صفحه 3 از 49 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 489

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هلند و مسائل مرتبط

البته الان ترم 5 هستم ولی از الان می خوام شرایطو بسنجم و کامل کنم نواقص رو
    تا الان معدلم 17.5 هست البته بییشتر هم میشه تا 18 یا بالاتر
    کارشناسی کامپیوتر نرم افزار می خونم غیر انتفاعی در اصفهان
    مدرک زبان هم ندارم ولی حدنصاب رو می تونم کسب کنم
    مدرک ccna , ccnp رو (مدارک شبکه ) البته مربوط به سازمان علوم و فناوری رو هم دارم
    یکی از استادامون هم که دکترا داره و مقالات خارجی داشته هم می تونه معرفم باشه (در زمینه هوش مصنوعی کار کرده)
    آیا شانسی دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharab نمایش پست ها
    دوستان، آیا امکان گرفتن پذیرش و فاند با IELTS 6.0 از دانشگاه های هلند وجود داره؟ (با توجه به اهمیتی که به زبان می دن و مینیمم معمولاً IELTS 6.5 هست)
    البته می دونم که نظر مطلق نمی شه داد، بیشتر هدفم آشنایی با تجربیات مشابه است.
    برای مستر معماری می خوام اپلای کنم با معدل لیسانس 17.13 .

اصولا مینیموم ها تعیین کننده اند...
    اما در شرایط خاص تا نیم نمره با شرایطی مثل معدل بالا یا شاید پورتفولیو خوب در رشته شما اثر گذارند

Junior Member

بسیار ممنونم از جوابتون دوست عزیز.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

دوستان، آیا امکان گرفتن پذیرش و فاند با IELTS 6.0 از دانشگاه های هلند وجود داره؟ (با توجه به اهمیتی که به زبان می دن و مینیمم معمولاً IELTS 6.5 هست)
    البته می دونم که نظر مطلق نمی شه داد، بیشتر هدفم آشنایی با تجربیات مشابه است.
    برای مستر معماری می خوام اپلای کنم با معدل لیسانس 17.13 .
    کلا معماری فاند سخت میدان، زیادم به زبان کاری ندارن، بیشتر پورتفولیو و معدل مهمه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

سلام کسی میدونهکدوم دانشگاههای هلند ارشد صنایع غذایی رو داره با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    کلا معماری فاند سخت میدان، زیادم به زبان کاری ندارن، بیشتر پورتفولیو و معدل مهمه
    مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون. ظاهراً تجربه دارید شما، ممکنه با معدل 17.13 فاند گرفت؟ و اینکه چه نوع فاندی برای رشته معماری محتمل تر هست گرفتنش ؟ و البته کدوم دانشگاه سخاوتمندانه تر برخورد می کنه در این مورد!
    سوالام زیاد شد، ممنونم ازتون بابت وقتی که می گذارید برای کمک به من و امثالم.

مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون. ظاهراً تجربه دارید شما، ممکنه با معدل 17.13 فاند گرفت؟ و اینکه چه نوع فاندی برای رشته معماری محتمل تر هست گرفتنش ؟ و البته کدوم دانشگاه سخاوتمندانه تر برخورد می کنه در این مورد!
    سوالام زیاد شد، ممنونم ازتون بابت وقتی که می گذارید برای کمک به من و امثالم.

دوست عزیز...
    در اروپا گرفتن بورس برای مقطع فوق اونم تو یه رشته ای مثل معماری خیلی متداول نیست. این قضیه دلایلی داره، یکی اینکه اصولا هزینه های تحصیل اونقدر بالا نیست، طوری که بعضی کشورها مثل آلمان اتریش بلژیک و بعضا ایتالیا و هلند و فرانسه رایگانه... بنابر این به اون شکلی که در امریکا award یا grant هست در اروپا نیست.
    اما با همه این احوالات اون دانشگاه هایی که شهریه دارند یه سری Schloarship هم تعریف میکنند که در صورت پذیرش شما میتونید واسه اونا اقدام کنید... هلند هم از همسن دسته است.
    به هر صورت معدلتون خوبه... پورتفولیو هم که دیگه کارای دوران دانشجویی تونه... اگه خوبه که امیدوار باشید و اقدام و کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    دوست عزیز...
    در اروپا گرفتن بورس برای مقطع فوق اونم تو یه رشته ای مثل معماری خیلی متداول نیست. این قضیه دلایلی داره، یکی اینکه اصولا هزینه های تحصیل اونقدر بالا نیست، طوری که بعضی کشورها مثل آلمان اتریش بلژیک و بعضا ایتالیا و هلند و فرانسه رایگانه... بنابر این به اون شکلی که در امریکا award یا grant هست در اروپا نیست.
    اما با همه این احوالات اون دانشگاه هایی که شهریه دارند یه سری Schloarship هم تعریف میکنند که در صورت پذیرش شما میتونید واسه اونا اقدام کنید... هلند هم از همسن دسته است.
    به هر صورت معدلتون خوبه... پورتفولیو هم که دیگه کارای دوران دانشجویی تونه... اگه خوبه که امیدوار باشید و اقدام و کنید.
    بسیار ممنونم از توجهتون. بله، حق با شماست، خیلی از کشورای اروپایی هزینه ی تحصیل و زندگی درشون به مراتب کمتره و منظور من مشخصاً هلند بود و هدفم بیشتر دونستن تجربه های مشابه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام دوستان
    یه سوال دانشگاههای هلند برای ارشد در ترم دوم پذیرش میدن؟
    راستش من اردیبهشت تافل میدم و تیر فارغالتحصیل میخوام بدونم برای بهمن ماه میتونم اپلای کنم؟

Junior Member

میشه در مورد مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه های هلند و همچنین شهریه هاش یه توضیحی بدهید ؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)