صفحه 10 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 489

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

هزینه تحصیل در هلند در مقطع مستر چقدره است و امکان تحصیل به زبان انگلیسی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedii نمایش پست ها
    دوستان عزيزي كه در هلند زندگي ميكنند، ممنون ميشم يه مقدار اطلاعات بدن در مورد كاراي اوليه اي كه بعد از ورود به هلند بايد انجام بديم.
    متاسفانه بخش هلند خيلي سوت و كور شده و براي كساني كه مثل من ميخواند بيان اطلاعات بسيار كمي موجوده.
    ممنون ميشم دوستان از تجربيات خودشون بگن و راهنمايي بفرمايند كه چه كارهايي در روزاي اول بايد انجام بشه و اگه نكته اي هستند اطلاع رساني كنند.
    سلام دوست عزیز
    من سه چهار روزی هست که اومدم هلند. اگر توضیح بدین که چه مسائلی بیشتر مورد نظرتون هست. راحت تر می شه در موردش صحبت کرد.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    ۱- فردوسی مشهد + مهندسی شیمی + 17.78 (کارشناسی)
    ۲- ...
    ۳- IBT 102
    ۴- ( GRE ( Verbal 155 Quant 170 Writin 4
    ۵- 1 مقاله ISI
    ۶- 2 سال کار در زمینه Piping و PDMS
    ۸- مقالم در زمینه نانو هستش ولی خودم شبکه های عصبی مصنوعی رو ترجیح می دم .. در کل برام فرق نداره
    ۱۰- مدرک بین المللی Piping و PDMS مقدماتی رو دارم و مدرک PDMS پیشرفتم هم از یکی از موسسات تهرانه
    در کل برام فاند یا کمک هزینه خیلی مهمه چون ساپورت مالی ندارم
    ممنون

سلام دوستان عزیز
    ۱- به نظر شما با معدلل ۱۲.۹ از دانشگاه پلی تکنیک در رشته ریاضی میشه به پذیرزش در دانشگاه های هلند امیدوار بود با یه کتاب البته.
    ۲- کسی از دوستان می دونه با لیسانس ریاضی میشه در چه رشته هایی برای مستر ادامه داد؟
    ۳- شهریه دانشگاه برای این رشته چقدره و اصلا شهریه رو از کجا می تونم بخونم؟ توی تاپیک های دیگه خوندم که حدود ۱۲۰۰۰ تا ۱۹۰۰۰ یورو هست می خوام ببینم برای این رشته رو کسی می دونه؟
    این اطلاعات رو برای همسرم می خوام خودم فوق بیوتکنولوژی از شریف دارم و می خوام برا دکترا در هلند اقدام کنم می خوام بدونم همسرم می تونه اونجا ادامه تحصیل بده یا نه؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

مرسي از وقتي كه ميزاري
    من ميخوام در مورد ترتيب كارايي كه بايد بعد از رسيدن انجام بديم، بدونم. از قبيل ثبت نام در شهرداري و اين قبيل كارها

راستي شما كدوم شهري؟ اوضاع آب و هوا چطوره؟ سرد شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من سه چهار روزی هست که اومدم هلند. اگر توضیح بدین که چه مسائلی بیشتر مورد نظرتون هست. راحت تر می شه در موردش صحبت کرد.
    l

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

رشته كامپيوتر
    معدل : ٣.١
    تافل و جي آر اي هنوز ندارم
    5 دوره مسابقه روباتیک بودم که یکبارم مقام اول آوردم و 1 دوره ACM غرب آسیا شرکت کردم
    و 10 تا اینا هم پروژه کار کردم
    با توجه به اینا شانسی دارم ؟

Junior Member

سلام
    خواهش می کنم. من آمستردام هستم. در مورد آب و هوا بگم که اینجا اصن آب و هوا حساب کتاب نداره. الان آفتاب هست نیم ساعت دیگه ابر می شه و بارون میاد. الان یه چند روزیه که هوا نسبتا آفتابه خودشون خیلی الان با این هوا حال می کنن و با تی شرت و اینا می گردن ولی برای من سرده و آستین بلند می پوشم. کلن تعریف هلندیا از گرم با تعریف ما از گرم خیلی فرق داره!!
    ترتیب کارهای من اینجوری بود که چند هفته مونده به شروع ترم بهم گفتن که یه وقت ملاقات تعیین کن با student service desk دانشگاهتون. توی اون وقت ملاقات بهم کارت دانشجوییم رو دادن و به سری اطلاعات بهم دادن در مورد امکانات و انجمن های مختلف دانشگاه بعد یه بهم یه چند تا بانک معرفی کردن برای باز کردن حساب که حدود یه هفته بعد از باز کردن حساب کارتش اومد. دو تا وقت هم بهم دادن برای گرفتن residence permit و آزمایش سل. برای اresidence permit باید پاسپورتتون رو ببرین به آدرسی که میگن و کارتتون رو بگیرن. همونجا city hall registery هست که کپی پاسپورت و یه سری فرم پر شده که از قبل بهتون می دن رو میگیرن و می گن خبرتون می کنیم.
    البته این روند کار من بود ولی نمی دونم شما کدوم دانشگاه می رین. ولی به طور کلی کارهاشون خیلی منظم انجام میشه و قبل از هر قراری که باهاتون دارن چند بار بهتون ایمیل می زنن و یاد آوری می کنن.

سلام
    یه سوالی داشتم.داخل سایت های دانشگاه ها مثلا در قسمت بورسیه زدن که این بورس ها به دانشجویان excellent داده میشه.می خواستم ببینم که منظور چیه؟ معدل یا چیزه دیگه؟ نمره زبان هم اثر داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشگاه تهران علوم کامپیوترمیخونم معدلم 16 هست، تافل 113. سه تا مقاله هم دارم.میخواستن ببینم واسه ارشد کدوم دانشگاه هلند اپلای کنم فاند بهتری میده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrotechnic in IAU in Khomeinishahr

با سلام
    من لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد (با معدل 12.15 و با 7 سال سابقه کار در بهترین شرکتهای بین المللی ایران و نیز 1 مقاله) قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد MBA در هلند را دارم
    دوستان عریر لطفا در مورد بهترین گزینه های ممکن مرا راهنمایی کنید.....

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)