صفحه 41 از 49 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 489

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

سلام.
    کارشناسی مهندسی نرم افزار - دانشگاه آزاد لاهیجان - معدل 15.11
    35 سال سن - 12 سال سابقه کار مرتبط بیمه ای - دارم برای آیلتس هم میخونم. ایشالا 7
    میخوام برای کارشناسی ارشد برم هلند. و بعدش همونجا بمونم.
    همسر و یک فرزند 5 ساله دارم.
    دوستان اوضاعم چطوره؟
    یه سایتی بود که میتونستیم رشته ارشدمون رو توش انتخاب کنیم و شرایط دانشگاه رو نشون میداد. شما سراغ دارید.
    ممنونم از راهنماییتون

دانشگاه کاردانی : دولتی شهید محمد منتظری مشهد
    معدل کاردانی : 15.72
    رشته تحصیلی در مقطع کاردانی : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    دانشگاه کارشناسی : دولتی شهید محمد منتظری مشهد
    معدل کارشناسی : 16.51
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    مدرک کارشناسی ارشد(دارم یا ندارم) :ندارم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی
    تعداد مقالات :0
    تعداد توصیه نامه : یکی از اساتید دانشگاه هست که دکترا انرژی خورشیدی داره بهم میده توصیه نامه
    سابقه کار : طراحی و محاسبات برای مهمانسرای سپاه و به صورت آزاد کار میکنم
    سابقه دریافت بورس :خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :خیر
    نمره زبان :دارم آیلتس و gmat میگیرم.
    میزان فاند مورد نظر : هر نوع فاند
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید : آلمان و کانادا و دانشگاه های دیگر باشه مورد نداره
    نکته دیگه ای اگه هست :
    میخوام بدونم اگه میشه با همین شرایط برم . واسه ارشد نخونم و برم سربازی واسه سرباز معلمی و در اونجا زبانو ادامه بدم تامدارک تکمیل شه .
    ممنون

Junior Member

دلفت یه بورس Justus & Louise van Effen داره که هزینه های تحصیلی رو پوشش میده. راهی هست که بشه مطمئن شد این بورس رو میتونم بگیرم یا نه؟ اپلیکیشن فی 120 یورو ه و برام مهمه که نتیجه دار باشه. با اینکه استادای زیادی هستن تو رشتم که دنبال دانشجو مستر میگردن ولی هیچ کدوم جواب ایمیل نمیدن.

Junior Member

دوستان برای پذیرش از هلند بین ایلتس و تافل کدوم بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soufiaa نمایش پست ها
    دوستان برای پذیرش از هلند بین ایلتس و تافل کدوم بهتره؟
    فرقی نداره. هردوش قابل قبوله. واسه هرکدوم میگن نمره باید بالای یه ترشالدی باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط orangegirl نمایش پست ها
    دلفت یه بورس Justus & Louise van Effen داره که هزینه های تحصیلی رو پوشش میده. راهی هست که بشه مطمئن شد این بورس رو میتونم بگیرم یا نه؟ اپلیکیشن فی 120 یورو ه و برام مهمه که نتیجه دار باشه. با اینکه استادای زیادی هستن تو رشتم که دنبال دانشجو مستر میگردن ولی هیچ کدوم جواب ایمیل نمیدن.

دوست عزیز

راهی برای کسب اطمینان ۱۰۰ در ۱۰۰ی وجود نداره. شما رزومه تون در کنار باقی رزومه هایی که برای اون اسکولار خاص اپلای کردند بررسی میشه و نهایتا یکی یا چند نفر انتخاب میشن و بهشون فاند تعلق میگیره
    شما خودتون باید به این نتیجه برسید که با توجه به رزومه تون ایا ارزش داره اون ۱۲۰ تا رو هزینه کنید یا نه
    بررسی معدلتون (که برای بحث فاند مهم و با اهمیته)
    مقاله هایی اگه هست
    مدارکی که اماده میکنید مثل اپلیکیشن لتر و موتیویشن لتر و ....

