صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 2122232425262728293031
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 306 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

سلام دوستان. سوال اولم : شما کسی رو در تورنتو میشناسید که PENG باشه و مدارکم رو ببرم تایید کنن؟ البته به جز آقای مهندس صدر. چون الان گویی تورنتو نباشن.

سوال دوم اینکه کسانی که به مصاحبه PEO دعوت میشن ( بعد از اینکه ثبت نام اولیه انجام دادیم و رزومه و مدارک فرستادیم) کماکان دو تا پروژه برای پرزنت ببریم کافیه؟

Junior Member

سلام،
    لطفا دوستان اگر اطلاعاتی درباره نحوه تهیه (Work Experience Record (WER دارند بفرمایند.
    اگر نمونه ای موجود هست یا کشی که بتونن راهنمایی کنند و در این زمینه تجربه داشته باشند معرفی کنید ممنون میشم. من مهندس مکانیک هشتم و تخصصم در زمینه نفت و گاز هست.

Junior Member

سلام روز بخیر
    من مهندس عمران هستم با کارشناسی ارشد ژئوتکنیک. باید برای p.eng عمران شرکت کنم یا ژئوتکنیک؟ و ضمنا اینکه مدرک تحصیلیم را به تایید WES رسوندم. آیا اون امتحان تایید علمی رو باید بدم یا قبول میکنن سوابق تحصیلم رو؟ تو سایتش دیدم اونهایی که خارج از کانادا فارغ التحصیل شدن باید یه امتحان هم برای صلاحیت اکادمیک بدن

Junior Member

دوستان سلام
    من
    مهندس مکانیک دارای پروانه نظام مهمندسی ایران با 6 سال سابقه کار دارم. یک ماه پیش مدارک رو ارسال کردم (ریزنمرات و course description). اولین ایمیل در پاسخ ازم روزمه خواستن با تاریخ و کارهایی که انجام دادم. گفتن نیاز به ریزنمرات نداریم فعلا! کسی میدونه این رزومه چطور باید نوشته بشه؟ آیا کلی هست یا نیاز به توضیج چزنیات سوالق کاری داره؟ اگه کسی نمونه ای برای رشته مهندسی مکانیک طراحی و نظارت داره مممنون میشم شیر کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    موقع اپلای experience record رو میخواد. البته من خودم دیرتر فرستادم و مشکلی نبود. باهاشون صحبت کنید حل میشه. تا مدرک تحصیلیتون رو بررسی کنن خودش چند ماه طول میکشه.

برا منم اول رزومه خواست گفتن ریز نمرات تحصیلی فعلا لازم نیست! چون پروانه نظام ایران با سابقه کار دارم. حالا نمیدونم این روزمه رو دقیق به په شکل پر کنم. اطلاع یا نمونه مشابهی دارید؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی فایل نمونه برای experience record (ترجیحا رشته مکانیک) داره بتونه برا من ارسال کنه یا تمپلیت راهنما؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)