صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

Banned

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

سلام
    بچه ها میگم در حین تحصیل در کانادا میشه واسه P.eng اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasegava نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها میگم در حین تحصیل در کانادا میشه واسه P.eng اقدام کرد؟
    در انتاریو میدونم میشه . باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید و زمانی که فوق لیسانس ارائه کنید بهتون دوازده ماه کردیت سابقه کار میدن . یعنی به جای چهل و هشت ماه ,سی وشش ماه سابقه کار در کانادا برای گرفتن لایسنس کفایت میکنه

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان

من به تازگی برای PEO اقدام کردم و در حال حاضر EIT شدم. برام نامه ای اومد در ابتدا که خوب انتظارش هم میرفت. برام ۳ تا امتحان گذاشتن و گفتن که برای لغو شدنش برات امکان مصاحبه فراهم کردیم. امروز نامه دوم رسید از کمیته سوابق که شما باید یک نامه در فرمت ضمیمه به عنوان تجربیات مهندسی در مورد ۲ پروژه ای انجام دادی به ما بفرستی تا واجد شرایط مصاحبه بشی و ما صدات کنیم برای مصاحبه. وگرنه باید همون امتحانا یا کورس جایگزین رو بگذرونی. دوستان کسی در مورد نحوه نوشتن این نامه می تونه کمکی کنه ؟

ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    سلام دوستانمن به تازگی برای PEO اقدام کردم و در حال حاضر EIT شدم. برام نامه ای اومد در ابتدا که خوب انتظارش هم میرفت. برام ۳ تا امتحان گذاشتن و گفتن که برای لغو شدنش برات امکان مصاحبه فراهم کردیم. امروز نامه دوم رسید از کمیته سوابق که شما باید یک نامه در فرمت ضمیمه به عنوان تجربیات مهندسی در مورد ۲ پروژه ای انجام دادی به ما بفرستی تا واجد شرایط مصاحبه بشی و ما صدات کنیم برای مصاحبه. وگرنه باید همون امتحانا یا کورس جایگزین رو بگذرونی. دوستان کسی در مورد نحوه نوشتن این نامه می تونه کمکی کنه ؟ ممنون
    شما نمونه نامه نياز داريد؟ چون بايد در مورد دو پروژه اي كه خودتان در آن فعاليت داشتيد بنويسيد.اگه نمونه نامه كمكي ميكند،شايد بتونم كمك كنم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی در تورنتو شخص P.Eng ایرانی سراغ داره که ترجمه مدارک منو تایید کنه؟
    واقعا ممنون میشم از کمکتون.

نمیدونم الان به دردتون میخوره یا خیر. انجمن مهندسان و معماران ایرانی کانادا می تونه به شما کمک کنه. بهشون ایمیل بزنید و بگید درخواستتون رو. یکی از اعضا با شما تماس میگیره و راهنماییتون میکنه. هزینه ای هم از شما اخذ نمیکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    شما نمونه نامه نياز داريد؟ چون بايد در مورد دو پروژه اي كه خودتان در آن فعاليت داشتيد بنويسيد.اگه نمونه نامه كمكي ميكند،شايد بتونم كمك كنم.
    سلام
    خیلی ممنون میشم اگر درباره اون فرم سابقه کار یا پروژه بتونید یک نمونه معرفی کنید که در حد یک رفرنس یا آشنایی با فرم کلی بتونیم ازش استفاده کنیم.
    FN: Sep 2010 --- CSQ: Aug 2013 --- FFN: Dec 2013 --- Medical: Apr 2014 --- PR: May 2014

Member sharrareh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق الکترونیک

سلام دوستان من فوق الکترونیک دارم و برای اول دمسامبر نوبت مصاحبه دارم، لطفا اگر تجربه خاصی و یا کامنتی که بتونه بهم کمک کنه دارید ، بهم بگید چون خیلی مضطرب هستم، هیچ سابقه ار کانادایی هم ندارم ...
    شروع پروسه در دمشق: 17 دسامبر 2007
    ارسال مدارک استانی (اونتاریو) :3 می 2012 دریافت فایل نامبرا استانی: 14 فوریه 2013 تاریخ این پراسس:9 آوریل 2013
    دریافت مدیکال:2 ؤانویه 2014
    دریافت نامه کار : 4 دسامبر 2012 دریافت مدیکال : 12 جون 2013 پاس رکوئست: 27 سپتامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به تازگی برای PEO اقدام کردم و در حال حاضر EIT شدم. برام نامه ای اومد در ابتدا که خوب انتظارش هم میرفت. برام ۳ تا امتحان گذاشتن و گفتن که برای لغو شدنش برات امکان مصاحبه فراهم کردیم. امروز نامه دوم رسید از کمیته سوابق که شما باید یک نامه در فرمت ضمیمه به عنوان تجربیات مهندسی در مورد ۲ پروژه ای انجام دادی به ما بفرستی تا واجد شرایط مصاحبه بشی و ما صدات کنیم برای مصاحبه. وگرنه باید همون امتحانا یا کورس جایگزین رو بگذرونی. دوستان کسی در مورد نحوه نوشتن این نامه می تونه کمکی کنه ؟

ممنون
    با سلام
    نوشتن اين نامه به نظر من بسيار مهمه و بايد دقت لازم رو انجام بديد تا اونا اطمينان پيدا کنند که شما کار مهندسي انجام ميداديد ( کار مهندسي به نظرشون طراحي صرف و يا استفاده از دانش مهندسي در کار سايت است)
    من مدرکي رو که براي خودم ارسال کردم براتون ميفرستم البته رشته مون ممکنه فرق کنه
    در مورد فرمت نامه اي که براتون ارسال کردند اطلاعي ندارم چون همچين نامه اي دريافت نکردم

اميدوارم مشمول مصاحبه بشيد
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط hooomam نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون میشم اگر درباره اون فرم سابقه کار یا پروژه بتونید یک نمونه معرفی کنید که در حد یک رفرنس یا آشنایی با فرم کلی بتونیم ازش استفاده کنیم.
    با سلام
    قوانين هر استان ممکنه متفاوت باشه
    آيا شما نامه اي از PEO دريافت کرديد يا در ابتدا ميخوايد به پيوست شما مدارک ارسال کنيد؟

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط sharrareh نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق الکترونیک دارم و برای اول دمسامبر نوبت مصاحبه دارم، لطفا اگر تجربه خاصی و یا کامنتی که بتونه بهم کمک کنه دارید ، بهم بگید چون خیلی مضطرب هستم، هیچ سابقه ار کانادایی هم ندارم ...

با سلام
    اگه سابقه کانادايي داشتيد خيلي بهتربود ولي اين موضوع در اين مرحله يک "بايد" نيست
    دوستاني که الکترونيک هستند شايد بهتر بتوونن کمکتون کنند
    به پست #52 يه نگاهي بندازيد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1772477

موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)