صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان۰ موقع پر کردن فرم آنلاین برای ثبت نام PEO انتاریو یه بخشی سوال میپرسه که آیا تا کنون در هیچ سازمان حرفه ای مهندسی در هر کشوری عضو هستین? من پروانه نظارت و اجرا در نظام تهران دارم۰ اعلام کنم? بعدن دردسر نشه که چرا پروانه طراحی ندارم? نگن تو که تو ایران پروانه طراحی نداشتی و پروانه نظارت و اجرا داری چطور تو انتاریو برای طراحی میخوای اقدام کنی? این سوال ایجاد نمیشه? بنظر شما اصلن پروانت نظارت و اجرای تهران رو اعلام نکنم بهتر نیست?
    سلام

اون رو لازم نیست اعلام کنین. من پرسیدم گفتن منظورشون بیشتر استان های دیگه و یا آمریکا هست

Junior Member

سلام دوستان،
    من به تازگی وارد کانادا شدم و در شهری نزدیک اوتاوا ساکن هستم. میخواستم برای P.Eng اقدام کنم. ریز نمرات و مدرک تحصیلی رو ترجمه رسمی کرده و با خودم آوردم. حالا نیاز به یه مهندس P.Eng دارم که ترجمه های منو امضا کنه. کسی میتونه منو کمک کنه؟ متاسفانه شهری که هستم اصلا فارسی زبان نداره؟ اما به اوتاوا نزدیک هستم، آیا کسی رو میشناسید که بهم کمک کنه؟ بشدت نیاز دارم.
    ممنون میشم اگه منو کمک کنید

دوستان سلام. کسی برای درس روش اجزا محدود Course Description داره؟ مربوط به دوره ارشد عمران . هر چه در وبسایت دانشگاهها پیدا کردم با سرفصلهای آموزشی ما همخونی نداره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanparsa نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به تازگی وارد کانادا شدم و در شهری نزدیک اوتاوا ساکن هستم. میخواستم برای P.Eng اقدام کنم. ریز نمرات و مدرک تحصیلی رو ترجمه رسمی کرده و با خودم آوردم. حالا نیاز به یه مهندس P.Eng دارم که ترجمه های منو امضا کنه. کسی میتونه منو کمک کنه؟ متاسفانه شهری که هستم اصلا فارسی زبان نداره؟ اما به اوتاوا نزدیک هستم، آیا کسی رو میشناسید که بهم کمک کنه؟ بشدت نیاز دارم.
    ممنون میشم اگه منو کمک کنید
    معمولا بیشتر ایرانی های شهر های مختلف گروههای ف.ی.س ....... دارن .اونجا بپرسید امیدوارم یک نفر را پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    دوستان سلام. کسی برای درس روش اجزا محدود Course Description داره؟ مربوط به دوره ارشد عمران . هر چه در وبسایت دانشگاهها پیدا کردم با سرفصلهای آموزشی ما همخونی نداره؟
    Hi
    Have a look at this
    Theory of Plates and Shells (2 credits, Major)
    Duration of course=17 weeks

Introduction, Elements of Plates Bending Theory, Circular Plates, Rectangular Plates, Plates of Various Geometrical
    Forms, Plate Bending by Numerical Methods: Energy Methods, Finite Differences, Finite Elements, Finite Strips,
    Stability of Plates. Introduction to the Use of Finite Elements: Physical Problems and Mathematical
    Models, Formulation: Mathematical Fundamentals, Weighted Residual Approximations, Weak Formulation and
    Galerkin Method, Approximation in Solution of Differential Equations , Approximate Solution to Systems of Differential
    Equations, Differential Equations in Engineering Problems, The Concepts of Element and Shape-Function: One
    Dimensional Lagrange Shape-Functions (Linear and Higher Order Elements)

Good luck

Junior Member

Hi
    Does any body have course description and self assessment for Electrical and Electronic Engineering
    Thanks Guys .

Junior Member

سلام دوستان
    كسي از اين موضوع اطلاع داره كه قوانين براي ارزيابي مدارك دانشگاه عوض شده يا نه؟من با يكي از advisers هاي خود ciip مكاتبه كردم و به من گفتن كه ديگه به شيوه قبل ترجمه مدارك دانشگاهي را از ما نميگيرند بلكه بايد مداركمون را ارسال كنيم براي Wes و اونها مدارك را ارزيابي كرده و ميفرستند .توي سايت Apega ,Peo هم اگر بريد به اين موضوع اشاره كرده،اين جمله اي هست كه در جواب سوال من به من دادن:
    APEGA no longer accepts academic transcripts from applicants. You will need to obtain an academic credential evaluation report for all your engineering education from World Education Services (WES). More information on WES is available athttps://www.wes.org/ca/ . WES is an academic-assessment agency designated by Citizenship and Immigration Canada to
    provide Educational Credential Assessments for degrees earned outside of Canada
    ميخواستم ببينم چرا هنوز شما راجع به course discription سوال ميكنين اگر wes قراره ارزيابي كنه

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان
    اینجا کسی هست که با سایقه کار بالای 10 سال (در ایران) واسه Peng اقدام کرده باشه؟ اگه آره، این سابقه در چه صورت مصاحبه رو غیر ضروری میکنه؟ و آیا اصلا با این سابقه و مدرک لیسانس مهندسی و سوابق کاملا مرتبط طراحی، چند درصد امکان waive شدن آزمونها و حتی مصاحبه هست؟
    ممنون...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی هست که با سایقه کار بالای 10 سال (در ایران) واسه Peng اقدام کرده باشه؟ اگه آره، این سابقه در چه صورت مصاحبه رو غیر ضروری میکنه؟ و آیا اصلا با این سابقه و مدرک لیسانس مهندسی و سوابق کاملا مرتبط طراحی، چند درصد امکان waive شدن آزمونها و حتی مصاحبه هست؟
    ممنون...
    اگر بر اساس سابقه کاری که میزارید و کارهایی که انجام دادید قانع بشن که واقعا این کارها را انجام دادید , مطمئنا مصاحبه نخواهند کرد با شما.من خودم از مصاحبه waive شدم ولی آزمون قانون و اخلاق دیگه راهی نداره و حتما باید بدید.

سلام
    من مدارکمو برای مهاجرت از طریق wes ارزیابی کردم، این موسسه توی سایتش یه گزینه گذاشته به عنوان upgrade report ، که میشه برای مراکز دیگه مث دانشگاه و موسسه ها،مدارک wes رو درخواست کرد. دقیقا گزینه ای که میده اینه
    Upgrade my ECA report to a standard Canadian evaluation (for purposes other than CIC immigration)
    سوالم اینه که آیا با این ارزیابی جدیدی که میشه گرفت، میتونیم برای P.eng اقدام کنیم، یا برای ادامه تحصیل ؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)