دانشگاه توی پاکت مهروموم کنه و خودتون بفرستین فبول میکنن(البته پول ترجمه ش رو میگیرن)
    سلام
    ممنون برای اطلاعاتتون..ببخشید همسر من علمی کاربردی هست و مدارکش را ترجمه شده مهر شده و تایید شده داخل پاکت مهروموم دانشگاه علمی کاربردی داریم..می خواستم از ایران اقدام کنم .من 4 آگوست وارد کانادا میشم..می تونم نمرات را اایران راسال کنم ؟؟؟ و در مورد سابقه کار میشه کمک کنید..باید سابقه کار از شرکت بگیریم مثل همونی که برای پروسه مهاجرت فرستادیم و وظایف شغلی باید داخل آن مطابق با NOC درج بشه..ممنون میشم کمکم کنید چون گیجم ئنمی دونم چه جور سابقه کاری باید بفرستیم ؟؟/آیا حکم استخدامی و .. هم لازمه ؟؟؟
    سوال بعدی اینکه آیا ایمیل REFERENCE که می دهیم حتما باید پسوند ایمیل با اسم شرکتی که در سابقه کارمون اوردیم باشه ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Junior Member

دوستان کسی خبر داره که ترجمه گواهی تحصیل و ریز نمرات که میخوایم بدیم دانشگاه واسه مهر و موم کردن برای اپگا باید به تایید امور خارجه رسیده باشه یا همون تایید دادگستری کافیه؟

درود. دوستان در پیام خصوصی راجع به FE پرسیدن.
    1- FE یک امتحان جامع(شامل چند درس) هست برای هر گروه و نه چند امتحان
    2- مرجع امتحان اینجاست که تمام اطلاعات رو می توانید در مورد تمام گروه ها بدست بیارید . http://ncees.org/exams/fe-exam/
    3- برای غیر از 6 رشته اصلی، یک امتحان FE جنرال هم هست که سایر رشته ها میتونن امتحان بدن
    4- براساس ارزیابی، من رو مخیر کردن که یا امتحان FE بدم و یا 3 امتحان تکنیکال که توسط خود اپگا برگزار میشه
    5- همه دوستان و بطور خاص اونایی که سابقه و تحصیلاتشون کمی با هم متفاوت هست، در زمان اپلای کردن بسیار دقت کنید که در چه دیسیپلینی اپلای میکنید، مثلا کسی که معدن خونده ولی سابقه ژئوتکنیک داره بهتره بجای Mining and Mineral Processing در دیسیپلین Geological Engineering اپلای کنه(دقت کنید این P.Eng هست و با زمین شناس حرفه ای P.Geo فرق داره). قبل از اپلای کردن به دقت رشته ها و زیر رشته ها رو تو سایت اپگا چک کنید. البته طراحی سایتش خیلی مزخرفه
    6- امتحانش سخته

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی در تورنتو شخص P.Eng ایرانی سراغ داره که ترجمه مدارک منو تایید کنه؟
    واقعا ممنون میشم از کمکتون.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)