صفحه 25 از 31 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

سلام دوستان
    سوالي داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد.
    براي ترجمه دانشنامه و ريز نمرات كه يك P.Eng ايراني تاييدشون ميكنه، آيا اصل ترجمه بايد باشه يا كپي اون هم اگر P.Eng تاييدش كنه كفايت ميكنه؟

If documents are not in English, English translations must be prepared by a certified member of the Association of Translator
    and Interpreters of Ontario (call 1-800-234-5030 or refer to http://search.atio.on.ca/search/index/1), or by a Canadian
    professional engineer who is fluent in both languages; each page must be certified.

با توجه به متن بالا به نظر مياد هر ترجمه اي، حتي اگه خودمون هم تهيه كنيم، در صورت تاييد توسط P.Eng كفايت ميكنه. مگر اينكه در عمل و به تجربه جور ديگه اي عمل كرده باشن
    ممنوم ميشم نظرتون رو بگيد

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالي داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد.
    براي ترجمه دانشنامه و ريز نمرات كه يك P.Eng ايراني تاييدشون ميكنه، آيا اصل ترجمه بايد باشه يا كپي اون هم اگر P.Eng تاييدش كنه كفايت ميكنه؟

If documents are not in English, English translations must be prepared by a certified member of the Association of Translator
    and Interpreters of Ontario (call 1-800-234-5030 or refer to http://search.atio.on.ca/search/index/1), or by a Canadian
    professional engineer who is fluent in both languages; each page must be certified.

با توجه به متن بالا به نظر مياد هر ترجمه اي، حتي اگه خودمون هم تهيه كنيم، در صورت تاييد توسط P.Eng كفايت ميكنه. مگر اينكه در عمل و به تجربه جور ديگه اي عمل كرده باشن
    ممنوم ميشم نظرتون رو بگيد
    با سلام
    درصورت تاييد P.Eng نيازي به ارائه اصل ترجمه نيست.

موفق باشيد

دوستانی که میخان برای P.ENG اپلای کنن براساس چند مورد اخیر که من در آلبرتا دیدم اگر سابقه مدیریت یا مدرک مدیریت در مدارک ارانه بشه حتی با 15 16 سال سابقه کار هم امتحان FE رو ازتون میخان. بنظر میاد چیزاهایی مثل سرپرست کارگاه رو هم مدیریتی حساب میکنن و نه مهندسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران

با سلام
    از دوستان عزیز، کسی در مورد آزمون نظام مهندسی آنتاریو (Technical exams)اطلاعات یا تجربه ی داره ؟
    من برای دوره ی بعد میخوام توی این آزمون شرکت کنم ولی هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم...پیشاپیش ممنونم از راهنمایی و کمک شما

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad23 نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان عزیز، کسی در مورد آزمون نظام مهندسی آنتاریو (Technical exams)اطلاعات یا تجربه ی داره ؟
    من برای دوره ی بعد میخوام توی این آزمون شرکت کنم ولی هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم...پیشاپیش ممنونم از راهنمایی و کمک شما
    با سلام
    راستش من اطلاعات مفيدي نتونستم براتون پيدا کنم فقط اين دوره هاي آمادگي رو براتون پيدا کردم که توسط جامعه مهندسان حرفه اي آنتاريو برگزار ميشه:

https://www.ospe.on.ca/professional-...cal-exams-prep

موفق باشيد

Junior Member

سلام
    نحوه پر کردن فرم experience record رو کسي ميدونه ؟ منظورم راهنمايي اينکه هر فيلد دقيقا چي ميخواد
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط r_m_1002 نمایش پست ها
    سلام
    نحوه پر کردن فرم experience record رو کسي ميدونه ؟ منظورم راهنمايي اينکه هر فيلد دقيقا چي ميخواد
    ممنون
    با سلام
    لطفا بفرماييد در کدام استان تشريف داريد

موفق باشيد

سلام
    اگه کسی از دوستان نمونه پر کرده Experience Record رو برای رشته سازه واسه انتاریو داره میتونه فایلش رو بذاره یا راهنمایی کنه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی از دوستان نمونه پر کرده Experience Record رو برای رشته سازه واسه انتاریو داره میتونه فایلش رو بذاره یا راهنمایی کنه؟ ممنون
    با سلام
    فرم پيوست رو يک نگاه بندازيد ولي حتما حتما تغييرش بديد لطفا
    اين مدارک اصلا فرماليته نيست و حتما مطالعه ميکنن و با مدارک قبلي شما کنترل ميکنن (من افرادي رو ديدم که با دقت تکميل نکردن و PEO ازشون مدارک بيشتر خواسته که اين پروسه زمان بر هم هست)
    اين فرم رو براي هر شرکتي که کار کرديد بايد مجزا تکميل کنيد
    يک فايل مجزا هم بايد براي خلاصه سابقه بفرستيد
    ليست رفرنسها رو هم بايد در فايل مجزا بفرستيد

موفق باشيد
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام دوستان
    کسی course description مربوط به برق قدرت و نمونه ای از experience record را داره؟ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)