صفحه 4 از 31 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

دوستان من انتاریو هستم و تجربه خودم را میگم.من تو 6 ماه اول که اومدم کانادا فرم های مربوطه را گرفتم و از پرداخت هزینه معاف شدم . با همون شماره پرونده ای که دادن برای بیمه ماشین که TD بود اقدام کردم و تخفیف گرفتم.مدارک تحصیلی را هم ترجمه هاش را داشتم و دادم یک نفر که PENG بود و آشنا به زبان فارسی مدارک را با اصل مدرک ها دانشگاهیم مطابقت داد وامضا کرد و همان ترجمه ها را فرستادم و ریز نمرات را هم از همون ایران تو پاکت در بسته و مهر و موم شده آورده بودم و گذاشتم.در مورد شرح دروس هم یک نیم نگاهی به دانشگاههای اینجا داشتم و خودم برای هر کدوم یک چیزی نوشتم و خلاصه همه مدارک را فرستادم.بعد از دو سه ماه ایمیل زدن که ریز نمره های فوق لیسانست نیست و من گفتم تو پاکت فلان شکل بود و مطمئنم که فرستادم ولی اگر میخواید دوباره میفرستم و دوباره فرستادم و بعد از یک هفته که من فرستاده بود دوباره ایمیل زد که پیدا شد و گفتم من دیگه فرستادم.دو ماه بعد از آخرین ایمیل هم یک نامه برام اومد که مدارک تحصیلی پذیرفته شده و در برنامه EIT پذیرفته شدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    دوستان من انتاریو هستم و تجربه خودم را میگم.من تو 6 ماه اول که اومدم کانادا فرم های مربوطه را گرفتم و از پرداخت هزینه معاف شدم . با همون شماره پرونده ای که دادن برای بیمه ماشین که TD بود اقدام کردم و تخفیف گرفتم.مدارک تحصیلی را هم ترجمه هاش را داشتم و دادم یک نفر که PENG بود و آشنا به زبان فارسی مدارک را با اصل مدرک ها دانشگاهیم مطابقت داد وامضا کرد و همان ترجمه ها را فرستادم و ریز نمرات را هم از همون ایران تو پاکت در بسته و مهر و موم شده آورده بودم و گذاشتم.در مورد شرح دروس هم یک نیم نگاهی به دانشگاههای اینجا داشتم و خودم برای هر کدوم یک چیزی نوشتم و خلاصه همه مدارک را فرستادم.بعد از دو سه ماه ایمیل زدن که ریز نمره های فوق لیسانست نیست و من گفتم تو پاکت فلان شکل بود و مطمئنم که فرستادم ولی اگر میخواید دوباره میفرستم و دوباره فرستادم و بعد از یک هفته که من فرستاده بود دوباره ایمیل زد که پیدا شد و گفتم من دیگه فرستادم.دو ماه بعد از آخرین ایمیل هم یک نامه برام اومد که مدارک تحصیلی پذیرفته شده و در برنامه EIT پذیرفته شدی.
    برای سابقه کار چکار کردید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kh2000 نمایش پست ها
    منظورتون سابقه كار كانادا هست؟ اون را هنوز ارسال نكردم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط kh2000 نمایش پست ها
    در ابتدا برای ثبت نام نیازی به سابقه کار کانادایی نیست. چون پروسه طولانی هستش، اگه شانس بیارین و کار گیرتون بیاد تا اونا بخوانف سابقه کارتون هم ردیف شده.

با سلام
    من برای پی انج سه ماه پیش اقدام کردم و مدرک زیر رو خواستن
    A copy of the abstract for any thesis completed or being completed towards any post-graduate degree/degrees or confirmation, in writing, that no thesis was completed. All abstracts must be labeled correctly with the degree and title of the thesis
    ضمنا میتونم خواهش کنم اگه فورمت خاص یا مورد مشابهی دارین برام بفرستین.یکی از دوستان میگن در حد یک صفحه پایان نامه ات رو خلاصه کنی کافیه
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای پی انج سه ماه پیش اقدام کردم و مدرک زیر رو خواستن
    A copy of the abstract for any thesis completed or being completed towards any post-graduate degree/degrees or confirmation, in writing, that no thesis was completed. All abstracts must be labeled correctly with the degree and title of the thesis
    ضمنا میتونم خواهش کنم اگه فورمت خاص یا مورد مشابهی دارین برام بفرستین.یکی از دوستان میگن در حد یک صفحه پایان نامه ات رو خلاصه کنی کافیه
    با تشکر فراوان
    همانطور که دوستتون گفتن یک صفحه از خلاصه پایان نامه تون را باید بفرستید.

همانطور که دوستتون گفتن یک صفحه از خلاصه پایان نامه تون را باید بفرستید.
    Ba salam VA tashakor az pasokhetoon
    میتونم خواهش کنم اگه فورمت خاص یا مورد مشابهی دارین برام بفرستین.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    Ba salam VA tashakor az pasokhetoon
    میتونم خواهش کنم اگه فورمت خاص یا مورد مشابهی دارین برام بفرستین.
    فرمت خاصي كه ندارم فقط فرمت پايان نامه نوشتن ما به اين شكل بود كه خلاصه پايان نامه را بايد اولش مينوشتيم ، من همون را دوباره تايپ كردم و فرستادم.

سلام
    دوستان برای بریتیش کلمبیا کسی اطلاعات خاصی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک - دانشگاه تهران

دوستان سلام، خیلی ممنون می شم اگه کسی course description به زبان انگلیسی برای دروس کارشناس مهندسی مکانیک جامدات و کارشناسی ارشد طراحی کاربردی رو داره در اختیار من هم بذاره. برای ثبت نام برای peng در تورنتو می خوام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)