صفحه 5 از 31 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

لام. من لیسانس سرامیک و ارشد شناسایی و انتخاب مواد دارم. الان تورنتو هستم و چون واسه p eng میخوام اقدام کنم باید سیلابس دروس رو تحویل بدم. میخواستم بدونم کسی از دوستان ورژن انگلیسی از سیلابس دروس دارن؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.
    فايل نامبر کبک ژانویه ۲۰۱۱،درخواست مدرک فرانسه اگوست ۲۰۱۲،دعوت به مصاحبه مارچ ۲۰۱۳، مصاحبه اپریل ۲۰۱۳. فايل نامبر فدرال اگوست۲۰۱۳،درخواست اپدیت و مدیکال سپتامبر ۲۰۱۳،ارسال اپدیت و نتایج مدیکال اکتبر ۲۰۱۳، ویزا مارچ ۲۰۱۴، لندینگ ۲۶ می ۲۰۱۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - صنعتی اصفهان، علم و صنعت

سلام می خواستم بدونم شما تونستید این اطلاعات رو بدست بیارید؟ چون من هم می خوام برای اونتاریو اقدام کنم. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط azadehbanoo نمایش پست ها
    دوستان سلام، خیلی ممنون می شم اگه کسی course description به زبان انگلیسی برای دروس کارشناس مهندسی مکانیک جامدات و کارشناسی ارشد طراحی کاربردی رو داره در اختیار من هم بذاره. برای ثبت نام برای peng در تورنتو می خوام.

سلام دوستان ، برای امتحان p.eng رشته عمران در انتاریو کسی تجربشو داره و منابع اون اگه میدونید لطفا در اختیارم بگذارید .با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Bobby_sands نمایش پست ها
    سلام دوستان ، برای امتحان p.eng رشته عمران در انتاریو کسی تجربشو داره و منابع اون اگه میدونید لطفا در اختیارم بگذارید .با تشکر
    شما برای پی انج اقدام کردین؟ اونا دروس امتحانی رو بهتون اعلام کردن؟ یا اینکه تازه میخواین پروسه پی انج را شروع کنید؟

سلام دوستان
    من رشته ام ساختمانه و يه ايميل دريافت کردم که به زودي مصاحبه دارم(EXPERIENCE REQUIREMENT COMMITTEE INTERVIEW)
    کسي از دوستان اين مرحله رو شرکت کرده که بدونم چطور خودم رو آماده کنم؟
    ما آنتاريو ساکن هستيم و مصاحبه تورنتو است
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشته ام ساختمانه و يه ايميل دريافت کردم که به زودي مصاحبه دارم(EXPERIENCE REQUIREMENT COMMITTEE INTERVIEW)
    کسي از دوستان اين مرحله رو شرکت کرده که بدونم چطور خودم رو آماده کنم؟
    ما آنتاريو ساکن هستيم و مصاحبه تورنتو است
    با تشکر فراوان
    معمولا در زمان تشکیل پرونده رکورد سوابقی که میدید در نحوه مصاحبه تعیین کننده هست .باید در حد یک ساعت و نیم یک پرزنتیشن از پروژه هایی که انجام دادید رو شامل جزییات طراحی ارایه بدید
    متکلم خودتون هستید تا زمانی که توضیحات شفاف ارایه بدید, مبانی طراحی و مقاومت مصالح رو باید بلد باشید و در توضیحات مسلط باشید استاندارد هایی که استفاده کردید رو مرور کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    شما برای پی انج اقدام کردین؟ اونا دروس امتحانی رو بهتون اعلام کردن؟ یا اینکه تازه میخواین پروسه پی انج را شروع کنید؟
    سلام ،قصد اقدام دارم شما تجربه اي در اين زمينه داريد

مدتی دنبال نمونه سوالات P.ENG میگشتم تا بالاخره پیدا کردم
    نکته این است که برای سوالات رشته خاص مثل سازه یا عمران بایستی در پایین هر سال به صفحات بعدی بروید مثلا در صفحه 9 AE - May 2014 - 07-Str-A4مربوط به نمونه سوال سازه می باشد
    https://www.apeg.bc.ca/Become-a-Memb...Academic-Exams

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

سلام دوستان لطفا مراحل peng, رو توضیح دهید چگونه میشه از داخل ایران مدارک رو تطبیق بدیم با تشکر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط GHADERYAN نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا مراحل peng, رو توضیح دهید چگونه میشه از داخل ایران مدارک رو تطبیق بدیم با تشکر
    براي كدام استان ميخوايد اقدام كنيد؟ مثلا انتاريو را از خارج از كانادا نمي تونيد كاري انجام بديد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)