صفحه 20 از 31 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    با سلام
    قوانين هر استان ممکنه متفاوت باشه
    آيا شما نامه اي از PEO دريافت کرديد يا در ابتدا ميخوايد به پيوست شما مدارک ارسال کنيد؟

موفق باشيد
    سلام
    من هنوز فرمهای اولیه رو نفرستادم و برای ارسال اولین سری از مدارکم میخواستم بدونم چطور اون فرم یا سابقه کار مورد نظر اونها رو باید پر کرد و فرستاد. چون بجز یک نمونه رزومه عادی (البته با ویرایش و سبک کانادایی) هیچ توضیح و سابقه خاصی در اون رزومه نیست . این نمونه رو برای این میخواستم که بدونم باید چه تغییراتی توی رزومه اصلی بدم تا مورد قبول PEO باشه.(در اونتاریو و برای رشته عمران)
    متشکرم
    FN: Sep 2010 --- CSQ: Aug 2013 --- FFN: Dec 2013 --- Medical: Apr 2014 --- PR: May 2014

Member sharrareh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق الکترونیک

تا اونجا که می تونید با جزییات فراوان رزومه و فرمها رو پر کنید ، حسابی روش وقت بزارید مثلا اگر 10 سال سابقه کار دارید حداقل 6 صفحه رزومه تهیه کنید .. سختگیری برای رشته عمران به مراتب از بقیه رشته ها بیشتره ... و این مدرک برای این رشته حیاتیه پس هر چقدر که می تونید به تفصیل بپردازید .. اینجا تنها جایی هست که اگر خلاصه گویی کنید ممکنه ضرر کنید
    شروع پروسه در دمشق: 17 دسامبر 2007
    ارسال مدارک استانی (اونتاریو) :3 می 2012 دریافت فایل نامبرا استانی: 14 فوریه 2013 تاریخ این پراسس:9 آوریل 2013
    دریافت مدیکال:2 ؤانویه 2014
    دریافت نامه کار : 4 دسامبر 2012 دریافت مدیکال : 12 جون 2013 پاس رکوئست: 27 سپتامبر 2013

دروووود
    اینطوری که متوجه شدم بعد از بررسی مدارک تحصیلی ممکنه به ازمون معرفی بشیم.در چه حالت های به ازمون معرفی میکنند؟(ممکنه بخاطر نمره اون درس باشه؟)ایا تمام موارد 9 درسی که عنوان شده در سایت ممکنه معرفی بشیم یا بعضی هاش بر حسب نیاز؟
    و سوال دومم اینه که من در سایت دیدم نوشته بود خارج از کانادا هم باشیم میتونیم مراحل رو شروع کنیم برای peo . اما کسی میدونه در این صورت باز هم مشمول رایگان شدن ثبت نام میشیم یا نه؟
    ممنون

سلام دوستان من مهندسی کامپیوتر دارم و برای peng ثبت نام کردم و فعلا یک شماره فایل گرفتم ولی هنوز مدارکم رو تحویل ندادم ترجمه های مدرک و ریز نمراتم از ایران هست می خواستم ببینم کسی رو می شناسید که عضو انجمن مهندسان باشه البته در رشته من و بتونه زیر ترجمه های من رو امضا کنه؟ ممنون می شم اگه کسی بتونه کمکم کنه
    رشته:کامپیوتر - نرم افزار (6 امتیازی)، رشته همسر: صفر امتیازی، فایل نامبر:20 دسامبر 2010، مصاحبه اول :کنسل، مصاحبه دوم: 8 می 2013، نتیجه مصاحبه: قبول،فایل نامبر فدرال:17 مارس 2014، مدیکال:30 اپریل 2014، این پراسس:27 جون 2014، نامه پاس ریکوئست:20 ژانویه 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط golpari نمایش پست ها
    سلام دوستان من مهندسی کامپیوتر دارم و برای peng ثبت نام کردم و فعلا یک شماره فایل گرفتم ولی هنوز مدارکم رو تحویل ندادم ترجمه های مدرک و ریز نمراتم از ایران هست می خواستم ببینم کسی رو می شناسید که عضو انجمن مهندسان باشه البته در رشته من و بتونه زیر ترجمه های من رو امضا کنه؟ ممنون می شم اگه کسی بتونه کمکم کنه
    مگر اینکار لازمه؟

Junior Member

سلام دوستان
    آیا امکان ثبت نام برای peng بیرون از خاک کانادا و قبل از لند کردن هم امکان پذیره چون من چند جا تو سایتشون خوندم که نوشته بود خارج از کانادا هم میشه برای peng اقدام کرد.
    Prospective immigrants can begin the Ontario P.Eng.licensing process from outside Canada, before they finalize their immigration plans, and continue the process when they arrive in the province
    ولی توی فرم هاشون برای ثبت نام مدارک مربوط به لند کردن تو کانادا رو میخواد؟
    Canadian Citizenship Card, Permanent Resident Cardو...
    حالا چطور بدون داشتن این مدارک میشه از خارج کانادا ثبت نام کرد؟
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من برای Peng کلگری اقدام کردم و مدارکم را فرستادم و بعد از اینکه بررسی شد اعلام کردند که باید امتحان بدم. لطفا اگر امکان داره راهنمایی کنید که امتحان به چه صورت هست؟ سخته ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen323 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای Peng کلگری اقدام کردم و مدارکم را فرستادم و بعد از اینکه بررسی شد اعلام کردند که باید امتحان بدم. لطفا اگر امکان داره راهنمایی کنید که امتحان به چه صورت هست؟ سخته ؟ ممنون
    میشه رشته تحصیلی و سوابق کاریتون رو بگید؟

Junior Member

سلام . رشته تحصیلیم مهندسی نفت هست. چطور اطلاعاتی دارید که آزمون به چه شکل هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    از من امتحان FE خواستن . من کلگری اقدام کردم با رشته مهندسی نفت. ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)