صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: نحوه پر کردن فرم های مربوط به هزینه ها

پیش فرض نحوه پر کردن فرم های مربوط به هزینه ها

سلام برادرا و خواهراي محترم،
    اين Declaration and Certification of Funding/Finance چقدر مهمه واقعا؟دوست عزيزي كه RA گرفته بهم گفته كه لزوما نبايد تو فرم هاي اظهارنامه هاي مالي كه دانشگاه ها مي گن بايد پر كني عدد و رقم بنويسي از طرفي دانشگاه هايي كه ميخوامapply كنم coordinatorهاشون ميگن كه بايد اينو اول پر كنيو بگي كه پول داري براي 2 سال فوق بعد ما بررسي مي كنيم كه Financial Aid بهت بديم يا نه؟؟؟ ??? آيا ميشه تو اين فرم هاي اظهارنامه نوشت كه پول پرداخت هزينه هاي دانشگاه رو نداريم و براي همينه كه assistantship ميخوايم؟؟
    حالا شماها چه كار كردين، هر گونه تجربه شخصي و توصيه و پيشنهادي قطعا كمك خواهد كرد.

درود بر همه شما،
    مجيد.
    ThinK DifferenT

Junior Member

پیش فرض ذكر شرايط مالي دانشجو در فرم application دانشگاه MIT (چي بنويسم؟؟)

دوستان عزيز
    در فرم application دانشگاه MIT در قسمتي كه پرسيده آيا كمك مالي لازم داريد ، در مورد منابع مالي خود دانشجو يا كسي كه بتونه اونو ساپورت كنه هم پرسيده. مثلا گفته كه سال اول تا چقدر مي توني بياري و بقيه سالها چطور؟ همچنين پرسيده كه براي همراهات ( همسر و فرزند، if any) چقدر مي توني با خودت بياري.
    سوال اول من اينه كه: اگه ما بخايم دانشگاه كمك مالي خوبي بكنه اين سوالا رو چطوري جواب بديم؟
    سوال دوم اينكه: نرمش اينه كه چقدر بنويسيم؟
    سوال سوم : اگه زياد يا كم بنويسيم چه تاثيري در funding داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خيلي خيلي ممنون ميشم اگه وقت بذاريد و جوابمو بديد. مخصوصا اوناييكه اونور آب هستنو به اين جور مسايل آشنايي بيشتري دارن.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ذكر شرايط مالي دانشجو در فرم application دانشگاه MIT (چي بنويسم؟؟)

همون طور که در لینکی که lili هم فرستاده، fund رو بر اساس نیاز نمی‌دهند، بلکه بر اساس شایستگی تعلق می‌گیره. اگر بنویسید که نمی‌تونید هزینه‌هاتون رو خودتون پرداخت کنید و دانشگاه هم نتونه به شما fund کافی بده، فایل شما رو رد می‌کنند.
    در مورد این که معمول چیه و چقدر باید بنویسید هم چیز خاصی نمی‌تونم بگم. فقط به نظرم راستش رو بنویسید که واقعا چقدر در سال براتون مقدوره که پرداخت کنید.

پیش فرض پاسخ : Declaration and Certification of Funding

my problem is similar:

My situation is not good at all for scholarship and I don't apply for that (I count on TA or RA) but they want some financial documents showing that I can pay the costs of study.
    Do I have to send them or I must only apply for admission and wait for TA or RA?

?do they consider me for admission or not even for that
    merci
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Declaration and Certification of Funding

من که عددی تو این فرمها ننوشتم و مشکلی پیش نیومد. ضمنا بعضی جاها از من bank statement به عنوان یکی از مدارک میخواستن که من بهشون میل زدم و گفتن الان نیازی نیست و اگه پذیرش بدون fund گرفتی اونموقع باید واسمون بفرستی. مشکلی هم پیش نیومد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض مساله Fund

اخیرا جواب پذیرش بعضی از دوستان آمده است. خیلی ها پذیرش با Fund گرفته اند.

1. آیا برای گرفتن Fund ، فرم خاصی را پر می کنند؟ یا بعضا خود دانشگاه بطور اتوماتیک همزمان با پذیرش به شما Fund هم می دهد؟ آیا پذیرش گرفتن لزوما به معنی گرفتن Fund هست؟

2. مطابق با قوانین، همه دانشجویان خارجی باید فرمی به نام Financial Affidevit را پر کنند. ولی سوال اینجاست اگر این فرم را پر کنیم، مسلما به این معنی است که مستقلا و بدون کمک دانشگاه می توانیم هزینه های خودمان را پرداخت کنیم در صورتی که حداقل من نمیتونم. پس باید چه کار کنم؟

ببخشید اگر سوالاتم پیش پا افتاده به نظر میرسد ولی واقعا چیزی در این موارد نمیدونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مساله Fund

1. وقتی Aplication فرمتونو پر میکنيد يک قسمت برای fund داره که بايد پرکنيد.
    و اينکه آیا پذیرش گرفتن لزوما به معنی گرفتن Fund هست؟ نه.
    2. توی همون فرمها (من که برای UBC, Waterloo, Ottawa) hcj,k ld\vsi ;i fn,k بعدی میتونيد یياييد يا نه.

Junior Member

پیش فرض محتوای Financial Support Letter

سلام به همگی،

استادی که من قراره باهاش Ph.D. بخونم می خواد نامه financial support منو بفرسته و گفته که می تونم متنش رو خودم انتخاب کنم. لطفا راهنمایی می کنین که این نامه چه اطلاعاتی باید داشته باشه و چطور باشه که از نظر سفارت (کانادا) بهتر باشه؟ و خیلی ممنون می شم که اگر چنین نامه ای با محتوای خوب و موثر در گرفتن ویزا دارین به من بدین.

لطفا دوستانی که می تونن راهنمایی کنن بگن چون فکر کنم محتوای این نامه برای سفارت خیلی مهم باشه. چون کسی رو می شناسم که با اضافه کردن چند خط به نامش توسط استادش تونست ویزا بگیره ( البته من الان دسترسی ندارم به ایشون)

از دوستانی که ویزا رو گرفتن خواهش می کنم راهنماییشون رو دریغ نکنن.
    ویرایش توسط shamim65 : May 13th, 2010 در ساعت 12:26 AM

پیش فرض پاسخ : محتوای Financial Support Letter

راستش من هنوز واسه ویزا اقدام نکردم ولی استادم تو نامه نوشته که ایشون به خاطر سوابق خوبش فول فاند شده و می خواد تو فلان زمینه به تحقیقات من کمک مهمی بکنه. خودش که می گفت این به ویزات می تونه خیلی کمک کنه

Junior Member

پیش فرض bargaing unit ----consent to release salary information

در فرم GTA یه قسمتی داره که این طوری نوشته:

Consent to release salary information: I further acknowledge that if I am determined to be a member of the bargaining unit, I have the right to elect whether or not to release my salary rate to the uniion , .....

در انتها هم دو تا گزینه داره: No, the university is not permitted to release my salary rate to the union , Yes , ....

bargainig unit چی هست؟ گزینه بالا رو چی بزنم؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)