نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام عامل را باعث گرایش اخیر ایرانیان نسبت به کانادا قل

رأی دهندگان
614. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امکانات تحصیلی

154 25.08%
  • فرصت‌های شغلی

120 19.54%
  • اقامت راحت‌تر

339 55.21%
  • دسترسی راحت‌تر به آمریکا

151 24.59%
  • حمایت دولت از شهروندان

165 26.87%
  • ویژگی‌های فرهنگی و اجتماعی خاص

170 27.69%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 178

موضوع: برتری‌های کانادا نسبت به کشورهای دیگر

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : برتری‌های کانادا نسبت به کشورهای دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعد از فارغ التحصیلی برای این ویزای کار تقاضا میدید و یک ویزای اوپن به شما میدهند. همانطور که نوشتم احتیاج به کارفرما پیدا کردن نداره و هر کاری هم میشه انجام داد. دستمزدها هم مثل بقیه کانادایی هاست اگر بتونید کار پیدا کنید.
    در واقع در تکمیل حرف شما میتونم بگم که بعد از فارغ التحصیلی ابتدا برای ورک پرمیت اقدام میکنند که اون سه ساله هست و بعدش اگر ویزای دانشجوییتون تموم شده میتونید برا ویزای ورک اقدام کنید. فقط حواستون باشه که پاسپورت رو جدید کنید که اعتبار داشته باشه برا ویزا فرستادن. دوست بنده ویزاش رو تا اخر پاسپورتش دادن که درواقع کمتر از یک سال هست
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack_applicant نمایش پست ها
    سلام، من از کانادا فوق لیسانس و از آمریکا دکترا پذیرش با فاند دارم و کانادا رو به دلیل اینکه رفت و آمد راحتتره انتخاب کردم ولی یه سوال دارم از دوستانی که در جریان هستند، من از یکی از دوستانم شنیدم امکان اقامت کانادا راحتتره وبعد مستر اگه کار پیدا کنم پی ار بگیرم و بعد دو سال هم پاسپورت کانادایی بگیرم (با احتساب در نظر کرفتن دو سال تحصیل به عنوان یک سال اقامت در کاناد) از طرفی در خصوص آمریکا هم شنیدم هرچی میگذره موندن سختتر میشه و جدیدا افرادی که اونجا فارغ التحصیل میشن باید توی لاتاری H1b شرکت کنند و بعد دوبار رد شدن کلا باید خاک اون کشور رو ترک کنند. بقیه هم در این مورد چیزی میدونند.
    تنوع بسیاری در حرف های شما به چشم میخورد با این حال از راهنمایی شما سپاسگزار هستم ولی کانادا الان خیلی بهتر از پارسال شده کلا کانادا طرفدار مهاجران تحصیل کرده هست مخصوصا فارغ‌التحصیلی که در کانادا شده باشه. هر سال بهتر از پارسال میشود ولی متاسفانه آمریکا به عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مدت چند ماه است که مونترآل هستم، در مجموع راضی هستم، البته از اول هم چیز ایده آل در ذهنم نبود ولی خب نسبت به آون انتظاری که داشتم،اینجا پایینتر است. من تجربه زندگی در استرالیا را هم داشتم و میتونم مقایسه‌ای بین سیدنی و مونترآل کنم، به نظرم استرالیا منظمتر و آرامتر و حساب شده تر است، استرالیایی ها در مجموع روحیه شادتری دارند و البته سیدنی تمیزتر و زیباتر و شیکتر از مونترآل است. اینجا خوشبختانه چینی و هندی ها حضور کمرنگ تری دارند، درحالیکه سیدنی پر از آسیایی های چشم بادامی است، انگار که وارد یه شهر در چین شده آید! در کل اهالی مونترآل به نظرم امروزی تر و آگاه تر هستند تا استرالیایی ها. اونجا همان نسبت که از همه کشورها دور است، مردمانش هم انگار با دنیای امروزی فاصله دارند،در عین حال که مودب و شیک پوش و امروزی به نظر میرسند،اما هم گام با روز دنیا نیستند. اجاره خانه تقریبا دو برابر مونترآل است و قیمت کالاها و مواد غذایی نزدیک به هم. سطح درآمد هم مقداری در سیدنی بالاتر است به نظرم، البته من هنوز وارد بازار کار نشدم و نظر نمیتونم بدهم. در مجموع امتیاز استرالیا در آب هوای دلپسند و شهر تمیز و زیبا، آرامش بیشتر و انضباط اجتماعی بیشتر است. اما من به شخصه زندگی در کانادا را مناسبتر میدانم و ترجیح میدهم. بزرگترین ضعف استرالیا به خاطر موقعیت جغرافیاییش در کره زمین و جدا بودن از دیگر قاره ها است و این چیزیه که بعد از چند سال اقامت، برای بعضی مهاجرین حس بدی را ایجاد میکنه و خیلی ها ترجیح به ترک کردن استرالیا میگیرند، برخی هم برعکس.
    در واقع در تکمیل حرف شما میتونم بگم
    هر جایی نکات مثبت و منفی زیادی داره
    استرالیا اقامت راحتتر میده آب و هوای معتدل رد به گرمی مهاجر زیاد داره
    کانادا هم آب و هوای زمستان زیاد سرده اقامت راحت تره ایرانی نسبت به استرالیا بیشتر
    حالا شاید یکی از ایرانی فراری باشه😎 کانادا و آمریکا استرالیا هیچ فرقی نداره مگر در موقعیت کاری بسته به رشته تحصیلی دانشگاه هم آن ها تقریبا یکسان هست ولی آمریکا خیلی خیلی دیگه شورش رو دراورده

