صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: زبان دوم بعد از انگلیسی

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : زبان دوم بعد از انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    جمله ی آخر شما کاملا درسته! گرامر انگلیسی در برابر آلمانی واقعا هیچی نیست!
    گرامر داریم تا گرامر
    اینکه پر استثنا باشه... اصلا نمیخوام راجع بهش حرف بزنم!!
    ولی خب اگه از قاعده و قانونی پیروی کنه و بشه تو خونه های جدول قرارش داد اونموقع خیلیم شیرینه
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Banned

به لحاظ گرامری بعید میدانم هیچ زبانی به سختی زبان روسی برسد حتی الفبای این زبان هم خودش داستان دارد. باری ما به این زبان داریم درس میخوانیم و باالخره زمان بر است یاد گرفتنش.
    ئ

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    به لحاظ گرامری بعید میدانم هیچ زبانی به سختی زبان روسی برسد حتی الفبای این زبان هم خودش داستان دارد. باری ما به این زبان داریم درس میخوانیم و باالخره زمان بر است یاد گرفتنش.
    ئ
    از لحنتون معلومه
    بسی ترسوندینمون (هرچند قبلا به اندازه کافی ترسیدیم!)
    بعله در رابطه با لغت باید بگم فاجعس
    مایی که غیر لغات فارسی و انگلیسی چیزی ندیدیم روسی و چینی و... برامون فاجعس
    امیدوارم در یادگیری موفق باشید
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial Management - Razi University

سلام . به نظر شما یادگیری زبان دوم بعد از انگلیسی رو برای گرفتن پذیرش راحت تر در رشته های مدیریتی کار مفیدی هست؟ قائدتا باید رقابت برای برنامه هایی که به زبان محلی تدریس می شن کمتر از برنامه های انگلیسی زبان باشه . فکر می کنید تا چه حد کار پذیرش گرفتن راحت تر می شه و اینکه ارزشش رو داره که وقت بذاریم و برای ایجاد این مزیت رقابتی یه زبان دیگه هم یاد بگیریم؟ اگر پاسختون مثبت هست چه زبانی رو توصیه می کنید که مسلط بودن بهش شرایط بهتری ایجاد کنه؟ خیلی ممنون

Junior Member

صددرصد فرانسه هم پرکاربردتره هم اشتراکش با انگلیسی بیشتره

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من نمی دونم بر چه اساسی دوستان می گن فرانسه به انگلیسی شبیه. انگلیسی و آلمانی هر دو از یک ریشه هستن و ریشه ژرمن دارن. فرانسه و اسپانیایی و ایتالیایی به هم شبیه هستن و ریشه لاتین دارن. پس به لحاظ زبان شناسی قطعا این زبانهای به هم نزدیک تر و آلمانی و انگلیسی به هم شبیه تره.
    یکی از مشکلات یادگیری آلمانی هم همینه که اکثرا می گن بعد از شروع آلمانی ممکنه به خاطر شباهت زیاد کیفیت زبان انگلیسیتون افت کنه.
    اگر کسی تجربه ای برای احیای زبان انگلیسی بعد از یادگیری زبان سوم داره به اشتراک بگذاره

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من نمی دونم بر چه اساسی دوستان می گن فرانسه به انگلیسی شبیه. انگلیسی و آلمانی هر دو از یک ریشه هستن و ریشه ژرمن دارن. فرانسه و اسپانیایی و ایتالیایی به هم شبیه هستن و ریشه لاتین دارن. پس به لحاظ زبان شناسی قطعا این زبانهای به هم نزدیک تر و آلمانی و انگلیسی به هم شبیه تره.
    یکی از مشکلات یادگیری آلمانی هم همینه که اکثرا می گن بعد از شروع آلمانی ممکنه به خاطر شباهت زیاد کیفیت زبان انگلیسیتون افت کنه.
    اگر کسی تجربه ای برای احیای زبان انگلیسی بعد از یادگیری زبان سوم داره به اشتراک بگذاره
    اگر زبان رو درست یاد گرفته باشید درست مثل دوچرخه سواری هیچ وقت اصولش فراموش نمیشه ولی وقتی در طولانی مدت استفاده نکنید از زبانی که بلد هستید به مرور دامنه لغاتتون کم میشه.تنها راهش اینه که هیچ وقت بطور کامل زبان انگلیسی رو کنار نزارید و اگر کنار گذاشتید با دیدن فیلم و گوش کردن و حرف زدن مغزتون رو مجبور کنید که دوباره به یاد بیاره

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر زبان رو درست یاد گرفته باشید درست مثل دوچرخه سواری هیچ وقت اصولش فراموش نمیشه ولی وقتی در طولانی مدت استفاده نکنید از زبانی که بلد هستید به مرور دامنه لغاتتون کم میشه.تنها راهش اینه که هیچ وقت بطور کامل زبان انگلیسی رو کنار نزارید و اگر کنار گذاشتید با دیدن فیلم و گوش کردن و حرف زدن مغزتون رو مجبور کنید که دوباره به یاد بیاره
    پس شما معتقدین با فیلم دیدن یا رادیو گوش کردن زبان انگلیسی می تونه تو همون سطح قبلی بمونه؟
    با توجه به اینکه جدیدا دارم زبان آلمانی می خونم، گاهی موقع حرف زدن به انگلیسی ناخودآگاه از یک لغت آلمانی استفاده می کنم. یا وقتی شروع به فیلم دیدن می کنم، 5 دقیقه طول می کشه تا مغزم مجددا با شرایط انگلیسی آداپته بشه.(البته این زمان در حال کاهش است) یا گاهی برخی لغات کم کاربرد در انگلیسی را فراموش می کنم. در حالی که وقتی فقط انگلیسی می دونستم این مشکلات نبود.
    آیا این طبیعیه؟
    آیا با افزایش دانش زبان آلمانیم این مشکل بر طرف میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    پس شما معتقدین با فیلم دیدن یا رادیو گوش کردن زبان انگلیسی می تونه تو همون سطح قبلی بمونه؟
    با توجه به اینکه جدیدا دارم زبان آلمانی می خونم، گاهی موقع حرف زدن به انگلیسی ناخودآگاه از یک لغت آلمانی استفاده می کنم. یا وقتی شروع به فیلم دیدن می کنم، 5 دقیقه طول می کشه تا مغزم مجددا با شرایط انگلیسی آداپته بشه.(البته این زمان در حال کاهش است) یا گاهی برخی لغات کم کاربرد در انگلیسی را فراموش می کنم. در حالی که وقتی فقط انگلیسی می دونستم این مشکلات نبود.
    آیا این طبیعیه؟
    آیا با افزایش دانش زبان آلمانیم این مشکل بر طرف میشه؟
    طبیعیه ، من یک کانادایی هفتاد ساله رو میشناسم دوران جوانیش به خاطر شغلش به پنج تا زبان تسلط داشته ، الان فقط انگلیسی و فرانسه رو استفاده می‌کنه ،خودش میگه مثلا وقتی می‌ره به کشور روس زبان با اولین احوال پرسی کم کم مغزش شروع می‌کنه و کلمات و جملات رو به خاطر میاره وگرنه خودش در حالت عادی احساس می‌کنه همه چیو فراموش کرده.

Junior Member am8in آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مرسی. کاملا درسته . اما برای یادگیری بیشتر به نظرتون کتاب داستان خوندن تاثیر داره؟ یا کتاب های آموزشی؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)