و در کل همه اینها و کیفیتشون بهتون یه تخمینی از شانستون میده . و همونم باز تخمینه! و چیزی قطعی نیست

دانشجوی ارشد معمولا زیاده و استادها بخصوص توی هلند حیلی ممکنه هیجان زده برای جواب دادن ایمیل ها نباشند
    کیس الف نشد کیس ب رو برمیدارن و دانشجو زیاده واسشون
    هرچند من پیشنهاد میکنم ایمیل هاتون رو بزنید و به هر حال ممکنه باز استادی چشمش روی رزومه تون فیکس شه و شما رو بخواد
    ولی در کل از جواب ندادنشون نا امید نباشید و یه مورد طبیعیه اونم در مقطع ارشد که بحث هزینه ای هم واسه استاد نداره و شما خودتون یا هزینه خودتون رو میدید و یا اینکه فاندی رو برنده میشید
    و در نهایت فری وورکر هستید برای اون استاد

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من یک ماه پیش برای موقعیت پست مستر در دانشگاه آیندهوون هلند اقدام کردم (مدارک رو به ایمیل منشی فرستادم) البته ریز نمرات ارشد رو به صورت غیر رسمی با مهر دانشگاه فرستادم و قبول کرد که هروقت اصلی هارو گرفتم بفرستم. دو سه روز بعد به ایمیل زدم و گفت که مدارکتو دادم کمیته پذیرش و در دو هفته آینده ریویو میشه .ولی تا الان جوابی نیومده این یعنی ریجکت شدم؟ ایمیل نمیزنن برای ریجکت؟ به نظرتون الان درسته به منشی دوباره ایمیل بدم که چی شد؟ قبل از اپلای منشی هر وقت سوال داشتم سریع و کامل جوابمو میداد. ددلاینی که بر اساس یکی ازایمیل هایی که بهم داده بود برای خارجی ها اول ژانویه بود(برای ترم بهار که اپریل شروع میشه) و تو سایت هم نگاه میکنم این برنامشون براش یه join date زده 22 دسامبر . ممنون میشم اگه تجربه و اطلاعی دارین بهم بگین
    ویرایش توسط ali1944 : December 1st, 2017 در ساعت 03:36 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه آزا علوم تحقی

با سلام و احترام فراوان

من 31 سال سن دارم و لیسانس برق کنترل با معدل 12.60 در دانشگاه آزاد قزوین خواندم و بعد از آن فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات (IT Management) با معدل 16 در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات خواندم. مدرک IELTS 6.5 Academic دارم.

الان می خواهم فوق لیسانس کامپیوتر در هلند بخوانم و هزینه تحصیلم را خودم پرداخت کنم.

- آیا فوق لیسانس مجدد خواندن امتیازه منفی محسوب می شود؟
    - آیا معدل 12.60 لیسانس برق کنترل من برای پذیرش فوق لیسانس کامپیوتر قابل قبول است؟

