صفحه 49 از 49 نخستنخست ... 3940414243444546474849
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 489 , از مجموع 489

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

سلام
    من چند تا سوال داشتم راجع به تحصیل هلند
    ممنون میشم اگر جواب بدین
    من متاهلم و یک بچه ۶ ساله داریم
    برای مستر برای همسرم میخوام اقدام کنم رشته های مدیریت
    لیسانسش هم مدیریت بوده با معدل ۱۴ و خورده ای دانشگاه غیرانتفاعی
    امکان ویزای همراه برای بنده با مجوز کار وجود داره ؟
    امکان کار پیدا کردن چجوریه کلا تو هلند
    من لیسانس پلیمر دارم و چندین سال سابقه کار دارم ولی بیمه اصلا ندارم
    خانومم هم بیمه نداره ولی چون من شرکت پلیمری داشتم شاید یه جورایی بشه اثبات کرد سابقه رو
    البته به خاطر مسایل مالیاتی شرکتم رو ثبت نکردم و جواز ندارم
    ولی توی کار مهارت دارم
    حدود ۱۲ سال هم هست بیزینس های مربوط به سیسمونی و بچه ها رو دارم
    ۱ -ویزای همراه سریع ؟
    ۲ -شرایط کار ؟
    ۳ -شرایط برای تحصیل بچه ام

Junior Member

سلام
    برای ارشد چطور؟
    دانشگاه های هلند برای ارشد رایگان هستن ؟
    من لیسانس کامپیوتر دارم
    چند سال هم سابقه کار دارم
    آیلتس 7 هم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام بر شما

به هر دوصورت هست. برای دکتری البته اکثرا استخدام میشوند و حقوق میگیرند.

موفق باشید

Junior Member

سلام به همه‌ی دوستان
    با شرایط زیر فکر میکنید چقدر شانس برای گرفتن اپلای و فاند دارم؟

۱- کارشناسی: مهندسی تکنولوژی نرم افزار - معدل 16
    2- زبان: ایلتس 7.5
    3- مقاله ندارم
    4- سابقه کار 6 سال مرتبط
    5- ریکامندیشن هم می‌تونم از استادم بگیر و مشکلی ندارم

دانشگاه خاصی هم اگه توصیه میکنید لطفا بهم معرفی کنید.
    اگه توصیه خاصی هم دارید خوشحال میشم بشنوم! ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fizz8080 نمایش پست ها
    سلام به همه‌ی دوستان
    با شرایط زیر فکر میکنید چقدر شانس برای گرفتن اپلای و فاند دارم؟

۱- کارشناسی: مهندسی تکنولوژی نرم افزار - معدل 16
    2- زبان: ایلتس 7.5
    3- مقاله ندارم
    4- سابقه کار 6 سال مرتبط
    5- ریکامندیشن هم می‌تونم از استادم بگیر و مشکلی ندارم

دانشگاه خاصی هم اگه توصیه میکنید لطفا بهم معرفی کنید.
    اگه توصیه خاصی هم دارید خوشحال میشم بشنوم! ممنون

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

برای مقطع ارشد فاندهای هاند خیلی نیست و به همین دلیل شانس هم ممکنه پایین باشه (عرض نکردم که صفره!). البته این دلیلی نمیشه که شما هدفتون رو دنبال نکنید.
    برای گرفتن فاند های موجود معمولا معدل (برای مقطع ارشد به طور خاص) نقش مهمی رو بازی میکنه.
    مقطع ارشد توی هلند "معولا" رایگان نیست و بسته به رشته و دانشگاه ممکنه چیزی در حدود 25 هزار یورو در سال هزینه داشته باشه. 15 هزار یورو خرج دانشگاه و 10 هزار یورو خرج یک زندگی مجردی بک نفره.
    البته این مقدار ممکنه برای رشته های مختلف فرق کنه. و ممکنه بالا و پایین بشه.

در مورد دانشگاه، شما میتونید برای تمام دانشگاه های مهندسی هلند مثل: تیو دلفت، دانشگاه اینهتوون، خرونینگن، توونته و ... که ممکنه رشته ی شما رو ارایه کنند اپلای کنید.
    لیست این دانشگاه ها رو به راحتی میتونید توی گوگل پیدا کنید. تغدادشونم زیاد نیست چون تعداد دانشگاه های مهندسی هلند کلا محدوده.

در مورد شانستون واقعا نمیشه چیزی گفت. ولی مطمینا شانس گرفتن فاند بالا نیست (این اصلا به این معنی نیست که نباید امتحان کنید شانستون رو!). و این شانس بستگی به باقی کاندیداهایی داره که همزمان با شما اپلای میکندد
    و رزومه شما در کنار رزومه اونها بررسی میشه و فاند ممکنه به کسی تعلق بگیره که خب رزومه ی بهتری داره.

