نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: شهرهای نفت خیز آمریکا

پیش فرض شهرهای نفت خیز آمریکا

سلام دوستان
    اگر کسی در رابطه بالیست شهرها و شرکت های نفتی آمریکا اطلاعی داره پاسخ بده. برای کار توی این شرکت ها واسه کسی که 8سال سابقه داره چطوره؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شهرهای نفت خیز آمریکا

ایالتهایی مثل تگزاس و اکلاهما و لوییزیانا واسه کار کردن مناسب هست. این ایالت ها نفت خیز هستن و اکثر شرکتهای نفتی هم در این ایالتها هستن. مخصوصا تگزاس که اکثر شرکتهای نفتی تو این ایالت هستن. شهرهای مهمش هم هیوستون و دالاس هستن فکر کنم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

فكر مي كنم ايالت Wyoming هم نفت داشته باشه ولي بهترين جا براي كار نفتي همون Texasهست.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    فكر مي كنم ايالت Wyoming هم نفت داشته باشه ولي بهترين جا براي كار نفتي همون Texasهست.
    آره مهین درست میگه یادم رفت بگم
    البته هیچ جا به اندازه تگزاس نفت نداره. مگرنه بازم ایالتهایی هستن که کم و بیش نفت داشته باشن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

راستش من فک کنم کار در شرکت‌های نفتی‌ برای ایرانیها سخت باشه
    من الان تو شرکت Lyondellbasell هستم یک دورهٔ مستر هست که آونجا برگزار می‌شه بعده این دوره امکان استخدام تو همین شرکت برا دانشجو‌ها هست اما به من گفتن که چون من ایرانی‌ هستم من رو استخدام نخواهند کرد و بهم گفتن که آمریک به شرکت ما فشار میاره که ایرانی‌‌ها رو استخدام نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_azary نمایش پست ها
    راستش من فک کنم کار در شرکت‌های نفتی‌ برای ایرانیها سخت باشه
    من الان تو شرکت Lyondellbasell هستم یک دورهٔ مستر هست که آونجا برگزار می‌شه بعده این دوره امکان استخدام تو همین شرکت برا دانشجو‌ها هست اما به من گفتن که چون من ایرانی‌ هستم من رو استخدام نخواهند کرد و بهم گفتن که آمریک به شرکت ما فشار میاره که ایرانی‌‌ها رو استخدام نکنید.
    این شرکتی که گفتین تو کدوم ایالتها هستش؟
    When there is a will, there is a way

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

Almost all of the US-based Oil Companies are located in Texas especially in Houston . But there are opportunities in Louisiana and Wyoming as well as California(Home for Chevron) Also there are oil fields in Montana and Alaska but they are mostly heavy oil.

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

If you check Linkedin you can see lots of Iranians working for high profile super major companies like Chevron,BP, ConocoPhilips and ExxonMobil in United States. so don't worry if you are talented they will never discriminate in their selections.

آمریکا کلی نفت داره برعکس تصور شما که فقط چند ایالت خاص رو ذکر کردن باید بگم که تگزاس، لویزیانا، اوکلاهاما، کلرادو، کالیفورنیا، نیومکزیکو، وایومینگ، ویرجینیا، پنسیلوانیا، داکوتا، میسوری، آرکانزاس، پنسیلوانیا و... نفت زیادی دارن (هرچی باشه مهندس نفتیم و کلی اطلاعات از مخازن نفت آمریکا داریم!)! تازه جدیدا آمریکا به تکنولوژِی برداشت مخازن "اویل شیلی" دست یافته که از نظر اقتصادی هم مقرون بصرفس و جالبه بدونین آمریکا و کانادا بیشترین مخازن از این دست رو دارن که "اکسون موبایل" و "شورون" غولهای بزرگ اقتصاد جهان، مناطق بزرگی رو در پنسیلوانیا و تگزاس برای برداشت این مخازن در سال 2009 خریدن. پس تقریبا همه جاهای اسم و رسم دار آمریکا نفت و مهندس نفت وجود داره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)