با سپاس از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه آزا علوم تحقی

با سلام
    این که فرمودید "
    مسلط بودن به برنامه نویسی اندروید ممکنه ارزش پژوهشی نداشته باشه، اما ارزش شغلی داره " منظور از ارزش شغلی در پذیرش درسی چی هست؟ اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید، ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    با سلام.
    نظر خودم رو عرض میکنم، نظر بقیه دوستان رو هم جویا بشید.
    رزومه شما به عنوان یک نفر با مدرک لیسانس، رزومه خوبی هست. البته بدون در نظر گرفتن کیفیت مقالات و سطح ژورنالهایی که چاپ شده، نمیشه نظر دقیق داد، اما به طور کلی رزومه خوبی هست.
    همینطور که احتمالا مستحضر هستین، دوره ارشد در هلند شهریه داره، نمی دونم شرایط گرفتن فاند برای دوره ارشد اینجا چه جوریه و چقدر سانس دارید، اما برای کشورهایی که دوره ارشد رایگان دارن، مثل آلمان، هم اقدام کنین.
    برای کانادا هم اقدام کنین، چون احتمال گرفتن فاند وجود داره، البته همه چیز بستگی به مقالات شما داره، اما شاید گرفتن فاند ارشد در کانادا راحت تر از هلند باشه، نمی تونم نظر قطعی بدم.
    نکته دیگه: چون زمینه کاریمون تا یه حدی نزدیک هست عرض میکنم، اگر بخواهید در حوزه پردازش تصویر کار کنین، برای دپارتمان ها و پروژه های خیلی خیلی وسیعی می تونین اپلایی کنین، پس به هیچ عنوان خودتون رو محدود به رشته IT نکنین. برای مثال عرض میکنم، در حوزه مهندسی پزشکی، نیاز خیلی زیادی به پردازش تصاویر پزشکی وجود داره و چون فاندهای خیلی خوبی در این زمینه وجود داره، شانس گرفتن پذیرش و فاند بالا هست.
    یه نکته دیگه هم که میخواستم عرض کنم اما خیلی ازش مطمئن نیستم، اینه:
    من زمانی که ایران بودم فکر میکردم هر چه زمینه های بیشتر و متنوع تری کار کرده باشم، شانس پذیرش بالاتری دارم، اما چیزی که اینجا متوجه شدم (یعنی حدس میزنم!)، اینه که زمینه کاری پراکنده یه جورهای ذهنیت منفی ممکنه ایجاد کنه و هرچه شما زمینه کاری متمرکزتری داشته باشید، شانس پذیرش بالاتری دارید، البته این موضوع شاید برای پذیرش دکترا مهمتر باشه، برای ارشد شاید اونقدر مهم نباشه، دقیق نمی تونم اظهار نظر کنم، اما اگه بتونین روی یه حوزه خاص متمرکز بشید و رزومه تون رو در اون حوزه قوی کنین، شانس پذیرشتون بالاتر خواهد رفت.
    در مورد برنامه نویسی اندروید هم به نظرم اگر پروژه های موفقی در این زمینه دارین، می تونه یک سابقه کار مناسب محسوب بشه و چه در حین تحصیل و چه بعد از فارغ اتحصیلی، ممکنه بتونین به عنوان یک شغل و منبع درآمد بهش نگاه کنین.
    یکم تخصصی تر بخوام بگم: من دوره ارشدم، یه پروژه پردازش تصویر برای تشخیص بیماری آب مروارید انجام دادیم و به دنبال پیاده سازی اون الگوریتم تحت اندروید بودیم که چشم پزشکان بتونن به راحتی در مطبشون و روی گوشی داشته باشن و به راحتی و حداقل زمان ممکن، بیماری رو تشخیص بدن. نتیجه ای که میخوام از این موضوع بگیرم اینه که، مسلط بودن به برنامه نویسی اندروید ممکنه ارزش پژوهشی نداشته باشه، اما ارزش شغلی داره.
    پاینده باشید.

با سلام.
    منظورم این بود که برای پذیرش گرفتن تحصیلی، نکته خیلی قوی و ارزشمندی نیست و کمک چندانی نمیکنه، مگر اینکه برای پروژه خاصی، دقیقا نیاز به برنامه نویسی اندروید باشه، که چنین پروژه هایی هم خیلی محدود هستن. اما مسلط بودن به اندروید برای پیدا کردن شغل مفید هست و میشه چه در حین تحصیل (پاره وقت) و چه بعد از فارغ التحصیلی، برای پیدا کردن شغل کمک کننده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saber_ahmadi نمایش پست ها
    با سلام
    این که فرمودید "
    مسلط بودن به برنامه نویسی اندروید ممکنه ارزش پژوهشی نداشته باشه، اما ارزش شغلی داره " منظور از ارزش شغلی در پذیرش درسی چی هست؟ اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید، ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)