پیشنهاد کاملا شخصی من اینه:
    ارشد خوندن در ایران و کانادا رو هم جزو اپشنهاتون بذارید.
    ارشد خوندن توی کشورهایی که هزینه داشگاه رو نیازی نیست بدید (فکر کنم شبیه المان....) هم جزو اپشنهاتون باشه

موفق باشید

سلام دوستان. من میخوام برای کارشناسی ارشد construction management و یا یه رشته ی مشابه اقدام کنم. فقط یه سوالی داشتم؛ من الان خودم کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی صنایع دارم از یکی از دانشگاه های مالزی با معدل ۳.۸۰منتها معدل کارشناسی هم خیلی پایینه، از دانشگاه یزد گرفتم و ۱۲.۷۲ هست.
    حدود ۸ سال سابقه ی کار برنامه ریزی و کنترل پروژه (مرتبط با رشته ی تحصیلیم) دارم. مقاله هم چند تا دارم که البته توی حوزه های مختلف هستن.
    آیا کسی هست که اطلاع داشته باشه که آیا با این شرایط میتونم برای کارشناسی ارشد، اسکالرشیپ بگیرم؟
    اگر اطلاعاتی بتونین بهم بدین، خیلی کمک میکنین. سپاسگزارم
    ویرایش توسط mnassir : June 15th, 2022 در ساعت 01:55 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر نمیکنم کسی از دوستان بتوانند اطلاعات دقیقی به شما بدهند به این صورت که زمان خاصی برای دانشگاه خاصی بتوانید اقدام بفرمایید. باید دانشگاه به دانشگاه مرتب رصد بفرمایید تا اگر فرصتی باز شده بود اقدام بفرمایید. در کلیت موضوع توجه داشته باشید که فارغ از شرایط رقابت بین متقاضیها - که زیاد هم هستند - بوزیشنهای ارشد به مراتب خیلی محدود است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mnassir نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای کارشناسی ارشد construction management و یا یه رشته ی مشابه اقدام کنم. فقط یه سوالی داشتم؛ من الان خودم کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی صنایع دارم از یکی از دانشگاه های مالزی با معدل ۳.۸۰منتها معدل کارشناسی هم خیلی پایینه، از دانشگاه یزد گرفتم و ۱۲.۷۲ هست.
    حدود ۸ سال سابقه ی کار برنامه ریزی و کنترل پروژه (مرتبط با رشته ی تحصیلیم) دارم. مقاله هم چند تا دارم که البته توی حوزه های مختلف هستن.
    آیا کسی هست که اطلاع داشته باشه که آیا با این شرایط میتونم برای کارشناسی ارشد، اسکالرشیپ بگیرم؟
    اگر اطلاعاتی بتونین بهم بدین، خیلی کمک میکنین. سپاسگزارم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوست عزیز

من فکر نمیکنم کسی از دوستان بتوانند اطلاعات دقیقی به شما بدهند به این صورت که زمان خاصی برای دانشگاه خاصی بتوانید اقدام بفرمایید. باید دانشگاه به دانشگاه مرتب رصد بفرمایید تا اگر فرصتی باز شده بود اقدام بفرمایید. در کلیت موضوع توجه داشته باشید که فارغ از شرایط رقابت بین متقاضیها - که زیاد هم هستند - بوزیشنهای ارشد به مراتب خیلی محدود است.

پایدار باشید
    بله درست میفرمایید. منتها حقیقتش من بیشتر میخواستم ببینم آیا این موضوع که من یه کارشناسی ارشد دارم، و خوب معدل مناسبی هم داره، آیا میتونه کمکی به اینکه بتونم اسکالرشیپ بگیرم (و یا کلا پذیرش بگیرم) بکنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mnassir نمایش پست ها
    بله درست میفرمایید. منتها حقیقتش من بیشتر میخواستم ببینم آیا این موضوع که من یه کارشناسی ارشد دارم، و خوب معدل مناسبی هم داره، آیا میتونه کمکی به اینکه بتونم اسکالرشیپ بگیرم (و یا کلا پذیرش بگیرم) بکنه؟
    سلام مجدد دوست عزیز متشکرم که توجه کردید.

با معدل کارشناسی و شرایط دانشگاه فعلی شما من فکر میکنم داشتن یکی دو مقاله بیشترین تاثیر را برای پذیرش شما داشته باشد.

برای بورس شما خودتان بهترین داور هستید. خودتان در جایگاه کمیته انتخاب بگذارید و شرایطتان را با رقبا مقایسه بفرمایید که از دانشگاههای مختلف دنیا با توانمندیها و سابقه های کاری و علمی مختلف می ایند. برای هر پوزیشن گاهی تا ۵۰ نفر - و حتی بیشتر - تقاضا میفرستند. طبیعتاً اگر از آنها بهتر هستید امکان دریافت بورس حتما وجود دارد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام مجدد دوست عزیز متشکرم که توجه کردید.

با معدل کارشناسی و شرایط دانشگاه فعلی شما من فکر میکنم داشتن یکی دو مقاله بیشترین تاثیر را برای پذیرش شما داشته باشد.

برای بورس شما خودتان بهترین داور هستید. خودتان در جایگاه کمیته انتخاب بگذارید و شرایطتان را با رقبا مقایسه بفرمایید که از دانشگاههای مختلف دنیا با توانمندیها و سابقه های کاری و علمی مختلف می ایند. برای هر پوزیشن گاهی تا ۵۰ نفر - و حتی بیشتر - تقاضا میفرستند. طبیعتاً اگر از آنها بهتر هستید امکان دریافت بورس حتما وجود دارد.

پایدار باشید
    سپاس فراوان از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)