صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع کارشناسی ارشد در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع کارشناسی ارشد در هلند و مسائل مرتبط

با سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق با معدل 14.68 از دانشگاه باهنر کرمان و کارشناسی ارشد ریاضی محض(شاخه رمزنگاریcryptography ) با معدل 15.46 از دانشگاه شهید بهشتی هستم.
    پایان نامه کارشناسی ارشدم در مورد lattice based cryptography بوده که یک موضوع رمزیه.
    هیچ گونه مقاله ای هم ندارم.
    من فعلا دارم امریه سربازی رو میگذرونم و تو وقت آزادم دارم برای toefl و gre general و gre subject (رشته ریاضی) می خونم، چون 2 سال بعد می خوام حتما برای یه دانشگاهی تو یه کشوری اپلای کنم، حقیقت اینه که برام مهم فقط اینه که از یه جایی خارج ایران پذیرش بگیرم(البته اکیدا با فاند) و مهم نیست برای master باشه یا phd و همچنین مهم نیست برای رشته ریاضی باشه یا رشته مهندسی برق(اگرچه که رمزنگاری رو از همه بیشتر دوست دارم)
    به نظر شما من باید تو نمره های زبان مینیمم چند بشم تا پذیرش با فاند بگیرم؟
    شانس برای پذیرش با فاند از یکی از دانشگاه های هلند برام چقدره؟ البته من هیچ زبان دیگه بلد نیستم!

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع کارشناسی ارشد در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    من واسه مستر IA تو دانشگاه ماسترخت پذیرفته شدم. ولی هنوز واسه اسکالرشیپ اقدام نکردم. با توجه به اینکه در صورت نبودن کمک هزینه امکان رفتن ندارم، میخواستم اگر کسی در رابطه با اسکالرشیپای هلند که واسه ایرانی ها مناسب باشه و هنوز ددلاینش نگذشته باشه اطلاع داره من رو راهنمایی کنه. کلا میشه روش حساب کرد یا نه!
    ممنون

معدل =17
    دانشگاه قبلی = آزاد مشهد
    رشته = کارشناسی فناوری اطلاعات
    مقالات خارجی = ندارم
    مقالات داخلی = ندارم
    تالیف کتاب = ندارم
    سابقه کار =به صورت پروژه ای ولی رسمی و دارای بیمه نیست
    مدرک زبان = IELTS 6.5
    سایر افتخارات و مدارک = معرفی از دوتا استاد و دو ترم حل تمرین
    ادامه تحصیل در رابطه با IT
    می تونم پذیرش بگیرم ؟ و اگه پذیرش بگیرم ، می شه با این وضع فاند هم گرفت ؟

سلام بچه ها . میشه یکی منو برای مقطع ارشد راهنمایی کنه .
    دانشجوی سراسری مشهد
    معدل:16.5
    آیلس دارم میخونم و نمرش رو ایشالله میارم
    مقاله ندارم
    رشته تاسیسات حرارتی و برودتی
    دنبال یه تحصیل رایگان هستم
    گرایش تاسیسات توی ایران نیستش و میخوام کمک بگیرم ازتون که چه دانشگاهی و کشوری رشته خودم رو یا حداقل رشته تهویه مطبوع رو داره و سطح دانشگاهش هم خوب باشه.
    ممنون از همتون

Junior Member

سلام
    دانشجوی دانشگاه غیر انتفاعی
    معدل 16
    زبانم هم خوبه
    رشته : مهندسی صنایع
    میتونم Apply شم و فاند هم بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saied90 نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی دانشگاه غیر انتفاعی
    معدل 16
    زبانم هم خوبه
    رشته : مهندسی صنایع
    میتونم Apply شم و فاند هم بگیرم؟
    سلام.
    پذیرش ممکنه بتونید بگیرید ولی احتمال فاند خیلی کمه.
    باز هم هیچ کاری نشد نداره. باید معدلتون رو تا حد ممکن بالا بیارید

Junior Member

دوستان سلام
    من دو تا سوال داشتم : 1 میشه لطف کنید لینک مربوط به ثبت نام این فاند The Netherlands Fellowship Programmesرو به من بدید ؟ هیچ جایی نتونستم پیداش کنم !
    2 من بعد از کلی سرچ دیدم برای این نوع فاند ایران جز کشورای مورد نظر نیست !! من میخواستم ببینم این فاند هنوز به قوت خودش باقی هست یا نه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط baamdaad نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دو تا سوال داشتم : 1 میشه لطف کنید لینک مربوط به ثبت نام این فاند The Netherlands Fellowship Programmesرو به من بدید ؟ هیچ جایی نتونستم پیداش کنم !
    2 من بعد از کلی سرچ دیدم برای این نوع فاند ایران جز کشورای مورد نظر نیست !! من میخواستم ببینم این فاند هنوز به قوت خودش باقی هست یا نه ؟
    ممنون
    http://www.utwente.nl/internationals...ts/all/nfpphd/
    این لینک رو مطالعه کنید، لیست کشورها هم اینجا هست ددلاینشو تا 7 اکتبر زده پس ظاهرا که هنوز فعاله!

Junior Member ariyana1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

دوستان عزیزی که اطلاعات دارن اگه امکانش هست به من کمک کنن
    لیسانس: مهندسی شیمی -پتروشیمی
    دانشگاه آزاد شیراز
    معدل16
    5 سال سابقه کار مرتبط با رشتم و همچنین گواهینامه های معتبر کاری داخلی و بین المللی دارم
    تخصص کاریم تضمین کیفیت(ایزو و استاندارد ) و بازرسی جوش است
    سال 2012 هم واسه دکتری پیوسته نانو تکنولوژی از دانشگاه دولتی بارسلونا(UB) پذیرش و بورس گرفتم
    آیلتس ندارم ولی دارم کلاس میرم تا 6ماه آینده حتما میگیرم
    آیا با این وضعیت امکان گرفتن پذیرش یا بورسیه از هلند رو دارم یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    Ariyana

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی سال 5 دانشگاه شیراز رشته ی متالورزی صنعتی هستم..امسال فارغ التحصیل میشم....معدلم 12.5 هست...میخواستم بدونم میتونم برای ارشد رشته ی هنر واسه هلند اقدام کنم...در واقع بورسی که اصلا قرار نباشه خودم پولی بدم...یا اگر باشه خیییییلی کم باشه...میشه در این زمینه برای مراحل و زمان اقدام وشرایط دانشگاها کمکم کنید...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)