صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 306

موضوع: P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : P.Eng رو چگونه دریافت کنیم؟

سلام به دوستان عزیز یک سوال دارم شاید تکراری باشه برای PEng و یا دانشگاهها مهر دادگستری و وزارت خارجه روی مدارک دانشگاهی اعتبار داره؟
    CIO 23 Nov. 2009 , NOC 9212, Medical Req. 17 Dec. 2013, Med Submit 28 Jan. 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط zgalaxy نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز یک سوال دارم شاید تکراری باشه برای PEng و یا دانشگاهها مهر دادگستری و وزارت خارجه روی مدارک دانشگاهی اعتبار داره؟
    Hi,
    When I applied for peng,mine had but it is not must.The important thing is that a PEng shall approve and sign all of
    translated document especially transcripts (on all pages
    Good luck

Member sharrareh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق الکترونیک

سلام دوستان من فوق لیسانس برق الکترونیک دارم ایا میتونم در PENG عضو بشم ؟ امروز مترجم دا الترجمه تو تورنتو میگفت برقی ها PENG نمی گیرند و عضو IEEE میشن ، ایا درست می گه؟؟
    شروع پروسه در دمشق: 17 دسامبر 2007
    ارسال مدارک استانی (اونتاریو) :3 می 2012 دریافت فایل نامبرا استانی: 14 فوریه 2013 تاریخ این پراسس:9 آوریل 2013
    دریافت مدیکال:2 ؤانویه 2014
    دریافت نامه کار : 4 دسامبر 2012 دریافت مدیکال : 12 جون 2013 پاس رکوئست: 27 سپتامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sharrareh نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق لیسانس برق الکترونیک دارم ایا میتونم در PENG عضو بشم ؟ امروز مترجم دا الترجمه تو تورنتو میگفت برقی ها PENG نمی گیرند و عضو IEEE میشن ، ایا درست می گه؟؟
    Hi,
    With reference to post #52 ,as far as I found ben_pordad is
    electrical engineer who applied for peng
    I will take a look at PEO website and let you know.
    Good luck

ApplyAbroad Hero

من ليسانسم الكترونيك هست و عضو شدم و حتي مصاحبه اول را هم ازم نخواستن. تو صفحات قبل هم شرح دادم .

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من هم با لیسانس مکانیک و ۱۸ سال سابقه در یک شرکت خودرو سازی مدت ۵ ماهه که تورنتو هستم ولی هنوز موفق به پیدا کردن کار خودم تو کانادا نشدم چیزی که من متوجه شدم و به شما و سایر دوستان توصیه شدید می‌کنم داشتن دانش زبان انگلیسی هست ،در کل تو کانادا هرچقدر زبان بلد باشی به همان اندازه پیشرفت می‌کنی
    پس کاملا وقت خود را روی زبان بگذارید . تا زمانی که در کانادا نیستید رزومه برای جایی نفزستید ولی رزومه به زبان انگلیسی برای خودتون داشته باشید. کار زیاد می تونید پیدا کنید ولی به شرطی که دانش رزومه نویسی و زبان انگلیسی رو داشته باشید. در غیر اینصورت باید یه کار در حد پایین پیدا کنید . زبان ، زبان ،زبان ، مهمترین چیزی که همه به اون نیاز دارید.
    تاریخ مصاحبه : 09/11/2010
    تاریخ فایل فدرال : 2011/01/12
    رشته : لیسانس مهندسی مکانیک

Member sharrareh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق الکترونیک

مرسی از دوستان که جواب بنده رو دادند ، میشه چند تا لینک مفید بهم معرفی کنید تا بتونم سرفصلها رو ترجمه کنم؟ در ضمن من فوق لیسانس دارم ایا باید سرفصلهای لیسانس و فوق رو با هم ترجمه کنم ؟ با تشکر فراوان از وقتی که میگذارید
    شروع پروسه در دمشق: 17 دسامبر 2007
    ارسال مدارک استانی (اونتاریو) :3 می 2012 دریافت فایل نامبرا استانی: 14 فوریه 2013 تاریخ این پراسس:9 آوریل 2013
    دریافت مدیکال:2 ؤانویه 2014
    دریافت نامه کار : 4 دسامبر 2012 دریافت مدیکال : 12 جون 2013 پاس رکوئست: 27 سپتامبر 2013

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

مرسی از دوستان که جواب بنده رو دادند ، میشه چند تا لینک مفید بهم معرفی کنید تا بتونم سرفصلها رو ترجمه کنم؟ در ضمن من فوق لیسانس دارم ایا باید سرفصلهای لیسانس و فوق رو با هم ترجمه کنم ؟ با تشکر فراوان از وقتی که میگذارید ������
    توی همین سایت میتونید سر فصل دروس رو برای رشتتون پیدا کنید علاوه بر اون باید چکیده پایان نامه رو هم براشون بفرستید

مرسی از دوستان که جواب بنده رو دادند ، میشه چند تا لینک مفید بهم معرفی کنید تا بتونم سرفصلها رو ترجمه کنم؟ در ضمن من فوق لیسانس دارم ایا باید سرفصلهای لیسانس و فوق رو با هم ترجمه کنم ؟ با تشکر فراوان از وقتی که میگذارید ������
    با سلام
    1-اين لينک رو پيدا کردم:
    http://www.mcgill.ca/ece/programs/undergrad/information/ee/2013-2014-electrical-engineering-8-semester-curriculum

ضمناً خودتون ميتونيد با google کردن واژه course curriculum electrical engineering يا Course syllabus هم موارد مشابه رو براي دانشگاههاي ديگه پيدا کنيد.
    2-فکر کنم بايد جدا جدا تهيه کنيد چون مدرکتون ناپيوسته است.
    ضمناً اين شرح دروس نيازي به مهرو امضا و ... نداره (من که اجام ندادم)

موفق باشيد

با سلام
    به اين لينک ها هم نگاه بندازيد:
    http://www.mcgill.ca/ece/programs/un...r-curriculum-0

http://www.ece.illinois.edu/students...iculum-06.html

موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)