Junior Member

سلام-از کسانی که کانادا و اروپا رو تجربه کردن میخوام بگن کدوم دو کشور از لحاط کار و اقتصاد و زندگی قوی تره ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sky72 نمایش پست ها
    سلام-از کسانی که کانادا و اروپا رو تجربه کردن میخوام بگن کدوم دو کشور از لحاط کار و اقتصاد و زندگی قوی تره ممنون

اروپا که کشور نیست. یکی میشه مثل یونان با اقتصاد داغون یکی میشه نروژ یا آلمان با اقتصاد قوی. شما اول ببین کجا امکان رفتن داری بعد میشه مقایسه کرد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

من میگم تو کار اروپا قوی تره ولی اقتصاد تو کانادا قوت بیشتری داره ، زندگی هم میگم اروپا خیلی قوی تره
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

کدام 2 کشور؟ کانادا و کجا؟ کشوری به نام اروپا نداریم جناب sky72.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مدت چند ماه است که مونترآل هستم، در مجموع راضی هستم، البته از اول هم چیز ایده آل در ذهنم نبود ولی خب نسبت به آون انتظاری که داشتم،اینجا پایینتر است. من تجربه زندگی در استرالیا را هم داشتم و میتونم مقایسه‌ای بین سیدنی و مونترآل کنم، به نظرم استرالیا منظمتر و آرامتر و حساب شده تر است، استرالیایی ها در مجموع روحیه شادتری دارند و البته سیدنی تمیزتر و زیباتر و شیکتر از مونترآل است. اینجا خوشبختانه چینی و هندی ها حضور کمرنگ تری دارند، درحالیکه سیدنی پر از آسیایی های چشم بادامی است، انگار که وارد یه شهر در چین شده آید! در کل اهالی مونترآل به نظرم امروزی تر و آگاه تر هستند تا استرالیایی ها. اونجا همان نسبت که از همه کشورها دور است، مردمانش هم انگار با دنیای امروزی فاصله دارند،در عین حال که مودب و شیک پوش و امروزی به نظر میرسند،اما هم گام با روز دنیا نیستند. اجاره خانه تقریبا دو برابر مونترآل است و قیمت کالاها و مواد غذایی نزدیک به هم. سطح درآمد هم مقداری در سیدنی بالاتر است به نظرم، البته من هنوز وارد بازار کار نشدم و نظر نمیتونم بدهم. در مجموع امتیاز استرالیا در آب هوای دلپسند و شهر تمیز و زیبا، آرامش بیشتر و انضباط اجتماعی بیشتر است. اما من به شخصه زندگی در کانادا را مناسبتر میدانم و ترجیح میدهم. بزرگترین ضعف استرالیا به خاطر موقعیت جغرافیاییش در کره زمین و جدا بودن از دیگر قاره ها است و این چیزیه که بعد از چند سال اقامت، برای بعضی مهاجرین حس بدی را ایجاد میکنه و خیلی ها ترجیح به ترک کردن استرالیا میگیرند، برخی هم برعکس.
    سلام عذر می خوام من منظورتون رو از حس بد استرالیا نسبت به جدا بودن از قاره های دیگه درک نممی کنم... می شه بیشتر توضیح بدین

Junior Member Romero آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid199 نمایش پست ها
    سلام عذر می خوام من منظورتون رو از حس بد استرالیا نسبت به جدا بودن از قاره های دیگه درک نممی کنم... می شه بیشتر توضیح بدین
    ایشون احتمالا تصور دقیقی از وسعت سرزمین استرالیا نداشتن.بعلاوه ایشون ظاهراً معتقد هستند که حضور چشم بادامی ها و هندی ها به عنوان مهاجر در یک کشور چیز خوبی نیست، احتمالا خودشون درکانادا یا استرالیا مهاجر محسوب نمیشن.

Junior Member am8in آواتار ها

واقعا در حال حاضر اقامت راحت تر دلیل اصلی رفتن به کانادا نسبت به اکثر کشور هاست.
    دوستانی که اطلاعات راجب فنلاند دارند... برادرم بین دو راهی کانادا و فنلاند بنا به دلایلی مونده! (برای ادامه تحصیل یا پناه*دگی) نظر خودم 100% کانادا هست!
    آیا امکان این هست که بعد از اینکه به فنلاند مهاجرت کردیم و تونسیم اقامت دائم یا شهروندی اونجا رو بگیریم براحتی به کانادا مهاجرت کنیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)