نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام عامل را باعث گرایش اخیر ایرانیان نسبت به کانادا قل

رأی دهندگان
614. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امکانات تحصیلی

154 25.08%
  • فرصت‌های شغلی

120 19.54%
  • اقامت راحت‌تر

339 55.21%
  • دسترسی راحت‌تر به آمریکا

151 24.59%
  • حمایت دولت از شهروندان

165 26.87%
  • ویژگی‌های فرهنگی و اجتماعی خاص

170 27.69%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 178

موضوع: برتری‌های کانادا نسبت به کشورهای دیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : برتری‌های کانادا نسبت به کشورهای دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaeed نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم نظرتون رو راجع به شرایط فعلی کانادا بپرسم . در حال حاضر بغیر از روند تقریبا راحتتر برای گرفتن PR نسبت به استرالیا واقعا کانادا دیگه چه مزیتهایی نسبت به بقیه این کشورها داره ؟
    این صحبت مبنی بر اشباع شدن بیش از حد بازار از افراد تحصیلکرده و مدرک دار که کارهای غیر از تخصصشون انجام میدند تا چه حدی درست هست ؟
    اگه واسه زندگی میخوای بیای کانادا بهتر از آمریکاست. اگه میخوای شاخ غول رو بشکونی و ثروت بی حد و حصری به دست بیاری و قله های ترقی رو یکی یکی فتح کنی. برو آمریکا. منتها فکر زمین خوردنشم باش که به همون اندازه بالارفتن شدت داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام خدمت دوستان؛

میخواستم بدونم به نظر شما وضعیت پیدا کردن شغل واسه ی فارغ اتحصیل های مقطع دکترا توی آمریکا بهتره یا کانادا؟ ( منظورم تحت شرایط داشتن مدرک دکتری از همون کشوراست)؛؛ چون من با شرایطی که میبینم، واسه ی رشته هایی که آینده ی کاریشون بعد از دکتری باز تدریس در دانشگاه هست ( به رغم رشته های مهندسی یا کاربردی) ظاهرا تعداد دانشگاه یا کالج های های آمریکا و به طبع آپشن های شغل واسه ی تدریس بیشتره!؟
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان؛

میخواستم بدونم به نظر شما وضعیت پیدا کردن شغل واسه ی فارغ اتحصیل های مقطع دکترا توی آمریکا بهتره یا کانادا؟ ( منظورم تحت شرایط داشتن مدرک دکتری از همون کشوراست)؛؛ چون من با شرایطی که میبینم، واسه ی رشته هایی که آینده ی کاریشون بعد از دکتری باز تدریس در دانشگاه هست ( به رغم رشته های مهندسی یا کاربردی) ظاهرا تعداد دانشگاه یا کالج های های آمریکا و به طبع آپشن های شغل واسه ی تدریس بیشتره!؟
    بله قطعا همینطوره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان؛

کانادا از نظر فرصتهای شغلی مثل یه شهرستان مقابل تهران در ایرانه. مسلما در تهران فرصت شغلی بیشتری هست.

سلام..
    من برادرم حدود ۱۰ سال هست تورونتو کانادا زندگی میکنه ..ولی از هزینه بالای اونجا میناله با اینکه با مدرک PHD اونجا کار میکنه
    میخواستم برای کانادایا استرالیا دانشجوئی یا مهاجرت اقدام کنم ،چند تا سوال داشتم ..
    ۱-محاسن و معایب کانادا در مقایسه با استرالیا برای مهاجرت یا دانشجوئی را بگید ممنون میشم
    -اگر من شهر دورافتاده تر و کوچکتر در کانادا بتونم پذیرش دانشگاه بگیرم بهتره یا اینکه برم استرلیا
    ۳-با توجه به بسته شدن سفارت کانادا تو تهران و دیر بودن سفارت استرالیا
    شما کدوم یک را پیشنهاد میکنید ؟
    ویرایش توسط kasi58 : April 1st, 2013 در ساعت 09:22 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    سلام..
    من برادرم حدود ۱۰ سال هست تورونتو کانادا زندگی میکنه ..ولی از هزینه بالای اونجا میناله با اینکه با مدرک PHD اونجا کار میکنه
    میخواستم برای کانادایا استرالیا دانشجوئی یا مهاجرت اقدام کنم ،چند تا سوال داشتم ..
    ۱-محاسن و معایب کانادا در مقایسه با استرالیا برای مهاجرت یا دانشجوئی را بگید ممنون میشم
    -اگر من شهر دورافتاده تر و کوچکتر در کانادا بتونم پذیرش دانشگاه بگیرم بهتره یا اینکه برم استرلیا
    ۳-با توجه به بسته شدن سفارت کانادا تو تهران و دیر بودن سفارت استرالیا
    شما کدوم یک را پیشنهاد میکنید ؟
    کانادا یکی دو تا مزیت نسبت به جاهای دیگه داره:
    1- نزدیکی به آمریکا و امکان پیدا کردن شغل در صورتی که بخواهید آمریکا بروید
    2- آب و هوای متنوع نسبت به استرالیا
    3- پذیرش فرهنگهای متنوع نسبت به خیلی از کشورهای دیگر طوری که کمتر احساس خارجی بودن بهتون دست میده

سفارت رو ملاک قرار نده. این مسائل ممکنه واسه استرالیا هم پیش بیاد.
    اول رشته تحصیلی رو ببین، دانشگاه، استاد، شهر محل زندگی برای تحصیل
    صمن اینکه واسه شما مزیت عمده کانادا وجود برادرتون در اونجاست که میتونه راهتون بندازه.

