صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

دوستان جز مدارکی که باید برای ثبت نام در PEO بدیم از شرکتهایی که توش کار کردیم هم نامه ای باید بگیریم که سابقه کارمون رو تایید کنه یا لازم نیست و همون experience record کافیه؟ ممنون از راهنمایی های همیشگیتون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان کسی کتابهای
    “Canadian Professional Engineering and Geoscience: Practice and Ethics,” Fifth Edition, 2014
    و
    "Law for Professional Engineers, Canadian and Global Insights", Fourth Edition, 2008
    رو به صورت پی دی اف داره؟

سلام دوستان. من فوریه امسال مدارکم را به PEO (سازمان مهندسین حرفه ای انتاریو) فرستادم. برام 13 سپتامبر مصاحبه گذاشتند. چون فعلن من ایرانم و نمیتونستم برم ، جواب دادم که نمیتونم بیام.
    حالا به من ایمیل زدن که زمان مصاحبه شما می باید تا نوامبر 2016 مشخص بشه. (Kindly be advised that we must finalize the schedule of the (ERC) interview by November 2016)
    مشکل اینه که من تا خرداد 96 نمیتونم برم کانادا. چطور میتونم این مصاحبه را تا آن زمان به تعویق بندازم؟
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من فوریه امسال مدارکم را به PEO (سازمان مهندسین حرفه ای انتاریو) فرستادم. برام 13 سپتامبر مصاحبه گذاشتند. چون فعلن من ایرانم و نمیتونستم برم ، جواب دادم که نمیتونم بیام.
    حالا به من ایمیل زدن که زمان مصاحبه شما می باید تا نوامبر 2016 مشخص بشه. (Kindly be advised that we must finalize the schedule of the (ERC) interview by November 2016)
    مشکل اینه که من تا خرداد 96 نمیتونم برم کانادا. چطور میتونم این مصاحبه را تا آن زمان به تعویق بندازم؟
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.
    شاید منظورش اینه که تا اون زمان باید زمانش مشخص بشه. شما بگید که برای فلان تاریخ تو خرداد برنامتون رو بزارن.
    یک سوال هم از خدمتتون دارم. چند سال سابقه کار دارید و experience record تون رو چقدر کامل مطابق با گایدلاینهای peo نوشتید؟ اگر امکانش باشه experience record تون رو ببینم خیلی ممنونت میشم
    امیدوارم موفق باشید در گرفتن لایسنس

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    شاید منظورش اینه که تا اون زمان باید زمانش مشخص بشه. شما بگید که برای فلان تاریخ تو خرداد برنامتون رو بزارن.
    یک سوال هم از خدمتتون دارم. چند سال سابقه کار دارید و experience record تون رو چقدر کامل مطابق با گایدلاینهای peo نوشتید؟ اگر امکانش باشه experience record تون رو ببینم خیلی ممنونت میشم
    امیدوارم موفق باشید در گرفتن لایسنس

ممنونم. فکر میکید قبول کنن مصاحبه را بندازن یکسال دیگه؟؟؟
    من شش سال سابقه کار در زمینه مرتبط داشتم. من فقط Course Description فرستادم و یک رزومه و تکمیل فرم در وبسایت.
    منظورتون از Experience record چیه؟

Junior Member

با سلام،
    از دوستان ممنون میشم اگر کسی در مصاحبه peo رشته برق قدرت شرکت کرده در مورد نحوه مصاحبه اطلاع رسانی کند.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

من شش سال سابقه کار در زمینه مرتبط داشتم. من فقط Course Description فرستادم و یک رزومه و تکمیل فرم در وبسایت.
    نمیدونم باید باهاشون مکاتبه کنید. ایشالا که خیره. تو وبسایتشون ببینید نوشته راجع به experience record. مثل رزومست ولی کاملتر.
    موفق باشید

با سلام
    مصاحبه رو ميتونين عقب بندازين ولي حتما بايد تا نوامبر بهشون اطلاع بديد. من هم بنا به دلايلي ازشون خواستم سه ماه عقب بندازن که موافقت کردن و تاريخ و ساعت مصاحبه رو خودشون مشخص کردن.
    در مورد به تعويق انداختن يک سال اطلاعي ندارم.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    با سلام
    مصاحبه رو ميتونين عقب بندازين ولي حتما بايد تا نوامبر بهشون اطلاع بديد. من هم بنا به دلايلي ازشون خواستم سه ماه عقب بندازن که موافقت کردن و تاريخ و ساعت مصاحبه رو خودشون مشخص کردن.
    در مورد به تعويق انداختن يک سال اطلاعي ندارم.

موفق باشيد
    ممنونم. آیا دلیل خیلی خاصی آوردین براشون که قبول کردن مصاحبه تون را به تاخیر بندازن؟ شما با PEO مصاحبه داشتین؟ انتاریو؟ یا ایالت دیگه؟

Junior Member

سلام دوستان ؛
    احیانا کسی توضیح دروس (course description) مربوط به مکانیک ارشد - طراحی کاربردی به انگلیسی رو داره ، برای من ارسال کنه؟
    سپاسگذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)