صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع کارشناسی ارشد در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع کارشناسی ارشد در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

بنده از دانشگاه دلف، برای کارشناسی ارشد معماری بورس شدم. صفحه بورس یاب رو زیر و رو کردم، منتها یا برای ایران نبودند، یا اینکه زمانشون گذشته بود! به نظرتون راهی برای پیدا کردن بورس دارم؟؟
    خواهشا اگر بورس خاصی یا مطلب مفیدی میدونید، من رو در جریان بگذارید.
    با تشکر

دوست عزیز
    تبریک میگم
    در مورد فاند در مقطع ارشد راهی به جز همون فاندهای دانشگاهی نیست تا اونجایی که میدونم
    بنابراین اگه وقتشون گذشته خب کاری نمیشه کرد
    یه کار هم اینه که با استاد ها ارتباط بگیرید و شاید رزومه تون باعث بشه بهتون کمکی کنند (که تا اونجایی که میدونم خیلی بعیده)

حالا برای اینکه مطمئن شید میتونید از منشی هم یه سوال بپرسید که آیا راهی برای فاندهای دیگه یا مثلا خارج از دانشگاه و یا خود استاد هست یا نه..

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید حتما

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بورسیه | فاند ها | کمک هزینه ها در مقطع کارشناسی ارشد در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط madman94 نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی لیسانس عمران دانشگاه سراسری شهرستانم
    معدلم 14.5(دوسال آخرم خیلی بیشتر از دو سال اولمه)
    تافل 95 دارم ولی دوباره میخوام امتحان بدم بیشتر میشه
    gre هم دارم میخونم که امتحان بدم
    مقاله در زمینه بتن مرتبط با معماری دارم و یکی هم درباره سازه(تو این دو شاخه تو رشته ام نمراتم عالیه)یکی دیگه هم دارم دارم درباره معماری مینویسم
    شانسی برای فول فاند هست؟

دوست عزیز

رزومه خیلی خوبی دارید
    اگه جی ار ای هم بگیرید من پیشنهادم اینه سمت امریکا رو هم بگردید و کانادا
    چون رزومه ای خوبی دارید با سه تا مقاله و زبان و جی ار ای بالا

نقطه ی ضعف شاید همون معدل باشه...
    در مورد هلند نمیشه نظر قطعی داد و لی حتما شانس بالایی دارید
    چون فاندها اینجا رقابتیه و معلوم نمیشه از الان و بستگی به شرایط و رقباتون داره

(من خودم شخصا جای شما بودم بعد از گرفتن جی ار ای حتما روی امریکا جدی فکر میکردم)

نر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan051 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : شریف

معدل کارشناسی : 15

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی

دانشگاه کارشناسی ارشد :-

معدل کارشناسی ارشد :-

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-

تعداد مقالات :1

سابقه کار: کارآموزی

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: 110 تافل

دوست عزیز
    ببخشید که من جواب کامنت قبلی رو اینجا براتون کپی میکنم

رزومه خوبی دارید. (از درجه اعتبار اون مقاله تون بی اطلاعم ولی قاعدتا نکته مثبت رزومه تونه) ولی واقعا نمیشه در مورد فاند گرفتن و نگرفتن نظری داد. شما اگه منظورتون شانسه که حتما دارید
    ولی قطعیتی نداره ازین جهت که فاند و اسکولارشیپ های دوره ارشد رقابتیه و بر طبق شرکت کننده های هر سال به بهترین و قوی ترین اپلیکیشن داده میشه
    بنابراین نمیشه نظری داد چون رقیب هاتون معلوم نیستن

انم اضافه کنم که دانشگاه شریف بودنتون نکته مثبتیه. من دوستی رو میشناختم که با رزومه شما ولی معدل 17 از همین دانشگاه خودتون برای ارشد با فاند رفت آمریکا
    فقط یه کنفرانس داشت
    معدل 17
    و زبان خیلی خیلی خوب

میخوام اینو بگن که شما هم میتونید روی امریکا هم در کنار هلند زوم کنید. مخصوصا که شاید شریف بودن توی محدوده امریکا بیشتر به کارتون بیاد....(خودتون شریفی هستین میدونید چی دارم میگم)

بازم نظر دوستان رو بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa1413 نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی مهندسی پزشکی امیرکبیرم، بیوالکتریک،این ماه دفاع میکنم
    معدل 17.25
    یه مقاله داخلی دارم،زبانمم بدنیست...یه ماه دیگه تافل دارم، چقدر احتمال داره که بتونم delft فاند و پذیرش بگیرم برای ارشد؟

دوست عزیز
    معدل و دانشگاهتون که خیلی عالیه
    زبان رو هم اگه بالا داشته باشین خیلی بهتون کمک میکنه
    در مورد پذیرش من فکر میکنم حتما و حتما (بالای 95 درصد!!) میتونید موفق باشید
    چون نمونه های خیلی خیلی خیلی پایین تری از شما رو از نزدیک دیدم که پذیرش گرفتن...
    در مورد اسکولارشیپ و فاند شما رو رجوع میدم به کامنت های قبلی...
    نمیشه نظر خاصی داد ولی حتما شانس رو دارید
    ولی چون رقابیته و بستگی به رقیب هاتون داره در اون سالی که اپلای میکنید از الان نمیشه نظر قطعی داد

من شخصا جای شما باشم با توجه به معدل و دانشگاهتون اول امریکا و بعد کانادا رو هم مد نظر میگیرم (نظرم شخصیه)

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehh نمایش پست ها
    سلام

لیسانس : مهندسی کامپیوتر با معدل 14.11 از دانشگاه آزاد
    فوق لیسانس : مدیریت شهری با معدل 18.5 از دانشگاه دولتی
    آیلتس :6.5

