صفحه 18 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

سلام دوستان
    من می خوام برای PEng آلبرتا اقدام کنم و فایل هاش رو خوندم..گفته دکمه اپلای آنلاین رو بزنید ...ولی چرا تو سایتش نیست ؟؟؟از کجا باید اپلای کنم...میشه کمک کنید..ممنونم
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس ژئوتكنيك-دانشگاه تهران

سلام دوستان
    کسی از دوستان نامه انگلیسی برای نشان دادن سطح زبان به اپگاه داره؟
    ممنون میشم اگه کسی داره نمونه ان را به من بده.
    فرستادن مدارک به سیدنی : 24 فوریه 2010 -

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    سوالی داشتم در مورد p.Eng: من ویزای open work permit گرفتم و برای دسامبر2015 وارد آلبرتا میشم. میخواستم ببینم قبل از ورود به کانادا میتونم برای(P.Eng (APEGA اقدام کنم؟ مدارک هامو بفرستم و پروندمو تکمیل کنم؟ و اینکه برای ارایه سابقه کاری چه مدارکی باید با خودم ببرم؟
    reference هایی که باید بدم برای سابقه کاری میتونن از ایران باشند یا حتما می بایست از کانادا باشند و خودشون هم P.Eng باشن؟
    لفطا راهنمایی بفرمایین. خیلی ممنون

Junior Member mahdina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران-آب

سلام
    من ويزاي اقامت گرفتم و سه ماه بعد تصميم دارم از ايران برم كانادا
    بنا ب دلايلي من قبلا براي قبت نام نظام مهندسي ساسكاچوان اقدام كرده ام ك در حال حاضر پرونده م اين پراسس هست و ميخام تو ساسكاچوان مراحلش تموم بشه

در خصوص انتقال پرونده ها بين استان هاي مختلف ايا بازهم نياز ب بررسي مجدد داره؟ چون احتمالا استان ديگه اي رو بواي اقامت انتختب كنم
    پاسخ های بنده حاصل تجربیات و مطالعات شخصی بنده است. تاییدی بر درست بودن صد در صدی آن وجود ندارد، از این رو خواهش می کنم به عنوان مشورت به آن توجه شود نه گفته صد در صد صادق.

نقل قول نوشته اصلی توسط SA1980 نمایش پست ها
    دوستان کسی خبر داره که ترجمه گواهی تحصیل و ریز نمرات که میخوایم بدیم دانشگاه واسه مهر و موم کردن برای اپگا باید به تایید امور خارجه رسیده باشه یا همون تایید دادگستری کافیه؟
    من برای البرتا اقدام کردم هیچ مهری هم نزدم فقط مهر دارالترجمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ben_pordad نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفاً اطلاعات اشتباه به اشتراک نگذارید (قصد ناراحت کردن کسی رو ندارم)
    اما لطفاً دوستانی که سوال می پرسند صفحات قبلی رو مطالعه کنند و جواب خیلی از سوال هاشون رو میگیرند .
    من به عنوان کسی که تازه اقدام کردم به صورت کامل در پست #54 توضیح دادم و اگر اطلاعات بیشتر خواستند در خدمت هستم .عنوان EIT رو همه میگیرند حتی اگر سابقه کار 5 سال هم نباشد. اما باید 4 تا درس امتحان مربوط به رشته خودش از میان دروسی که اونها بهش پیشنهاد دادند انتخاب کنه و تا 2 سال وقت داره که امتحان بده . البته در دانشگاه Ryerson یک دوره یکساله هست که اگر اون رو انتخاب کنید و بگذرونید میتونید بدون امتحان اون 4 درس این مرحله رو بگذرونید و برای امتحان Peng اصلی آماده بشید .
    من Course Description دروس برق رو دارم اگر کسی لازم داشت بهم پیغام خصوصی بده که براش بفرستم
    اگر ممکنه یک نمونه از جهت الگو و راهنمایی میخواستم
    experience record
    ممنون
    mma.pj50@yahoo.com

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdina نمایش پست ها
    سلام
    من ويزاي اقامت گرفتم و سه ماه بعد تصميم دارم از ايران برم كانادا
    بنا ب دلايلي من قبلا براي قبت نام نظام مهندسي ساسكاچوان اقدام كرده ام ك در حال حاضر پرونده م اين پراسس هست و ميخام تو ساسكاچوان مراحلش تموم بشه

در خصوص انتقال پرونده ها بين استان هاي مختلف ايا بازهم نياز ب بررسي مجدد داره؟ چون احتمالا استان ديگه اي رو بواي اقامت انتختب كنم
    شما توی هر ایالتی که مدرک P.eng میگیرید درصورتی که بخواید در ایلات دیگری کار کنید باید مدرکتون رو به سازمان مربوطه ببرید و پس از روال اداری واستون انتقالش بدن

Banned

دوستان یه سوال دارم
    کسی که الان بره کانادا واسه ادامه تحصیل در مقطع فوق و در ادامه اش دکتری آیا میتونه توی این مدت واسه P.eng هم اقدام کنه؟ باید مدت زمانی از حضور در کانادا بگذره یا اینکه با شروع کلاسها میشه رفت دنبال کارای P.eng

Junior Member

دوستان سلام
    من دنبال course description مهندسی عمران آب هستم.ممنون میشم اگه کسی از دوستان که اطلاعاتی در این زمینه داره منو راهنمایی کنه

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza53 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دنبال course description مهندسی عمران آب هستم.ممنون میشم اگه کسی از دوستان که اطلاعاتی در این زمینه داره منو راهنمایی کنه
    میتونید از این فایل کمک بگیرید فقط درسهای عمومی رو نداره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)