صفحه 2 از 49 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 489

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2020 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی عمران صنعتی شریفم با معدل 16.80. به نظرتون میتونم از delft اسه ارشد با فاند پذیرش بگیرم؟؟تافل هم دادم که 102 شدم.
    سلام.جواب شما در پيغام خصوصي ارسال شد(بنا بر درخواست خصوصي خودتون)
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نحوه درخواست بورس و يا پيدا كردن بورس و نحوه ارتباط با اساتيد مرتبط

دوستان گرامي و عزيزاني كه ايميل و پ.خ گذاشتن چگونه مي توان با استاد راهنما ارتباط برقرار كرد قبل از جواب به سوالاتون توجهتون رو به اين توضيح جلب ميكنم:

**روش اپلاي در دانشگاه هاي هلند اكثرا بصورت آنلاين و از طريق ارتباط پر كردن فرم آنلاين هستش و در بعضي دانشگاه ها همزمان با اتمام دوره اپلاي آنلاين باسد مدارك فيزيكي مورد نظر رو هم با پست ارسال كنند و سري ديگر فقط بعد از پذيرش از شما مدارك فيزيكي رو مي خوان.

*** براي پيدا كردن بورس چند راه حل اساسي وجود داره كه شامل موارد زير هستش:
    پيدا كردن ي بورس متناسب با توانايي و رشته شما( بشدت تاكيد ميكنم از جستجو و اقدام براي بورس هاي غير مرتبط و مشابه آن كه خارج از حيطه و توانايي شماست خودداري كنيد؛اين كار باعث ميشه وجه علمي و شخصيتتيون زير سوال بره) براي يافتن بورس مي تونيد از اين لينك استفاده كنيد:
    **** پيدا كردن اساتيد راهنماي داراي توان بورس كردن دانشجو.(استاتيدي كه بورس ندارن تحت هيچ شرايط توان بورس كردن شما رو ندارن).بعد از يافتن استاد مدنظرتون با ايشون ارتباط برقرار كنيد و سعي كنيد رزومه و درخواستتون رو به طور كامل و در عين حال خلاصه شده و مفيد ارسال كنيد.براي راهنمايي بيشتر در خصوص ارتباط با اساتيد از لينك زير استفاده كنيد:
    تماس با اساتيد

همچنين براي نحوه نوشتن مفيد رزومه از لينك زير استفاده كنيد:
    نحوه تهيه رزومه
    نحوه آماده سازي SOP
    در صورت نياز به توصينامه هم از اين لينك براي تهيه آن استفاده كنيد
    نحوه آماده سازي توصيه نامه

چند نكته مهم در خصوص تماس اساتيد خصوصا اساتيد هلندي رو در نظر داشته باشيد:

1- از عنوان مناسب برای ایمیل خود استفاده نمایید مثلا از درج عبارت hello در قسمت موضوع اصلا و ابدا استفاده نمایید برای نمونه یک عنوان کاربردی برا ی دانشجو های دکتری :
    A Master Candidate with Schollar
    و یا
    A PhD vacancy ... Candidate
    و مشابه این استفاده نمایید تا استاد متوجه موضوع شما شده و بخواهد ایمیل شما را مطالعه نماید.
    2- سعی کنید
    در ایمیل اول به طور خلاصه "نه داستان نویسی" هدفتون و موضوعتون رو برای استاد راهنما مطرح نمایید و رزومه و یا SOP رو براشوت الصاق نمایید.
    3-****
    (بسیار مهم)***** اگر رزومه ضعیفی دارید سعی نکنید دلایل ضعیف بودن رزومتونو برای استاد با دلایل الکی توضیح بدی.سعی کنید اشتیاق خودتون رو نشون بدین که علاقه مندین و در این زمینه مهارت دارید.
    4- برای پیگیری ایمیلتون اصرار داشته باشید و همیشه پیگیر باشید اما کاری نکنید که 50 تا ایمیل اول استاد فوروارد های ایمیل ما باشه
    .در هفته ای 2 بار اقدام به پیگیری کنید.(اساتيد در روزهاي پذيرش ايميل هاي بسياري دريافت ميكنند اين پيگيري در صورتي كه به درستي انجام بشه باعتث ميشه زودتر به نتيجه برسيد).