1. میخواام توی زمینه پایان نامه ارشدم با موضوع Governance مستر دوم بخونم . امکانش هست دوباره ارشد بخونم؟
    2. تحصیل در دانشگاه های هلند رایگان هست ؟
    3. هزینه زندگی در هلند تقریبا در چه رنجیه؟
    4. آیا سفارت هلند هم مثل آلمان گواهی تمکن مالی میخواد؟ به چه مبلغی؟ آیا مثل آلمان حساب بانکیمون بلاکه میشه؟
    5.آیا در هلند دانشجوی ارشد امکان دریافت فاند رو داره؟

ممنونم

دوست عزیز

1. امکان ارشد دوباره خوندن هست. زمینه کاری تون بستگی به استادهای اون دپارتمان و دانشگاهی داره که براش اپلای میکنید
    2. برای دوره ارشد رایگان نیست و حدودا سالی 15000 یورو (عددش دقیق نیست و ممکنه بالا و پایین باشه یه مقداری) براتون فقط هزینه دانشگاه داره
    3. شما به طور دانشجویی اینجوری در نظر بگیرید که سالی بین 10000تا 12000 یورو برای زندگی دانشجویی لازم دارید. بازم عدد دقیق نیست و بسته به استایل زندگی ممکنه خیلی خیلی تغییر کنه
    4. این رو من نمیدونم. ولی بعید میدونم ازتون سفارت بخواد. ولی فکر میکنم خود دانشگاه میخواد ازتون. یعنی خود دانشگاه سال اول ازتون حدودا 25000 یورو میخواد و میگیره. بعد که وارد هلند میشید 15000 تا رو برای هزینه سال اول برمیداره و 10000 تا رو بهتون پس میده که مال خودتونه و میتونید باهاش زندگی کنید. البته همون 15000 تا هم بعدا میتونید پس بگیرید و بعد ماهیانه شهریه دانشگاه رو بدید (اگه قانونش عوض نشه). برای اطمینان میتونید از منشی های دانشگاه بپرسید. در مورد سفارت نظر دوستان دیگه رو بگیرید چون من بی اطلاعم
    5. بله. امکانش هست. فاندها و اسکولارشیپ ها ی مختلف روی سایت هر دانشگاهی هست که باید براشون اپلای کنید و منتظر نتیجه شون باشید که ببینید بهتون تعلق گرفته یا نه. رقابیته و بدست اوردنشون نمیگم نشدنیه (اصلا امیدتون رو از دست ندین) ولی خیلی اسون هم نیست

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من زیست شناسی سلولی مولکولی (یکی از دانشگاه های دولتی تهران) میخونم ترم آخر کارشناسی ارشد معدل 18.5
    معدل کارشناسی 17.7(دانشگاه دولتی شهرستان)(شاگرا اول)
    آیلتس7
    ی مقاله آی اس آی ک اسم اول نیستم.
    میخام ببینم شرایطم برا فول فاند هلند چطوریه اونم برا مستر مجدد.مرسی

دوست عزیز
    ارجاعتون میدم به کامنت های قبلی

شما حتما شانس دارید و رزومه خیلی خوبی هم دارید مخصوصا معدل و زبانتون که عالیه...خیلی خوبه
    شاگرد اول
    دانشگاه خوب
    مقاله ای اس ای و بعد اپلای برای ارشد
    همه اینا باعث میشه که بگیم شانستون بالاست
    ولی نمیشه نظر قطعی داد چون رقابیته و بستگی به رقباتون داره و شانستون نسبت به اونا بالا و پایین میشه

با این رزومه و معدل حتما و حتما و حتما (چه ارشد و چه دکترا) به فکر امریکا و کانادا و استرالیا هم باشید
    من شخصا اگه جای شما بودم اونا رو قبل اروپا و هلند و ... بررسی میکردم
    تحصیل ارشد هاند رایگان نیست...

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 17/5 دارم و نمره پیش دانشگاهی هم 19 می خواستم ببینم کسی میدونه که میتونم بورس کامل برای یک رشته دیگه مثل مدیریت بگیرم؟؟؟ آیلس 6 هم دارم

Junior Member

میگن اگه نمی تونی بورسیه پیدا کنی دانشگاهی رو پیدا کن که ارزون باشه و ترمی 2500 هم هست!!!! آیا این واقعیت داره ؟؟؟

Junior Member

سلام به همگی
    من میخواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش تو یه دانشگاهی مثل آیندهون رو دارم یا نه.
    مهندس آی تی دانشگاه صنعتی اصفهان
    معدل 14.20
    سابقه کار حداقل 6 ماه چون هنوز مشغول به کارم (کنترل پروژه) تو یکی از پژوهشکده های دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    ریکام 2 یا 3 تا دارم که یکیش خیلی معتبر هست
    تافل هنوز ندادم ولی احتمالا بین 95 تا 100
    میتونم مقاله هم بدم ولی کنفرانس
    قبل از دانشگاه هم سابقه کار دارم تو یه مرکز پژوهشی مربوط به آی تی

من هزینه زندگی رو دارم کاملا. میخواستم ببینم آیا بورسیه خاصی هست که بتونم برای حذف Tuition fee استفاده کنم؟
    صحبت با استاد فایده ای داره یا نه یا روش های دیگه مثل کار کردن برای استاد؟
    و به طور خلاصه امیدی هست یا نه؟
    ویرایش توسط fa_9j92 : June 11th, 2016 در ساعت 12:24 PM

Junior Member

من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.8

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

ایا gre لازم هست؟
    با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)