Junior Member

کانادا بهتره استرالیا قوانین رو سخت تر کرده

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

من طی این دو سالی که اینجا بودم مطالب بچه ها رو خودنم،کلی سایت آماری و مقایسه ای به چند تا زبان دیدم و از شنیده های دیگران شنیدم و دیده هاشون رو ندیدم(!)واقعا فکر می کنم خیلی سخت و پیچیده هستش این نظر دادن راجع به فلان کشور!اگر اتکای ما به آمار و ارقام معتبر و بین المللی است در چیزی مثل جهانی شدن کشور بلژیک در جهان پیشتاز است و مثلا در شاخص سازمان ملل یا همان توسعه انسانی سالهای متمادی است که نروژ و هلند و استرالیا از آمریکا جلوترند!یا مثلا در فلان شاخص کانادا 6 است و دانمارک اول!دقیقا از کجا می شود فهمید چقدر فرق رتبه 1 با 6 هست؟!گمان نمی کنم عملا فرق آنچنانی در جریان باشد!از طرفی آنقدر ایرانیان یک جانبه و یک طرفه به قاضی می روند که من یکی به شخصه به حرف هیج کدامشان باور ندارم!حتی آن خارج رفته هاشان!همه اش با حب و بغض است!بچه ها!این تاپیکهای مقایسه ای که در هر بخشی در اپلای ابراد عزیزمان یک لنگه اش یافت می شود فقط وقت گیر است و بی ثمر!اینها پایانی دارند!نتیجه ای ندارند!مثلا "برتریهای کانادا نسبت به بقیه کشورها"دقیقا شبیه این تاپیک است که بگوییم:"نظر مثبت شما نسبت به کانادا چیست؟!"!!!!:-)مخصوصا آنکه ملت جوگیری هستیم و 100 نفر که بروند کانادا دیگر همه تا 100 سال ی گویند کانادا یا آلمان یا آمریکا یا استرالیا!

به اعتقاد من هر کشوری یک پکیج است مجموعه ای از خوبیها و بدیها!همیشه گفته ام مهمترین چیز رشته شماست!آقا جان به خدا کانادا در برابر فرانسه ادبیات ندارد!لهستان در برابر آلمان و آمریکا از حیث صنعتی صفر است!همینطور چیزهای دیگر مثل اقامت!این چه یغه ایست که "بهترین"کشور مهاجرتی فلان کشور است!نه خیر!هیچ "بهترین"ی وجود خارجی ندارد!دانمارک و هلند(قبلترها)و آلمان و فرانسه و کانادا و استرالیا و آمریکا مهاجرپذیرتر هستند!چرا انقدر تک بعدی هستیم؟!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Enginieer

سلام ،

به نظر من برای برتری دادن یک کشور به کشور های دیگه باید شاخص های اصلی رو بررسی کرد ،شاخصهایی که احساس آرامش و امنیت کنی ، شخصی با سطح تحصیلی و مالی X،شخص دیگری با شرایط Y، اینکه متآهل است یا مجرد ، آیا کسی رو آنجا دارد یا ندارد و هزاران واو دیگر اینها همه ملاک است که یک شخص پس از یک مدت زندگی بگوید که راضی است یا خیر ، به هیچ عنوان نمیشه نظر دیگران را ملاک صد در صد قرار داد ، تواناییها ی اشخاص و وفاقشان با محیط،گذشته افراد و فرهنگها کاملآ متفاوته ، به نظرمن همه چیز به خود شخص و مدیریت خانواده اش بستگی داره ، و اینکه نترسه ، جرات ریسک رو داشته باشه ، صبور باشه ،تلاش کنه که پیروز بشه ، اگر اینطور باشی کانادا با شرایط و امکاناتش میتونه جای خوبی برای زندگی باشه...
    خوش باشید
    ارسال به سیدنی : 8 آگوست 2009 -فایل نامبر اول : 30سپتامبر 2009 - فایل نامبر دوم : 18نوامبر2009 - ارسال فایل به ورشو : 12 دسامبر 2011
    ، مدیکال : 27 مارچ 2013 رسیدن مدیکال در پاریس : 11 اپریل 2013 پاس ریکوئست :24 جون 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرهنگ و آداب و رسوم کانادایی ها

سلام بر دوستان عزیز
    کشور فرانسه برای مهاجرت مناسبتر هست یا کانادا؟ از نظر سطح رفاهی و آب و هوا و امنیت شغلی و تبعیض نژادی
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)