موفق باشید.

آنچه كه در فروم بين ميكنم پس از تجارب كاري واقدامات صورت گرفته بوجود آمده و در همه موارد صادق نيست،آنچه بيان و نگارش مي نمايم صرف كمك به دوستداران تحصيل در كشورهلند مي باشد.براي اطمينان همواره جستجو هاي خود را كاملتر نموده و پس از اطمينان كامل اقدام نماييد.
    مهمترين بخش اقدام پشتكار و تعامل مفيد است. به اميد موفقيت يكايك شما دوستداران علم و دانش
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

سلام بر دوستان من تقریبا تمام تاپیک های مربوط رو خوندم ولی ندیدم کسی در مورد Research و study که در لینک زیر موجود هست توضیح داده باشه. توضیح بدین ممنون میشم. http://www.studyinholland.nl/scholarships/grantfinder

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

کسی می تونه دانشگاهی با زبان تدریس انگلیسی بهم معرفی کنه که مستر تکنولوژی معماری داشته باشه.( و بورسیه خیلی برام مهمه)
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member

سلام دوستان ؛ از عزیزان مطلع خواهش می کنم در خصوص امکان پذیرش با شرایط زیر برای رشته های اقتصادی میدیرتی مالی و علوم اجتماعی حدالمقدور با بورس راهنمایی کنن :

لیسانس حسابداری از آزاد حدود 4- 5 سال پیش
    معدل 14/37
    کارمند اداره مالیات از 3 سال پیش
    زبان : حدود 4 - 4.5

پذیرش مشروط یا pr-master امکان داره ؟
    یا پدیرش برای زبان ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام دوستان
    من میخوام برای ارشد اپلای کنم.
    آیا معمولا دانشگاه ها در هلند برای اپلای هزینه می گیرند؟
    آیا معمولا برای اپلای در مقطع ارشد توضیه نامه نیاز هست؟
    ممنون

با سلام
    من لیسانس الکترونیک با معدل 13.43 دارم و نمره IELTS هم 8 هستش.می خواستم ببینم کلا تو هلند دانشگاهی هست که با این معدل به من پذیرش بده برای MASTER?

Junior Member

اقا من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه غیر انتفاعی قزوین
    کارم و تخصصم در زمینه شبکه و امنیت شبکه هست حدود 4-5 سالی هست فعالیت دارم تو سازمان ها و ارگان ها
    مدرک زبان ندارم اما چند تا مدرک بین المللی رو 4-5 سال پیش امتحان دادم
    سابقه تدریس هم داشتم تو رشتم

حالا می خوام بدونم برای ارشد می تونم آی تی یا شبکه بخونم تو هلند و اصلا با شرایط من باید کدوم دانشگاه ها رو ببینم و ایا احتمال داره قبول کنن

سلام
    یه سوال-
    حتما معدل باید بالا باشه تا apply بدن ؟
    مثلا واسه دلف ا آیند ؟
    من در حال حاضر دانشجوی مهندسی الکترونیک هستم-
    ایلتس دارم میخونم -

Junior Member

دوستان، آیا امکان گرفتن پذیرش و فاند با IELTS 6.0 از دانشگاه های هلند وجود داره؟ (با توجه به اهمیتی که به زبان می دن و مینیمم معمولاً IELTS 6.5 هست)
    البته می دونم که نظر مطلق نمی شه داد، بیشتر هدفم آشنایی با تجربیات مشابه است.
    برای مستر معماری می خوام اپلای کنم با معدل لیسانس 17.13 .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)